reklama

SPD sandály?

Ahoj
Zdá se, že to dneska vzdaly moje sandály Shimano SD66. Na jedné straně se pásek vytrhnul z podrážky a moc nevím, jak bych to zalepil zpátky, aby to vůbec mělo smysl zkoušet... :-(

Vzhledem k tomu, kolik kilometrů nejen na lehokole najezdily a co všechno už přežily, jim to těžko můžu mít za zlé...

Takže řeším, jakou náhradu pořídit? Máte prosím někdo zmapováno, které firmy teď vyrábí sandály, na které jde nášlapy přidělat, fungují a přitom stále vypadají jako sandály, nikoliv teniska s větráním? Za těch 10 let se mohlo dost změnit...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.05.2020
Autor: Jrr
  • Re: SPD sandály?

         

    Taky je používám a měl jsem snad problém je sehnat. Kupoval jsem je později než Ty. Ale teď jsem je celkem snadno vygooglil skladem v Česku a líbí se mi. SH SD5G.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2020
    Autor: kublay
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SPD sandály?

           

      A ty máš tedy které SD66 nebo SD5G?
      Ty novější vypadají jako velmi odlehčená verze, což sice může být plus, jen mám obavy, že poloviční hmotnost bude mít i nějaké zápory z hlediska přenosu síly při šlapání?

      Hlavně mě zajímalo, jestli třeba není ve hře i nějaká jiná značka, ale zatím jsem našel jen Exustar, což za sandály nepočítám.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2020
      Autor: Jrr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: SPD sandály?

             

        SD 66 modročerná verze. Těžký jak prase, ale jsem rád, že je mám. Ty nový SD5G se mi líbí víc.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.05.2020
        Autor: kublay
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: SPD sandály?

               

          Takže, kolego, máš ty samé co mám já, a víš kulový, jak ty nový fungujou.

          Tak neser. :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.05.2020
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
          • Re: SPD sandály?

                 

            Tak ses pochlubil, že taky máš, ale nosit bys je neměl – vzhledem k tomu, že Tvůj cyklistický život je spojen s neustálou manipulací s těžkými akumulátory, nakupuj raději v pracovních oděvech.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.05.2020
            Autor: kublay
            Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: SPD sandály?

               

          SD5G jsou "jako" náhrada za výborné SD66 se kterými se vůbec nedají porovnat. Jsou lehčí, protože mají jen jeden spojovací boční pásek mezi utahovacími vpředu, tenší(a tímpádem "ohebnou") podrážku a plochý díl pod chodidlem(teda za deště noha má tendenci klouzat). Celkem jde u téhle "náhrady" spíš o cestu vzad- není mi jasné, co výrobce vedlo k tomuto kroku.Píšu z vlastních zkušeností-SD66(hnědé) mám asi 10let, dosud slouží vždy přes léto/podzim a také jsem se "rozhlížel" po příp. náhradě.SD5G jsem měl půjčeny od kamaráda(má stejné číslo) a nechtěl bych je- cena stejná a mínusů kopa.Ty ExustarSS515 vypadají dobře- jen by stačily dva pásky místo tří(byly by to víc sandály....

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.05.2020
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: SPD sandály?

                 

            Hmmm, bohužel narážím na podobné informace i jinde, že od SD500 se vlastnosti rapidně zhoršily, že sice asi na chození dobré, ale pro jízdu na kole tragedie... :-(

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.05.2020
            Autor: Jrr
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: SPD sandály?

                   

              Když nenacházím hledané v ČR, obracím se na spřátelené Němce, např. na Bike24.com. Ti mě prozradili, pod jakým názvem se sandály-tretry u nich prodávají a pak už je to "brnkačka".
              Např. tady:
              https://www.smit-sport.de/Shimano-SH-SD66...
              Na SŠ, kde mě učil starej Palacký, jsme neměli Aj, alébrž jazyk vzdělanců - Němčinu ...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 23.05.2020
              Autor: AV
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: SPD sandály?

                     

                Jojo, ještě kdyby tak naučili, co znamená text "leider ausvekauft"...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 23.05.2020
                Autor: Ifča
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: SPD sandály?

                       

                  Pravdu díš děvče, kaju se ...

