reklama

vytahany retez

Zdar bajkeri, uz jsem to tu nekde cetl, ale nemuzu to najit. muzete mi prosim napsat, jakou miru mam nastavit na posuvce a jakou hodnotu pak nesmi hodota na posuvce prekrocit pri mereni ne/vytahaneho retezu. Jasne, ze je nejjednodussi skocit do bajksportu at mi to zmeri merkou, ale oni uz vetsinou v najksportu po 18 hod, kdyz jdu z prace nejsou a driv bohuzel nemuzu. Diky, Jendys

[ Zpět ]
Datum: 10.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jendys)
  • Re: vytahany retez

         

    Tady máš kousek článku ve kterém je to co potřebuješ : Aby to nevypadalo tak složitě, nastavte si na svém posuvném měřidlu hodnotu 132,0 a to je také ona vzdálenost u nového řetězu. Pak už stačí, abyste šupléru zasunuli mezi články a maximálně ji roztáhli. Dejte ale pozor, aby hroty nezajely do mezery mezi kroužkem a vnitřním spojovacím dílem. To by celé měření učinilo velice nepřesným, a vy byste tak možná vyhodili úplně nový řetěz. Jestliže vám měřidlo ukáže 132,9, je řetěz zralý na výměnu. Pokud se dostanete na hodnotu 133,0 a výše, je možné, že bude již opotřebovaná i kazeta.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hnuso :-))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vytahany retez

           

      to je presne to, co jsem potreboval, diky moc :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jendys)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vytahany retez

             

        Rádo se stalo :-)))))

        [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (hnuso :-))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vytahany retez

           

      si dovolím tvrdit, že 132.8 už je dávno na vyhození. Kolo silniční. Jo a na silnici jsem nikdy nepřešvihl 132.8 a měním malou placku, páč je ojetá. Novej řetěz dělá neplechu na převodníku :)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vytahany retez

             

        Ja mam silnici tak zhuntovanou, ze mi novej retez neveme, strili, davam tam retezy co ojedu na favousu do prace.... Jak nema minimalne 132,6 , tak strili. Asi jsem poctive vyuzival vsechny prevody, protoze to jede paradne na obou prevodnikach a na kazete taky, jen je to malicko hlucnejsi nez v novote.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.07.2006
        Autor: Stana
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

384 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024