reklama

Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

Ahoj. Jsem tu nový. Obracím se na cyklisty. Našel jsem na cyklostezce kolem Bečvy u Hovězí 110 korun.
Tak jsem se zaregistroval na webu pro cyklisty. Jestli někdo o velikonoční neděli ztratil u Hovězí na cyklostezce 110 korun, tak ať tady napíše. Byla to papírová stokoruna a kovová desetikoruna. Je mi blbé si to nechat protože ty peníze nejsou moje. Měl bych to odevzdat na obecním úřadě Hovězí, ale teď jsem v Olomouci, kvůli takové male částce nepojedu do Hovězí. Náklady na cestu by převýšily hodnotu nálezu. Tak jestli to někdo ztratil, ať mi tady napíše. Budu čekat. Musí napsat v čem a jak byly ty peníze zabaleny, jestli to napíše správně, přeposlal bych mu ty peníze z účtu.

Nenapadlo mne nic jiného, než se tady u vás na cylkistický web zaregistrovat a doufat že se tady vlastník najde. Jestli se nenajde, obratim se ještě na nějaký jiný cyklistický web a jestli se ani tam nikdo o ně nepřihlásí, tak jsem udělal co jsem mohl a co bylo vzhledem k částce primerene, potom si ty peníze nechám. Nechat si je jenom tak je mi blbe, kdyz ty penize nejsou moje.

[ Zpět ]
Datum: 14.04.2020
Autor: Dominik2
  • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

         

    To myslíš vážně nebo si děláš legraci?!?
    Apríla už bylo...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2020
    Autor: radka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
    • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

           

      Vydrž, tohle by mohlo být hezké a zábavné téma. Jsem zvědavej, kam až odbočí :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.04.2020
      Autor: ronda
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

           

      Píše to ve 20:23 a svítí si při tom svatozáří:)).

      [ Zpět ]
      Datum: 14.04.2020
      Autor: mira.l
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

           

      "Reinkarnace" Airlinea, jak jsme ho (před léty) znávali. On teď sbírá jen podprsenky, přejeté kuny a podobné poklady

      [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2020
      Autor: pavka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

         

    No, tys je našel, tak jsou tvoje. Ale kde je ten zbytek? Já jsem tam ztratil 10 023 korun.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2020
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

           

      ... kdyby ses s ní byl oženil, bylo by to podstatně dražší!

      [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2020
      Autor: pavka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

         

    Pošli je nějaké charitě, třeba Paraple a máš po starostech a ten kdo je ztratil, tak toho to potěší.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2020
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

           

      To neni dobry napad. Ani na charity neni spravne rozdavat z ciziho. Rozdavat se mohou vlastni, cizi se musi vratit.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2020
      Autor: Dominik2
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

             

        Když se ti to nelíbí, tak je odevzdej na úřadě a za půl roku se o ně Babiš se Schilleroviou dobře postarají. To bude určitě lepší než je dát nějaké charitě.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.04.2020
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

             

        Svatá pravda
        Vrať je tam, kde´s je našel !

        [ Zpět ]
        Datum: 17.04.2020
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

             

        A vlastně: Jak to, že sis je přivlastnil, když´s nevěděl komu patří (abys je mohl majiteli vrátit)
        Teď ze sebe děláš poctivce a svatouška ...
        Stydět by ses měl a nelézt sem, mezi slušné lidi!

        [ Zpět ]
        Datum: 17.04.2020
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

               

          Neházej hrách na zeď, je to marný. Ten člověk v životě nečet nic od Haška. :-(

          [ Zpět ]
          Datum: 17.04.2020
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

         

    Tak na to bacha, to není žádná sranda. Takhle dopadl kdysi klasik (J.H.)
    ...Potloukaje se v noci Prahou, našel jsem na Příkopech desetihaléř, i odebral jsem se na policejní ředitelství, kde jsem poctivě odevzdal celý obnos službu konajícímu inspektorovi a žádal, aby mé jméno bylo uveřejněno v novinách a abych dostal jeden haléř odměny.

    Policejní inspektor se však na mne rozkřikl, že prý mne zná, a řekl pouze dvě slova: „Za katr!“

    Ráno mne odvedli k nějakému pánovi do prvního patra, který zavedl se mnou protokol, a na základě „prügelpatentu“ byl jsem odsouzen k pokutě pěti korun, v případě nedobytnosti na 48 hodin. Byl jsem nucen přijmouti poslední podmínku, abych na státu vydělal, a tak mě ve čtyřce dva dny živili. Přesto však jsem se zapřísáhl, že když něco najdu, nikdy to nevrátím. Bohužel, nenašel jsem ničeho kromě odloženého nemluvněte v průjezdě domu, kam jsem zašel zavázat si tkaničku u boty. Nechal jsem nález nálezem...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2020
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

           

      Nebo podobnej případ ze stejnýho soudku o poctivý nálezkyni:
      ...Večerníky přinesly ohromné sloupce o poctivé nálezkyni, odmítnuvší bohatství.
      Annu Buklovou odvezli do nemocnice, poněvadž ji muž ztřískal do polosmrti ještě tutéž noc, když si v hospodě přečetl večerník. A z nemocmce byla dopravena na psychiatrickou kliniku a odtud do Bohnic.



