reklama

Cinkání při šlapání

Dobrý den, můžu poprosit o radu co by mohlo způsobovat tohle cinkání?

https://photos.app.goo.gl/MJGuNU3vrmViSPCM8

1. Ozývá se jen při šlapání a to na stejném místě.
2. Šlapačkový střed v servisu rozebrali (několikrát).
3. Zvuk se začne ozývat cca po dvou kilometrech jízdy.
4. Nic mi při šlapání nebrnká o rám (tkanička apod.).
5. Zvuk už se ozvá cca rok. Přes zimu kolo stálo a na jaře je to tu znovu.
6. Řetěz nejeví žádné známky poškození.

Děkuji za rady, už nevím co s tím.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.04.2020
Autor: ocnibulva
  • Re: Cinkání při šlapání

         

    Ještě doplním, že pedály jsem vyměnil.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2020
    Autor: ocnibulva
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cinkání při šlapání

           

      A co rozetu?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2020
      Autor: DAVID7001
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cinkání při šlapání

             

        Co by to v ní mohlo dělat?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2020
        Autor: ocnibulva
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cinkání při šlapání

               

          Píšeš střed několikrát rozebraný,pedály vyměněné.Jak pedály?Samotné pedály,nebo celé kliky?Pokud řetěz a rozeta zůstala stejná,může být na ní třeba poškozený jeden zub.Třeba od spadlého řetězu,nebo od nějakého nárazu.Dělá to jen při nějakém zatížení,nebo i při točení pedály naprázdno?Pokud to dělá stále,tak můžeš zkusit ten řetěz z rozety shodit a vyzkoušet,jestli to bude dělat také.Spíš ale počítám,že to dělá jen při nějaké zátěži. A to už zbývá jen ta rozeta.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.04.2020
          Autor: DAVID7001
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cinkání při šlapání

         

    Já vím, že píšeš, že ti nic necinká o rám. Taky jsem o tom byla přesvědčená...

    "Tohle" na bundě mi cinkalo o sedlovou trubku, přesně v rytmu šlapání, někdy hned po vyjetí, jindy až po chvíli... Chvíli to přestalo, pak se to zas ozvalo, zdálo se, že to i souvisí s intenzitou šlapání..., zaboha jsem nemohla najít, co to cvaká :-)
    Vidět na to v jízdním posazu není, a když se narovnáš, tak tě nenapadne, že by "tohle" mohlo o něco cvakat :-)

    Ber to jako příběh pro pobavení při tom hledání příčiny. Ať to brzo najdeš.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2020
    Autor: bara2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Cinkání při šlapání

         

    Jestli to cinká i při šlapání ve stoje (při nezatíženém sedadle), tak bych měl podezření na střed šlapání i přestože byl rozebraný. Zvlášť u typu pressfit je to prý častá vada.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2020
    Autor: ondrap
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mimo téma

         

    Teda ja už tak blbě vidím že jsem četl "Cikani při šlapání" :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2020
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cinkání při šlapání

         

    I takový zvuk může dělat sedlovka v rámu...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2020
    Autor: single
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cinkání při šlapání

         

    Tak to vím docela přesně. Klekání nebo pan Lorenc.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2020
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cinkání při šlapání - VYŘEŠENO

         

    Tak už jsem na to přišel. Zádný střed, ale bylo to na zadním kole u pevné osy. S nasazeným kolem nebylo nic vidět, šroubky zašroubovaný, ale předevčírem jsem ho sundaval a 2 mm se to hejbalo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2020
    Autor: ocnibulva
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cinkání při šlapání - VYŘEŠENO

           

      Jj, bicykl je zdrojem zábavy.
      Zvlášť, když někde něco vrže, skřípe, klepe, cinká a podobně. To bych ho někdy vzal a hodil do škarpy:).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2020
      Autor: mira.l
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cinkání při šlapání - VYŘEŠENO

             

        kdysi mne skvěle zabavil vrzající nýtek v ráfku...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.09.2020
        Autor: cibi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cinkání při šlapání - VYŘEŠENO

             

        To je zajímavé, jak vás chlapy dokáže nějaké povrzávání rozhodit.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.09.2020
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Cinkání při šlapání - VYŘEŠENO

               

          Povrzávání? Já si docela živě pamatuju blahé paměti Kominíkovo krosovou Meridu, ve který něco řvalo tak, že se vedle něj skoro nedalo jet:).

