reklama

Prosím o pomoc s výběrem nových pláštů

. mám kolo https://www.vitalmtb.com/…cy-527,21422#… pláště Michelin Wildgrip'R2 2.35" Magi-x vepředu a Michelin Wildgrip'R2 2.35" Gumi-x vzadu. Šlapu co to jde v terénu , vybírám si pěkná místa na sjezdy (kořeny,kameny někdy i větší, menší skoky) ale samozřejmě nevyhnu se šlapání na silnicích a šotolinách a celkově více převažují celodenní výlety kde je těch přejezdů po cestách více nad bikeparky nebo trailcentry .. Chtěl bych poradit nějaké rychlejší a lehčí pláště ( tahle má každá přes 1kg + duše) aby to šlapání nebylo takové trápení.. ideálně alespon vzadu bezduše ,ale klidně obojí..(zadní jsem propíchl už několikrát nějakým malým ostrým kamínkem při jízdě po rovině byt jí inzerují jak je odolná a i na omak silná a těžká) navíc tohle jsou asi nejhorší pláště co jsem kdy nasazoval.. rvát je na ráfek je vždy něco.. předem díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.04.2020
Autor: deHEHE
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák na cyklo kolem 60

dnes
Kamarád na cykloturistiku, v pohodě, pro radost, hlavně na objevování krásných a zajímavých míst u nás.

Hledám: cyklistku na společné vyjížďky

18.07.2021
Nebaví Tě jezdit sama? Nabízím příjemnou společnost, návrh tras, servis kola, dopravu do vzdálenějších míst,...

Hledám: Kámošku na výlety na silničním kole

18.07.2021
Ahoj, hledám kamarádku na vyjížďky na silničním kole. Je mi 44 let, za rok najedu cca 9 tis. km. Jezdím různě,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

268 cyklistů (17 přihlášených)

Kyjovské údolí

Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem…
JohnyB | 14.07.2021

Kavkaz s dětmi - část 11.

K moři a do Batumi - kruh se uzavřel Poslední večer ještě v horách jsme se utábořili na začátku přehrady na…
Peggy | 26.06.2021