reklama

Brzdy

Zdravim vsechny. Jsem jako biker zatim spis laik a tak se chci zeptat, zdali koupit kolo s veckama nebo kotoucovkama (hydry), konkretne se rozhoduju mez koly Author Traction a Author Versus. Pouzite komponenty obou kol jsou prakticky totozne az na rozdolne brzdy, rozdil v cene je pak 5000kc. Chci jezdit min z 50% terenem a to i v blate, sutry, voda, les... takze vyplati se si priplatit a koupit toho Authora Versus s hydraulikama? Popr. mate s timto kolem nekdo zkusenosti? Jaka problemy muzou byt s hydraulikama? Dik moc za rady. Pepek

[ Zpět ]
Datum: 10.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (pepek ([email protected]))
  • Re: Brzdy

         

    Projdi si diskuze......o hydraulikách versus véčkách už tady bylo popsáno několik stran.Stejně Ti nikdo moc neporadí,každý si prosazuje svoji teorii.......já mám hydrauliky tak je klidně doporučuji.Ale než mi začaly správně fungovat tak jsem s nima byl 3x v servisu.....:)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2006
    Autor: mikop
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brzdy

           

      mikop má pravdu. Každý nenechá na ty svoje dopustit. Já mám mechanické kotoučovky a nenechám na ně dopustit.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2006
      Autor: Biker65
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brzdy

             

        Ja necham dopustit na cokoli, i kdyz to sam vlastnim a je to nic moc, ale pripad hydraulik to neni :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2006
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brzdy

             

        Nooo...pockej, pockej:-) Ja na ty sve mechaniky zas imrvere nadavam:-))))

        [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Brzdy

               

          Nepripada ti, ze se historie fakt opakuje? :)))

          [ Zpět ]
          Datum: 10.07.2006
          Autor: vasek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brzdy

         

    Jestli jsi ochotny do toho dat tech 5000 navic (i kdyz netusim, co je v tomhle rozdilu cen jeste zahrnuto), bez do hydraulik. A je to tak, argumentu najdes stovky v historii :-) .

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brzdy

           

      jo, prochazim diskuze a je tam toho fakt dot. Taky mne zajimalo jestli mate nekdo zkusenosti s temi konkretnimi koly co jsem psal (Author Traction a Versus).

      [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Pepek ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brzdy

             

        Musi to byt nutne ten Author? Na to, co je to zac, si davaji docela vysokou cenu. Vidle nic moc, brzdy (i kdyz hydry) nic moc... Mrkni se treba na
        http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2751...

        [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2006
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Brzdy

               

          Author by to byt nemusel, jen mne jako prvni napadl a celkem mi padl do oka. Jinak zatim sedlam no name bajka snad uz 10 let stareho, vymenil jsem snad 5x prehazovacku, rafky naprd atd.I kdyz jsem ho pred 2 roky podrobil totalni inovaci a narval na ten tezky (to je snad ciste zelezo :-))) ram nejake nove (avsak levne :-) komponenty, pri mem zachazeni uz je to nepouzitelne kolo. Uz poslouzi asi jen na cestu do hospody...

          [ Zpět ]
          Datum: 10.07.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Pepek ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

388 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024