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.09.2020
          Autor: mira.l
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cinkání při šlapání - VYŘEŠENO

                 

            Bavíme se o cinkání a vrzání.
            Kominíkovo Merida už byla jinej level.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.09.2020
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Cinkání při šlapání - VYŘEŠENO

             

        Já jsem nedávno řešil divný zvuky na starým stroji dvakrát... jednou to dělalo nářadí v brašničce, no a po druhý byly zdrojem divnejch zvuků moje klouby....

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.09.2020
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Cinkání při šlapání

         

    Zrovna teď jsem chtěl napsat svoji nemilou zkušenost.
    Podobný zvuk mi začalo vydávat i moje e-kolo, když jsem za ním vláčel asi 2000 km (sečteno) dost naložený vozík.

    Prostě takové jakoby křupání, těžko zjistit, odkud to šlo. Z motoru nikoliv, nakonec jsem si řekl, že tó bude ten vytahaný řetěz.

    Dneska jsme kolo rozebrali, a zjistilo, že to bylo ložisko v zadním kole. Úplne na hadry.

    Mám tam pevnou osu Boost 12-148, v tom osu od Thule na vozík, všechno vypadalo docela v cajku, ale nebylo. Zjevně smýkat za sebou dost naložený vozík to ložisko dost nesymetricky namáhá, a prostě jsem jej sešrotoval.

    Trochu mi to komplikuje situaci, inu, budu muset zase chvilku bez motoru, sehnat 27,5 zadní kolo s tou pevnou osou k dodání skladem hned je nemožné.
    Už to vypadalo, že to klapne, sehnal jsem nádherné superlehké Mavic Crossmax , prodáváno pouze v páru za 14 tisíc, říkám si, hochu, to bude teda žihadlo, do Radotína, přivezl do servisu do Prahy, zjistil, že mě místo 148 dali 142, skladem prý obojí, tak znova do Radotína a tam hodinu štrachání ve skladu, aby se zjistilo, že nemají, stejně jako všichni ostatní.

    Takže říkám, hoši, přepletem, ale oni že ne, že mě objednají nové zadní kolo, že prej přepletení by mě stálo víc, tak tomu už vážně nerozumím.
    Když jsme se ptal, jestli mi teda to zadní kolo seženou taky Bontrager, sklidil jsem výsměch, což mě teda rozhodilo. To jako přední budu mít jinej než zadní?
    Jo, šlo o servis eKolo, v Praze 4.

    Takže, vláčet zátěž chce asi s rozumem.
    Nevím, jestli to u tebe bude ložisko, ale ten zvuk byl safra podobnej.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2020
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Cinkání při šlapání

           

      Když z toho děláš multikáru, tak se nediv :) Tohle je moderní výrobek, zkonstruovaný tak, aby se rozesral 2 dny po záruce, nikoli starý stroj, dimenzovaný na jeden a půl furtu :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.09.2020
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Cinkání při šlapání

             

        Kdyby multikáru, rovnou traktor.
        Se divím, že s tím doma neoře zahradu. Soňa by jela vepředu na "traktoru" a Jindra by ovládal radlici.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.09.2020
        Autor: Brahma
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Cinkání při šlapání

               

          Náhodou, je to fakt praktický, zapřáhnout vozejk a jet na pláž místo autem na kole.
          Navíc ekologický, to bys měl ocenit :-)

          Jen se o to kolo je potřeba trochu líp starat.
          Po druhé podělám něco jiného, chlap dvakrát stejnou chybu nedělá, dělá furt nový.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.09.2020
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Cinkání při šlapání

                 

            :) vždyť jo...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.09.2020
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Cinkání při šlapání

             

        No, ono to přesně tak nebude.
        Já tu pevnou osičku dotáhnul dost natvrdo, a jak to táhlo ten vozík, ještě se do dotahovalo.

        Druhá věc, na tom špalku, jak se nasazuje ten vozejk, je plastová vložka, asi 2 mm, tu jsem sundal, protože mě prudila při nasazování a vyndavání toho oje vozíku. No takže tam ten záves měl vůli, a při každém rozjezdu a brždění to muselo dostávat pěkný prdy.