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 23.05.2020
                  Autor: AV
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: SPD sandály?

                     

                To jsou docela těžké - 815 g. Moje normální MTB tretry mají 790 g i s blátem z poslední jízdy :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 23.05.2020
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: SPD sandály?

                       

                  Jo, tezke docela jsou, ale zvyknul jsem si, ta podrazka je opravdu masivni. Bohuzel zrejme sli z extremu do extremu, ted je hmotnost polovicni, jenze...

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 23.05.2020
                  Autor: Jrr
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SPD sandály?

         

    Myslím si, že efektivnější než se ptát tady bude, protože menšina zde je průkopníky a investory nejistého, vyhledat si informace ze světa na netu.

    Tedy zadám za google

    SHIMANO Sandály SH-SD5G review

    a pak totéž na youtube

    moc jiného se zdd t3žko dozvíš

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2020
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
    • Re: SPD sandály?

           

      Jako že Jrr udělal chybu, že tady tu otázku položil? Vždyť on v těch sandálech najezdil desítky tisíc kilometrů, a i kdyby tady nedostal odpověď, tak naopak – má co říct ostatním k důležitýmu tématu. Asi rok jsem tady nebyl a nejspíš jsem přišel o spoustu legrace – dnes tady zrovínka zedník učí informatika googlit :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2020
      Autor: kublay
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: SPD sandály?

             

        Ne, neudělal chybu, jen se ptá na blbym místě, aby mohl dostat relevantní odpověď. Prostě když se chci dozvědět něco rozumného o novějších výrobcích, neptám se lidí, co považují brašny Ortlieb za vyhozené peníze,protože stačí se naučit zabalit všechno správně do igelitových sáčků.

        V těch sandá ech, co kolega Jrr jezdí jsem taky pár kilometrů ujel, a pokud jde o IT, slušně mě moje firma v tomhle oboru živí.

        Prostě říkám mu, že se dobře ptá na blbém místě, čehož tvoje reakce je důkazem. Místo abys napsal něco o sandálech, si zbytečně drzý na mě.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.05.2020
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
        • Re: SPD sandály?

               

          Co máš za problém s brašnama a proč myslíš, že mám něco proti Ortliebům a proč je motáš dohromady se sandálama? Mrkni na fotku – tolik Ortliebů jsi v životě na vlastní oči nejspíš neviděl…

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.05.2020
          Autor: kublay
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: SPD sandály?

               

          ...taky jsi mu svou reakcí neporadil nic nového(krom nezbytného chlubení a napadání jiných)- neptá se na "blbým místě", spíš se zbytečně ozývá s nulovou radou ten, co "...má ty samé"!!! :-( Já dotaz pochopil tak, že mu jde o praktické zkušenosti (a dostupnost)se sandály jiných výrobců(pokud jsou).

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.05.2020
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: SPD sandály?

               

          Prosím pěkně, co má s cyklosandálama společného, že tě tvoje IT firma v tomhle oboru slušně živí?!?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.05.2020
          Autor: radka
          Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: SPD sandály?

           

      Prosím tě, ó náš nejchytřejší, a odkud má jrr vědět, že se má strýčka Gůgla ptát zrovna na "SHIMANO Sandály SH-SD5G"?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2020
      Autor: radka
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: SPD sandály?

           

      Tak já se samozřejmě snažím získávat informace z různých zdrojů a vzhledem k tomu, že jsem se tu často užitečné informace dozvěděl, byla by škoda se nezeptat, zvlášť když vím, že SPD sandály tu řada lidí používá.
      Oproti tomu recenzi kohosi z druhého konce světa beru s větší rezervou, protože většinou neznám kontext ani motivaci...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2020
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: SPD sandály?

             

        Ještě jsem našel toto (bez záruky):
        http://www.eirlz.cz/sand%C3%A1ly-sand%C3%A1ly...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.05.2020
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: SPD sandály?

               

          Díky, to vypadá nadějně.
          Trochu divné je, že jsem měl velikost označenou 45-46, zatímco oni se tváří, že mají velikosti po jedné.
          No zkusím jím napsat, z té lámané češtiny a absence kontaktních údajů mám trochu obavy, ale kdyby je fakt měly, bylo by to super!

