reklama

moc uvolnena matice zadni tlumic

Jak to mam opravit, nasadit matici kdyz pero tvrdy jak kamen? Ani si na to nechci sedat ab

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.05.2020
Autor: Krieger
  • Re: moc uvolnena matice zadni tlumic

         

    Takhle jsem to vídával po dvou pivech. Tak jsem radši přestal pít.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2020
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: moc uvolnena matice zadni tlumic

           

      tak tohle je moje prvni perovaci kolo, ja si neuvedomil ze to muzu vyndat :D Ale ted jak s tou maticí zpět fakt nevim
      jestli mas rozmazane videni po 2 pivech tak dobrý no :D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2020
      Autor: Krieger
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: moc uvolnena matice zadni tlumic

             

        A ty tu fotku fakt vidíš ostře? :-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2020
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: moc uvolnena matice zadni tlumic

             

        Na tý fotce fakt není nic vidět. Sestavit to nějak půjde, protože pružiny se dají měnit. Mám ale vzduch, takže postup přesně neznám, ale hledal bych jednak servisní manuály (nenapsal jsi, co je to za tlumič), hledal bych taky postupy třeba na YouTube. Taky na to třeba můžou mít nějaké stahováky, jako se používají u aut při výměně tlumičů (mám doma, ale na tohle trochu velké).

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2020
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: moc uvolnena matice zadni tlumic

             

        Tvrdý péro se krotí nějakým stahovákem, abys ho dostal do potřebnýho rozměru.

        https://www.google.com/search?q=stahov%C3%A1k...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2020
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: moc uvolnena matice zadni tlumic

               

          a co se stane kdyz s tim pojedu? Proste to bude mit vetsi vuli nebo jak? :D
          no širavnik díky, ale když chci více pérování můžu vyměnit za slabší pérko nebo to má vliv na stavbu

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.05.2020
          Autor: Krieger
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: moc uvolnena matice zadni tlumic

                 

            Když s tím pojedeš, bude se to chovat jako slabší pérko, ale matice bude mlátit přímo do rámu, místo aby se to celé chovalo jako autonomní jednotka, já bych si na to dřepnul, matici našrouboval na plný závit a teprve pak bych řešil, zda tam dát jinou.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.05.2020
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 10.05.2020
              Autor: Krieger
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

341 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024