        A pak trocha toho písku z pláže, a rozšmelcuješ ložisko jako prd.

        Prostě když potáhnu vozík, chce tomu věnovat trochu té péče a údržby.
        A zjevně tomu bude vyhovovat ten symetrický závěs, co má extrawheel véc než ten jednostranný.

        Zadní kolo jsem sehnal stejný, toho Bontragera, přijde mi z Německa za pár dní. U nás bez šance.

        Člověk se musí furt učit, takže tahle sranda stojí něco kolem 6 tisíc, tak asi je dobré si dávat fakt víc bacha.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.09.2020
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Cinkání při šlapání

               

          Ta poslední věta sedí- hlavně nic neupravovat a nenechat se "vyprudit"!!! ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.09.2020
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cinkání při šlapání

           

      Pokud je to jen ložisko, nikoli celý náboj, tak nechápu ten servis.
      Kupování nových kol už vůbec ne.
      Jsi jednou chlap, tak to ložisko vyměň.
      Zaručeně je k tomu návod v manuálu výrobce nebo na YT .
      Stahováky koupíš a ložisko stojí "pár drobnejch".
      V porovnání s koly za 14 tisíc.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.09.2020
      Autor: cibi
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cinkání při šlapání

             

        No vzadu je, jestli koukám dobře 12ti kolečko. Známý, dobrej jezdec a šikovnej člověk se včera stavoval a přijel na svým starým kole s 3*9.. když jsem se ptal, kde má to nový úžasný, jak o něm na jaře básnil, tak systém 1*12 proklel, neboť ho pravidelně za měsíc sjel, nebo něco vysralo... a bylo jedno, jestli koupil kazetu za 16, nebo tu nejlacinější.. jednotlivý kolečka nejde.. a ložiska prej stojej tak za prd, že když se to jednou načne, rozsype se to celý, jak je to zeslabený. Prej drahá zkušenost za opřenou krosovou karbonku o zeď.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.09.2020
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cinkání při šlapání

             

        No, asi jsem zabloudil v té strojařské terminologii, je tam ten náboj Boost

        něco takovýho:
        https://www.netbike.cz/naboje-boost-12-148-zadni/

        Jak to mají uvnitř udělaný nevím, říkal, že tam kuličky byly na kaši a ukazobal mi tu osičku, vo z toho vytáhnul, a byla pěkně orajbovaná.Prost3 velej ten bazmek ke na vyhození.

        Když koukám na ty ceny, ten chlap měl asi pravdu, ten náboj boost plus dráty a práce a jsi na ceně zapleteného kola. Já toho Bontragera loupil na netu za 145 euro.

        Mě trochu popudilo to, že se chlapci na to vykašlali, měli na to tejden s slíbili, že v pátek odjedu. A začali na tom dělat až v pátek, a zjistili, tenhle problém.
        A ten se řeší tou výměnou kola,i když by stačilo tam strčit ten náboj, přeplést a mohl jsem jet.
        Koupit zapletené zadní kolo bylo trdy okamžité rychlé řešení. Jenže "skladem" není, a nejsou ani v páru za velké prachy.

        Kdyby se na to koukli v pondělí,dalo by se to stihnout, k dodání do tří dnů jich pár je.

        Furt je něco špatně.
        V tom ekolu to mají dobře zorganizované, příjem na čtvrthodinu přesně, tohle se mi líbí.
        Jenže bych čekal, že když jsi objednanej na čtvrthodinku, že se na to hned ten den, nebo druhý, kouknou a zjistí, jestli nemusí nějaký díl objednat, aby to do týdne stihli opravit.

        Jenže evidentně takhle oni nepracují.
        Ale to je s autem taky, dáš ho v pondělí do servisu, a v pátek ti volají, že musí objednat něco z Francie, a že to bude další tejden trvat.
        Kurnik, proč na to přišli až za tejden?
        Proč to neobjednali v pondělí.
        Nechají stát káru na dvorku tejden, a pak do toho kouknou.

        To mě dost bere nervy..

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.09.2020
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Cinkání při šlapání

               

          Pokud jsi ho LOUPIL za 145 euro, kolik stojí legálně ??