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.05.2020
          Autor: Jrr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: SPD sandály?

                 

            Nejsem si jistý jestli bych si u nich něco objednal když nabízejí pánské sportovní podprsenky http://www.eirlz.cz/p%C3%A1nsk%C3%A9-sportovn... :-))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.05.2020
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: SPD sandály?

                   

              On ten web celkove pusobi hodne neduveryhodne, tak jsem zvedav, jestli mi odepisou. Bohuzel se zda, ze SD66 uz proste nikde nejsou. ;-(

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 23.05.2020
              Autor: Jrr
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: SPD sandály?

                     

                jj, zas jeden z těch "e-shopů" bez jediného kontaktu. Ani netušíš, jestli jim prachy odevzdáváš do Ruska, Nigérie, nebo do Kolumbie :-))

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 24.05.2020
                Autor: ronda
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: SPD sandály?

                       

                  Tak já to naštěstí testovat nebudu, protože jsem odpoledne sandály nakoupil za hotové, ale jsem zvědav, zda mi odtud vůbec někdo odepíše. :-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 24.05.2020
                  Autor: Jrr
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SPD sandály?

         

    Mám zřejmě ty Shimano SD 5G, či jejich předchůdce (označení je na nich SD 500) a spokojenost. I když moje nároky jsou asi někde jinde - přece jen toho poslední dobou nějak moc nenajezdím.
    (Ale kdyby bylo kvalifikací pro posouzení sandálů vlastnictví Ortliebů, tak jich mám ještě víc než na Kublayově fotce :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2020
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SPD sandály?

           

      Víc už jich má snad jedině obchodník :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2020
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: SPD sandály?

             

        Já nějak měla období, že jak měl Azub Ortlieby v akci, tak jsem je koupila. Velké klasické, malé city.
        Po lehokolových jsem toužila, ale ta cena mi byla fakt moc. Pak najednou končila výroba červené barvy a na jednom lehosrazu byly za míň než půlku, tak jsem prostě "musela". (Lehokomplet jsou tři kusy - boční brašny plus jedna, co se dá nosit i jako batoh, na nosiči.) A když připočtu Dry bag, který jsem koupila k použití jako kompresní obal na spacák, případně taky mapník a obal na mobil od téže značky...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.05.2020
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SPD sandály?

         

    Sandály jsem tady řešila loni. Nabídka byla bídná, nicméně něco jsem vyzkoušela.

    Měla jsem tyhle sandály Exustar
    https://www.cyklonemcik.cz/zbozi/mtb-sandaly...
    a nevyhovovaly mi. Mají číslování 39/40 a 41/42. Já bych potřebovala přesně to mezi. Menší byly moc malé a neseděly na patě, větší byly moc velké.
    Navíc tyhle boty mají nějaký nižší nárt - pokud jsem v nich jela dva dny za sebou, vždycky se mi rozedřel nárt. Tohle se stalo i jiným.

    Tyhle Shimana nedoporučuji
    https://www.vseprokolo.cz/sandaly-shimano-sh...
    Byly divné. Podrážka je poměrně tenká a špička se ohýbá. Zkusila jsem je na jednom výletě a okamžitě jsem je vrátila.

    Nakonec jsem zvolila opět Exustary - loni se objevily tyhle https://www.fitness-zone.cz/tretry/exustar...
    Jsou velmi příjemné. Podrážku sice mají měkčí, ale tady mi to nevadí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2020
    Autor: radka
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: SPD sandály?

           

      Díky, no já bych raději sandály bez špičky, což asi má jen shimano a tam víceméně potvrzuješ mé obavy, že znenadání poloviční hmotnost bude na úkor funkce. :-/

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2020
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: SPD sandály?

             

        Já v nich stále měla pocit, že mi špička nohy visí přes pedál dolů. A zámek občas tlačil do chodidla.
        Cítila jsem se v nich strašně blbě.
        Stejnou zkušenost mi tehdy napsal i Airline.
        Ale třeba tobě by vyhovovaly. Musel bys je ale zkusit...
        Já si je loni koupila před víkendem s tím, že jsem v nich odjela jeden šetrný výlet, abych na nich nezanechala případné stopy nošení. V pondělí jsem je okamžitě vrátila - vše v pohodě.