      Čítajte viac: https://zlatyfond.sme.sk/dielo/5063/Hasek...

      [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2020
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

         

    Kašli na to, kilo si nech, tady se vděku ani rady nedočkáš.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2020
    Autor: OVG
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

         

    Jak píšeš, odevzdat na příslušném úřadu je jediný správný postup. Jinak se dopouštíš trestného činu a vzhledem k tomu, že je výjimečný stav, počítej s rokem natvrdo. Ale nebuď smutný, náleží ti nálezné ve výši 10%, takže poctivost se ti vyplatí. A hlavně se budeš moci sám sobě podívat do očí.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2020
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

         

    Já už asi dvakrát našel na cestě bidon.Naposled v neděli na polní cestě mezi lesem u Krkavce a obcí Ledce.Vždy jsem ho nechal,kde byl, s tím,že pokud bude dotyčnému cyklistovi chybět,tak se po stejné cestě vrátí.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2020
    Autor: DAVID7001
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

           

      Před lety se na mě z pangejtu usmála peněženka s doklady a nějakými bankovkami. Těšil jsem se na eura, ale po bližším zkoumání se z nich vyklubaly slovenské koruny. Cítil jsem se okraden.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2020
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

         

    Jo, to už říkal Plíhal "ztratil jsem stokorunovou bankovku zelené barvy, kdyby jí někdo našel, doručte ji na adresu...."

    [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2020
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

         

    :-))) úsměvné.
    Já bych si těch 110,- Kč ponechal. Spíš bych byl nasr.nej, že toho bylo tak málo.
    Před cca 15 (plus mínus) rokama jsem na E55 u Benešova našel tašku, evidentně ukradenou, vybranou a vyhozenou z auta. Ve dvojitém dně bylo 300 tisíc korun. Jinak v tašce byla jenom peněženka, bez peněz, ale s občankou. Tak jsem tam druhý den zajel a vrátil to. Dotyčná z toho byla podruhé na mrtvici (poprvé prý den předtím, když jí to ukradli z nosiče kola).
    Tenkrát jsem to vrátil, vpodstatě bez přemýšlení. Najít to dneska? Popravdě - nevím...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2020
    Autor: Airline
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

           

      Ale fuuj, tak ty bys dostal rovnou pět natvrdo. To by ti nestačilo těch zákonných 30 litrů odměny?

      [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2020
      Autor: Billicek
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

           

      A nálezný jsi dostal? Platí se z něj daň?

      [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2020
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

             

        Dostal: chtěli mi dát peníze, to jsem odmítl, ale na stole byla plná mísa čerstvě upečených buchet. To víš, já - mlsná huba, tak jsem se zeptal, jestli si můžu vzít, a její dcera "třeba všechny". Vytáhnul jsem z batůžku igelitku, přesypal asi deset buchet a rychle se rozloučil :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 15.04.2020
        Autor: Airline
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

               

          Že tě hanba nefackuje, buchta za tři litry, to snad nemaj ani v Grand restaurantu pana Septima! To tu ženskou kleplo potřetí - z radosti?

          [ Zpět ]
          Datum: 15.04.2020
          Autor: abernathy
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

         

    Neprihlasil se dosud nikdo. Ocekaval jsem ze se z cyklistickeho webu majitel najde. No nic. Jeste tak tyden pockam a pokud mne ani potom nikdo nekontaktuje, jsou dve moznosti. Poslat penize na OU do Hovezi anebo najit nekoho potrebneho, komu bych ty penize dal. To si musim rozhodnout sam, nerozhodne za mne nikdo. A ja myslim že v dnešní dobe nebude vubec tezke toho potrebneho najit. Blba doba, potrebnych je vic nez dost.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.04.2020
    Autor: Dominik2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

           

      Poctivost je sice moc pěkná vlastnost, ale řekla bych, že s ohledem na výši částky to přece jenom trošku přeháníš. Ale budiž.

      Cyklistických webů je docela dost a rozhodně nelze očekávat, že na nich najdeš všechny cyklisty, kteří se kde pohybují. Myslet si, že zrovna na tomhle se najde majitel, to je dost naivní představa.

      Zkrátka buď si dej pivo na zdraví majitele nebo to odevzdej a můžeš zase klidně spát.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.04.2020
      Autor: radka
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Jak hledat nekoho potrebneho?