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.09.2020
          Autor: ronda
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cinkání při šlapání

                 

            tvůj humour se blíží formátu Lanny :-):-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.09.2020
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Cinkání při šlapání

         

    Někdy taky pomáhá trochu dotahnout rychloupínáky,jestli máš kotoučky.. pokud je to krapet volný a umíš zabrat, cinkneš si. Jak přední tak zadní.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2020
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cinkání při šlapání

         

    Mně minulý týden začal na Favoritu cinkat řetěz o ramínko přesmykače. Divil jsem se tomu, poněvadž jsem ho den předtím nastavoval a řadilo to dobře a bez zvuků. Našel jsem, že to ocelové ramínko je už vepředu probroušené na tenkou fólii a ta se částečně utrhla a částečně drnkala do řetězu. Po odehnutí otřepů rukou se to zklidnilo a kupodivu to i dál řadí. Jen musím sehnat nový přesmykač. Tenhle je snad ještě z původní Esky, rok výroby někdy kolem revoluce (české, ne VŘSR).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2020
    Autor: Brahma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Cinkání při šlapání

           

      Na aukru je favoritích střepů za pár šupů spousta, myslím že se tam zásobit nebude problém.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.09.2020
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cinkání při šlapání

             

        Když jábych chtěl nějaký nový, co řadí nejlépe na popud myšlenkou. Talíře mám veliké 54:44:34 a bez náběhů. Tak se musí předmykač víc snažit.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.09.2020
        Autor: Brahma
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Cinkání při šlapání

               

          Koukal jsem na nové přesmykače. S mojí Favorití sedlovou trubkou o průměru 28mm budu potřebovat asi silniční přesmykač, na který se dá sehnat náhradní objímka na 28mm místo obvyklých 32. To je náhradní objímka pro úchyt na návarek na rámu?? Ale zase potřebuji převod pro MTB řazení a ne pro duály. Nevíte někdo, jak poznám u silničního přesmykače jeho kompatibilitu s řazením. Že by třeba Shimano udávalo řadicí poměr, tak to ani náhodou. Bez nápovědy jsen vedle:(

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.09.2020
          Autor: Brahma
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Cinkání při šlapání

                 

            Shimano k silničním sadám dělá i řazení na rovná řidítka.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.09.2020
            Autor: xtonda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Cinkání při šlapání

                   

              Ale to má asi převod jako ty duály. Už jsem takový vodorovný duál viděl. Já mám funkční kombi řazení a brždění a chtěl bych ho zachovat. Chci vymněnit jen prošoupaný přesmykač.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.09.2020
              Autor: Brahma
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Cinkání při šlapání

                     

                Silniční přesmyk a MTB řazení mají různý chod lanka, Bára to tu nedávno řešila. Co přesně tam máš za páky a přesmykač?

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 27.09.2020
                Autor: xtonda
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cinkání při šlapání

                 

            co tak hledat redukci 28/32mm?
            měco jako toto?
            https://www.koloshop.cz/presmykac-prislusenstvi...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.09.2020
            Autor: cibi
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cinkání při šlapání

                 

            Teď sem koukal do Shimano specifikace, horské přesmykače na objímku jsou na trubku 34,9 a je tam uvedena kompatibilita pomocí adaptéru na průměry 31,8 a 28,6, kolik přesně máš průměr té trubky?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.09.2020
            Autor: xtonda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cinkání při šlapání

                 

            Mám tu celkem tři silniční přesmykače (horní objímaka, dolní tah) s objímkou na Favorita (26,8).
            Dvojkvalt pro max 48 zubů (SunRace novátor),
            tříkvalt pro max 48 zubů (SunRace novátor) a
            nějakýho Falcona, kterýho jsem sundala z Fáva se třema talířama, kolik měl ten největší talíř nevím, ale byl velkej.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.09.2020
            Autor: bara2
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Cinkání při šlapání

                   

              má být 28,6 průměr objímky

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.09.2020
              Autor: bara2
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Cinkání při šlapání

                   

              Mám tam talíře 52,42,32. Ale snad by to pobral.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 28.09.2020
              Autor: Brahma
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 26.09.2020
    Autor: Alissica
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

278 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024