        Původně jsem také chtěla sandály s volnou špičkou. V roce 2007 jsem takové měla - moje první exustary. Vydržely také 10 let.
        Pak holt nebylo zbytí než koupit sandály s plnou špicí - to byly ty předchozí exustary, ve kterých jsem vydržela 2 roky. Po zkušenostech jsem chtěla exustary a jiné nebyly.
        Tyhle poslední jsou také s plnou špičkou - zvykla jsem si. Pravda, volnou špici bych uvítala raději, ale když holt nic takového není na trhu, tak se nedá nic dělat.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.05.2020
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: SPD sandály?

               

          Hmmm, těch negativních referencí už je tolik, že v prvním kroce zkusím pohledat, jestli přecijen SD66 v mé velikosti ještě někde neseženu...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.05.2020
          Autor: Jrr
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SPD sandály?

         

    Zázraky se dějí, nakonec mám černomodré SD66L z Aukra. Prý jednou nošené, že neseděly, za poloviční cenu, stejná velikost, navíc v cyklodojezdové vzdálenosti z domu... už se těším, až je zítra vyzkouším... co si přát víc? Možná kdyby proužky na suchých zipech nebyly modré, ale svítivě zelené? ;-)

    Tak doufám, že mám alespoň na 10 let vyřešeno...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2020
    Autor: Jrr
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: SPD sandály?

           

      ...jistě i na dýl- já je mám určitě víc jak 10let(přesně si to už nepamatuju), jezdím jen v nich od května do září(kolem 3000km) a jediný "aktivní" horní sucháč stále drží dobře. Jinak na sandálech není moc vidět časté používání. Doufám, že už jiné shánět nebudu muset(67let)a tyto vydrží "do konce"...:-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.05.2020
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: SPD sandály?

             

        Tak já už si o těch současných SD66 taky myslel, že budou asi věčné, nejvíc jsem se bál suchého zipu, který zvolna přestával lepit a najednou se vyškubnul z podrážky celý pásek držící patu při naprosto nevinném zastavení před křižovatkou.

        Přičemž ty pásky jsou ve skutečnosti na každé straně paty dva (rozdvojují se až v podrážce, z venku to není příliš vidět) a zatímco na levé straně paty byly vytrženy oba, na pravé jsem následně zjistil, že jeden ještě drží, zatímco druhý jde z podrážky volně vytáhnout.

        No a šanci, že bych dokázal pásky nacpat zpět do podrážky a něčím zalepit, aby to znovu drželo, jsem zhodnotil jako nepravděpodobné.

        Nicméně ty body měly na lehokole odježděno minimálně 70 tisíc a kromě nekonečně mnoha zmoknutí si v rámci pár závodů užili i nějaké brodění, jízdu na kanoii a následné koupání... :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.05.2020
        Autor: Jrr
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SPD sandály?

         

    používám ty co radka Ekustar a jsou skvělé, dá se v nich i chodit na rozdíl od jiných spsd. Shimana mi nedoporučoval ani prodavač v cykloobchodě, prý jsou tak akorát dobrá na dojetí ke koupališti, ale na celodenní jízdu nejsou. právě, ta plná špička mi taky vyhovuje, bez ní bych se třeba v lese bála, že naberu klacek. dřív byly dobré taky Leiki, ale ty už sandály nevyrábí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2020
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SPD sandály?

           

      Asi to bude o osobních preferencích, já jsem rád, že jsem stará Shimana znovu sehnal. Vzhledem k tomu, že jsem v nich jezdil cyklo24h závody, bych hodnocení prodavače bral dost s rezervou. ;-)

      Nicméně ano, o klacek se mi před lety povedlo zakopnout a nic moc příjemného, holt všechno má své... :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.06.2020
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: SPD sandály?

             

        Jak už jsem psala jinde - stará Shimana nejsou ta nová Shimana.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.06.2020
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: SPD sandály?

               

          Jo takhle, pokud ji nedoporučil nová Shimana, tak to potom jo... :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.06.2020
          Autor: Jrr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: SPD sandály?

                 

            Ano bylo vloni takze asi uz novy model.tak at se dobre jezdi v cemkoliv

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.06.2020
            Autor: HMS
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

328 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024