reklama

Rifle

Máte ještě někdo doma Super Rifle, ty se zipama na zadních kapsách?
Já z nich už kdysi udělal kraťasy a teď mě už zase jsou!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.05.2020
Autor: AV
  • Re: Rifle

         

    Super rifle měly kapsy se zipama?!?
    Se "zoubkama" pamatuji jen "páče".

    Ale je fakt, že když ty si nosil rifle, já ještě byla na houbách :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2020
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Rifle

           

      Spolužák dostal v sedmašedesátým od příbuzných štrausky. Přines je do školy, rozbalil a postavil jako štafle. Držely, byly jako plechový.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.05.2020
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Rifle

         

    Nelituj. Stejně jsi je měl určitě do zvonu se vsazovanýma klínama, hipísáku ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2020
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rifle

         

    Jo, mám. Původně patřily mýmu tátovi, sehnal je - asi z Tuzexu - někdy v roce cca 1965, bylo mi tak šest roků. Táta už není, kalhoty jsem si nechal - jsou naprosto jako nové, ale nenosím je, džíny jsem definitivně opustil před 20 rokama.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2020
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rifle

         

    Už půlstoletí ne. Jednou jsem si je v teplickým tuzu koupil bez možnosti si je vyzkoušet (fronta plná protestantů - ať prej nezdržuju). Takže od tý doby s jeans konec. Až po převratu zase. A poslední dobou chodím v tomhle.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2020
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rifle

           

      Mám podobnou historku. Nepadnoucí džíny z tuzexu byly moje první a poslední. V podstatě mě to vydrželo dodnes, protože nic z blue denimu v šatníku nemám.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.05.2020
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rifle

           

      Co jsi také chtěl na riflích zkoušet? Změřil ses v pase a délka se stejně zakládala až doma podle reality. Nejdříve se hodily do horké vody, aby se na délku srazily, že ano?
      Od roku 1966 je mám v šatníku dodnes a nosím je.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.05.2020
      Autor: vysočina
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rifle

             

        To se ti za čtyřiapadesát let fakt vůbec nezměnila postava ? Mě teda dítě zkazilo figuru a rifle z dvaceti jár bych nenatáh. Nějaké pytloidní manžestráky možná jo, ale právě rifle asi těžko.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.05.2020
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Rifle

               

          Jistě vtipný postřeh a speciálně pro tebe tedy doplním - "že je mám v šatníku" neznamená, že ty původní. :-)

          Byly to Lewisky, vydržely neskutečně dlouho a ještě nedávno jsem je používal jako hadr při péči o kola.
          Opět doplním - rozstřihané, nikoliv vcelku!

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.05.2020
          Autor: vysočina
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Rifle

                 

            Jo takhle, tak to jo. Že by tam mohly být i ty původní není zase vyloučené. Móda se krapet měnila a mohly se z pravidelného nosení odložit ještě před dodrbáním. Z některých vcelku zánovních jsem takhle "vyrostl" a likvidoval jsem je až po mnoha a mnoha letech při stěhování.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.05.2020
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rifle

             

        No ani se nedalo, bylo to, jako když do GUMu přišly klobouky, ale to už jsem tady snad psal. Ale nový se pro získání správný patiny za mokra drbaly cihlou.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.05.2020
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

226 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024