reklama

Jaké rukojeti se používaly na prvorepublikových kolech

Jaké rukojeti se používaly na prvorepublikových až válečných kolech (2 světová válka). Mám ho na renovaci, ale má nepůvodní rukojeti, má nějaké plastové tak proto to je potřeba vymněnit. Na internetu jsem našel že se používaly asi dřevěné a z kůže. Pokud možno jestli nemáte typ kde by se dalo koupit levně, za všechny ideální odpovědi děkuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 11.05.2020
Autor: KostaRosta
  • Re: Jaké rukojeti se používaly na prvorepublikových kolech

V té době bych už asi čekal spíš nějaké "gumové", než dřevěné.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

dřevěné, nebo z lisovanýho papíru.... Dobré repliky (dřevěnejch) dělá David Hýsek https://sport.bazos.cz/inzerat/119471177...
    dělá i další věci :), stačí ho kontaktovat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Děkuji za tip, našel jsem nějaké dřevěné za 535Kč, ale toto co jste poslal je skvělé, levnější a pěkná práce, opravdu děkuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.05.2020
      Autor: KostaRosta
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Máma s tátou měli na půdě předválečný kola s dřevěnými, s vytočenými zápichy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2020
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádka,přítelkyně.

Hledám: Kamarádka,přítelkyně.
10.07.2020
Ahoj.Hledám sportovně založenou kamarádku, na cyklo toulky a propocení dresu..:-):-).Taky běhám,lyžuji,běžkuji ale…

Hledám: přítel/přítelkyně

10.07.2020
Ahoj,přítele či přítelkyni na elektrokolo,nebo komu by nevadilo,že mám elektrokolo,jízda po silnicích,Praha a…

Hledám: Cyklistu

09.07.2020
Ahoj,hledám usměvavého partnera na kolo a jiné aktivity.Těším se na odpověď.Helča
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

356 cyklistů (20 přihlášených)

Grónsko – za Inuity, polárními psy a jedovatou kytkou

Arctic Circle Trail Trasa Arctic Circle Trail v Grónsku je považována za jeden z nejlepších výletů na dlouhou…
šíp | 17.06.2020

Kolo jako pták Fénix

Někdy těsně po revoluci se v kolokrámu v Praze na Karlově náměstí konečně objevila kola. Do té doby to byla…
Brahma | 14.06.2020

Na kole na Praděd a zpět

Poměrně velká část naší rodiny jsou sportovci a na kole jezdíme i v pokročilejším věku. A dokud nohy ještě…
Narator | 05.06.2020