reklama

Pánské trekové kolo do 20 000 Kč

Ahoj,

vybírám trekové kolo a chtěl jsem poprosit o radu.
Je mi 30, jezdím výlety od 40 do 100 km a doteď jsem to zvládal na kole za pár tisíc. Rád bych pořídil nové, zaujalo mě toto z Hervisu (vím, že kola z Hervisu či Decathlonu tu nejsou moc populární), tak jsem chtěl poprosit o feedback:

https://www.hervis.cz/store/Vybaven%C3%AD/J%C3...

Případně budu moc rád za jakékoliv jiné doporučení.

Měl jsem snahu hledat sám, ale parametrů je tolik, že se v tom stále trochu ztrácím.

Moc díky za ochotu a pěkný den,
michal

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.04.2020
Autor: vrti
  • Re: Pánské trekové kolo do 20 000 Kč

         

    má to jenom 30 rychlostí ale nikde není napsáno jak rychle to jede na tu 30 a jak pomalu na to 1 nebo jak rychle na tu 1 a jak pomalu na tu 30. Já bych z toho byl zmaten a šel bych raději někam jinam. Někam kde se dozvím něco čemu rozumím. Protože z toho jsem zmaten. Ale místní borci tomu budou rozumět určitě líp.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2020
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pánské trekové kolo do 20 000 Kč

           

      proč v Hervisu,jestli nejseš jejich agent... tak jedno kolo jsem od nich měl, nikoliv to nejlevnější, odmakalo si svých 15k ..ALE.. už od novoty strašně hvízdaly brzdy, nikdy se mi nepodařilo seřídit přehazovačku, zadní stavba byla rychle vymačkaná, plavalo to, vidle byla jen na ozdobu. A těch peněz na opravu, aby to jakž fungovalo, mohl jsem už na nové kolo. Tehdy jsem o kole nevěděl co teď, a vidím že v H mají obchodní politiku stejnou jak tehdy, to myslí vážně uvést u kola pouze vidlici (je mizerná), počet převodů (3x10, OK), přehazku(vypadá dobře)a nejlevnější hydry, které sice fungují, a dál nic? Bych byl opatrný.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.04.2020
      Autor: pgnext
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pánské trekové kolo do 20 000 Kč

             

        jj, taky koukám, že tam o tom kole není prakticky vůbec nic. Bál bych se, že takhle a podobně v té firmě přistupují úplně ke všemu.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.04.2020
        Autor: ronda
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pánské trekové kolo do 20 000 Kč

             

        myslíš že 30 rychlostí je 3x10? Co když je to 5x6? nebo 15x2? Já si 30 rychlostí představuju jako v autě. 1,2,3,4,5 ... a dál až do 29 a poslední je zpátečka. Myslíš že to má jen 30 rychlostí dopředu? Že za ty peníze to nemá zpátečku?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.04.2020
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Pánské trekové kolo do 20 000 Kč

         

    Pokud nebudu řešit neplacenou reklamu, tak podle tohoto popisu bych si to koupil jen s ambicí na drahou jízdu do obchodu. Vážím metrák, tak typ vidlice je zásadní, ale asi je to nepodstatný detail. Spíš bych u nás kápnul korunou u Rohovského, kde bych určitě za své peníze spolehlivě znal toho zajíce v pytli, a výprodeje nyní mají na sezónní letní zboží všude.
    Ta nabídka není ničím zajímavá.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2020
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

258 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024