reklama

vleze se mi kazeta mezi ram

DObry den chtel bych se zeptat jestli kdyz mam 2x10 a chci to predelat na 1x12 jestli se tam vleze kazeta protoze mi kamos rikal ze se to tam nevejde tak si to chci overit

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 11.05.2020
  • Re: vleze se mi kazeta mezi ram

         

    Hlavně budeš potřebovat jiný ořech

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2020
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vleze se mi kazeta mezi ram

           

      Vlašskej nebo lískovej?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2020
      Autor: Brahma
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: vleze se mi kazeta mezi ram

             

        Koksovej bude nejlepší :-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.05.2020
        Autor: Bruca
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: vleze se mi kazeta mezi ram

           

      Ale ráfky nemusím měnit ?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.05.2020
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: vleze se mi kazeta mezi ram

             

        To záleží jestli půjde nový ořech na starý náboj. Protože jinak budeš měnit náboj i špice a to už je lepší nechat zaplést rovnou nová kola :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.05.2020
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vleze se mi kazeta mezi ram

             

        Ty se ptáš moc obecně.To je stejná otázka,jako se zeptat,jestli půjdou kola z jiného auta na moje auto.Odpověď je možná ano,možná ne.Ty se musíš zeptat na konkrétní kolo a konkrétní díly.Pak Ti může někdo konkrétně odpovědět.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.05.2020
        Autor: DAVID7001
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vleze se mi kazeta mezi ram

               

          Pro pana Lorence by ta otázka možná obecná nebyla. :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.05.2020
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: vleze se mi kazeta mezi ram

           

      Může vzít kazetu 11-50 nebo 11-51 Sunrace nebo Sram NX na HG ořech.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.05.2020
      Autor: xtonda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vleze se mi kazeta mezi ram

             

        Ale jak to tak pozoruju podle dotazu, tak bude stejně nejlepší, když to odveze do servisu. Jinak tu máme dotazy jak sundat kazetu, jak sundat ořech, ono to nefunguje, ... :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.05.2020
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vleze se mi kazeta mezi ram

               

          Ty jsi tak vycvičený z těch tvých učitelek... :D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.05.2020
          Autor: Brahma
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: vleze se mi kazeta mezi ram

                 

            Ale prd...
            Jen odhad situace, co bude následovat :D

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.05.2020
            Autor: Bruca
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: vleze se mi kazeta mezi ram

                   

              No asi máš pravdu.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 13.05.2020
              Autor: Brahma
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

228 cyklistů (11 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024