         

    Majitel tech penez se už asi nenajde. Tak bud odevzdat na obecni urad anebo nekoho potrebneho hledat sam. Myslel jsem ze to nebude tezke. Mylil jsem se, je to tezke.

    Potrebni kteri by si pomoc zaslouzili nekrici svou potrebu do sveta. Vypadaji normalne, oblikaji se normalne. Jak poznat kdo je potrebny a kdo neni? Tezky ukol. Mozna jsem jen slepy k lidem, kteri neco potrebuji. Myslel jsem jak jednoduche bude v dnesni dobe potrebneho cloveka najit ale vubec jednoduche to neni. Mate nekdo dobry napad kde a jak hledat?

    [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2020
    Autor: Dominik2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

           

      Když takového potřebného,který splňuje tvoje kritéria, po dlouhé době najdeš,tak stejně nepocítíš uspokojení,ale budou Tě trápit pochybnosti,že někde existuje někdo jiný,kdo by je potřeboval více.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2020
      Autor: DAVID7001
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

           

      Víš co, pošly to mě. Potřebné finance si z toho vem na poštovné.

      A máš po starostech.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2020
      Autor: radka
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

             

        Prošvihnul jedinečnou příležitost prachy poslat Mynářovu praseti. Řvalo hlady :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 23.04.2020
        Autor: ronda
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

               

          Chudák Mynář, on navíc na něj Zeman prozradil, že prase krmí zbytky z kuchyně. To už je řadu let zakázáno. Tak má chlapec kvůli prezidentovi další průser.

          [ Zpět ]
          Datum: 23.04.2020
          Autor: petrp
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

                 

            Takovej koryfej už musí mít pořádnej průser, kterej by mu zlomil vaz. Tohle je slabota, k Benešový to nedocestuje.

            [ Zpět ]
            Datum: 23.04.2020
            Autor: abernathy
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

                 

            Náš národ s oblibou diskutuje k věcem o kterých neví vůbec nic. Běžný Čech viděl prase jedině tak v televizi a to dokonce i lidé, kteří žijí na vesnici, pokud nemají souseda, který by jim ukázal prase v chlívku. Stále existují lidé, co se domnívají, že maso roste na regále. Zato rádi diskutují k chovu prasat.

            Co se týče zbytků z kuchyně, tak předpisy nepředpisy, neznám žádného vesnického chovatele, který by mašíka nekrmil kuchyňskými zbytky jen protože je to zakázáno. Těch hloupých zákazů a příkazů máme v republice hafo, lidi už si na ně zvykli a naučili se přežívat kličkováním mezi nimi. Vyhazovat kuchyňské zbytky někam do hajzlíku nikdo nebude, bylo by to plýtvání, prasátko je všežravec schopno konzumovat všechno co konzumuje člověk a tak co se nesežere doma, to se dává prasátkovi. Někteří sbírají kuchyňské zbytky po sousedech výměnou za pozdější výslužku ze zabíjačky. Dělalo se to tak vždycky a bude se to dělat tak dál.

            Že to dělal i Mynář když měl prase, tak je z toho událost celostátního významu na titulních stránkách médií. Český národ se má dobře, velmi dobře, když nemá jiných starostí, než to co žralo Mynářovo prase. Hladu a polských vší by potřeboval ten náš slavný český národ, jak se říká, aby Čecha kousla blecha:))

            [ Zpět ]
            Datum: 23.04.2020
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

                   

              Jak je to s krmením prasat na venkově vím.
              Nicméně pořád je to zákonem zakázané, takže tvrdit, že kvůli zavřenému penzionu by prase chcíplo je prostě pitomost.
              Nejde vůbec o prase, ale o to, že prezident obhajuje čin, který je v rozporu s aktuálním nařízením vlády tím, že dotyčný nesmí dělat činnost, kterou mu zakazuje zákon. Příště nám bude vykládat, že jeho kancléř oloupil toho dědečka, protože se mu rozbily pantofle a obchody s obuví jsou zavřené.

              [ Zpět ]
              Datum: 23.04.2020
              Autor: petrp
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

                     

                Když mohl posílat nevytížené herce do uzavřených důchoďáků bavit dědečky a babičky... Podobných úletů má celou sbírku.

                [ Zpět ]
                Datum: 23.04.2020
                Autor: ronda
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

                     

                Já si myslím, že je to zakázané ve velkochovech, kde dřív brali zbytky z vyvařoven atd. V individuálním chovu asi žádnej předpis neurčuje, čím máš prase krmit. Dost těžko by ti někdo mohl zakazovat, abys mu vařil porci toho stejného, co má rodina k obědu... No a mamka taky dojídá po děcku, proč by prase nemohlo dojídat po tatovi?

                [ Zpět ]
                Datum: 23.04.2020
                Autor: bara2
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

                       

                  Hmmm, zajímavý argument...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 23.04.2020
                  Autor: radka
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

                       

                  Možnost taky je, že by mohl být jiný předpis pro domácí chov a jiný pro čuníka ve firmě. A ten penzion je firma. Ale nevím, neznám ty předpisy.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 23.04.2020
                  Autor: ronda
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

             

        Co že ti to babčo pošlo?

        [ Zpět ]
        Datum: 23.04.2020
        Autor: AV
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

               

          No přece že jsem je ztratila já :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 23.04.2020
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

                 

            Zaujal mě ypsilon (pošly) - neb Dominik2 je nejspíš pán
            Jó děvče, můj rodný jazyk je krásný a tak mě se.e, když ho někdo kuwí

            [ Zpět ]
            Datum: 23.04.2020
            Autor: AV
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

                   

              A kdyby Dominik2 byla dáma, bylo by to s ypsilonem? ;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 23.04.2020
              Autor: bara2
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

                     

                Máš jiný návrh?!?

                [ Zpět ]
                Datum: 24.04.2020
                Autor: radka
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

                       

                  Není jenom podmět a přísudek,
                  co takhle nastudovat imperativ:
                  https://cs.wikipedia.org/wiki/Imperativ

                  "Ve 2. osobě jednotného čísla má buď nulové zakončení, nebo přibírá koncovku -i/-ej (dle třídy)."

                  [ Zpět ]
                  Datum: 24.04.2020
                  Autor: bara2
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Jak hledat nekoho potrebneho?

                   

              Pravda, pravda :o)))

              [ Zpět ]
              Datum: 24.04.2020
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Jak vrátit peňauze.

         

    Re: "Mate nekdo dobry napad kde a jak hledat?"

    Ahoj, předpokládám, že peníze nechceš vrátit primárně jenom kvůli jejich peněžní hodnotě, ale především pro dobrý pocit původního majitele, a tím následně i Tvůj.

    Možná bys mohl zkusit vyvěsit nějakou cedulku, oznámení, na trasu cyklostezky poblíž místa nálezu. Ale jestli jsi zdaleka, nedává to smysl... Cedulku z tvrdého kartonu bych asi nějak rozebíratelně připevnil poblíž rozcestníků, veřejné mapy, informačního tabla, apod.
    Jo, a na tu cedulku bych nepsal hodnotu peněz, těch 110 korun. I podle reakcí v této diskusi lze očekávat, že v takovém případě by to nejpozději druhý den bylo počmárané divnými slovy a kosočtverci...

    Tak ať se daří.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2020
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

         

    Vlož je do láhve a vhoď do nejbližšího vodního toku. Peníze jistě najdou toho, kdo je ztratil

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2020
    Autor: pavka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

           

      Vidíš, to je nápad. Ostatně u vodního toku je našel.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2020
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

           

      Do zadne lahve a posilat po vodnim toku je nebudu.
      Jak jsem uz tady napsal, necham je pro nekoho potrebneho a tim potrebnym se muze stat kdokoli z vas. Stači aby se vam podarilo ztratit prachy stejne jako ten kdo ztratil tech 110 korun. Pak budete potrebovat zalozit, na jizdenku domu s kolem,na obed a bude se vam hodit kdyz vas temi penezi zalozim. Kdyz vratite, budou ty penize ve fondu zpatky ale kazdy nevraci. Tak potom ty penize nebudu mit a bude to vyreseno.
      Tez se muze nekdo najit komu pochybi penez na skolni vylet pro decko, no cokoli. Nebojte, prvnimu bezdomovci na chlast to nedam. Si myslim ze potrebnych je mezi nami hodne, jen ja jsem slepy je hledat. Nasel jsem penize,tak je to vyzva pro mne,abych se ucil hledat potrebne.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2020
      Autor: Dominik2
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

             

        Přesně - je to výzva, je to znamení. Jdi a hledej potřebné.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.04.2020
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

             

        Ví už o tom nějakej doktor přes duši??

        Páč tohle není možný. Tys buď neuvěřitelně poctivej (čti "blbej") nebo je za tím nějaký jiný úmysl. Reklama na něco ( už to chvíli vypadalo nadějně s nějakým fondem), snaha rozpoutat nějakou hádku nebo ... nebo nevím.
        Protože podle teorie přirozeného výběru něco takovýhleho přece nemohlo do dnešní doby přežít.
        Tolik zbytečných řádků pro podělanou stovku. Když jdu nakoupit, většinou trojciferná útrata začíná čtyřkou až pětkou, málokdy se povede trojka. Takovou haldou žvástů by kolem takový kraviny moh nadělat třeba doktor filosofie.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.04.2020
        Autor: mira.l
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Našel jsem 110 korun na cyklostezce u Hovězí

               

          Asi bude nejrozumnejsi tema zamknout a dal to uz neresit.

          [ Zpět ]
          Datum: 24.04.2020
          Autor: Dominik2
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

377 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024