reklama

330 Šumavou aneb jedna vyjížďka se sedmi Nej

Víte, kolik kilometrů dokáže ujet na kole Chuck Norris? No přece všechny! Ale vážně. Je to vlastně zajímavá otázka nabitá výzvou. Ruku na srdce. Který cyklista ji alespoň jednou nedostal nebo si ji sám nepoložil: Kolik kilometrů ujedeš na kole v jednom kuse? Před nedávnem jsem si zkusil cestu do…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.02.2020
Autor: JohnyB
  • Re: 330 Šumavou aneb jedna vyjížďka se sedmi Nej

         

    Vynikající!
    (a bodíka za silničku od Meridy - já jsem taky tvrdej meriďák :-) )

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2020
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: 330 Šumavou aneb jedna vyjížďka se sedmi Nej

         

    Šumava je mou oblíbenou "destinací", byl jsem tady 3x s kolem, posledně natěžko s přespáním na nouzákách.. od Žel. Rudy po Lipno křížem-krážem. Můj osobák mám na K24 400 km, krosové kolo noname i s nosičem..Takže vím, co je to sáhnout si na dno. Měl jsi štěstí s počasím, v 35°bys kdo ví jak zvládal. Mínus za tu lajdáckou přípravu kola,jinak určitě krásné zážitky a supr článek.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2020
    Autor: pgnext
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 330 Šumavou aneb jedna vyjížďka se sedmi Nej

           

      Pravda pravda… lepší se jede když je trochu chladnější vzduch než když slunce praží jak na sahaře. A tu přípravu jsem taky trošku podcenil, to jo, ale zase to bylo zajímavější a napínavější - a jak se říká: Co s sebou nevezu, to nepotřebuju - a bylo to tak ;) 400 km, tak to je slušnej nářez, to tedy obdiv. Možná někdy zkusím

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.02.2020
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 330 Šumavou aneb jedna vyjížďka se sedmi Nej

         

    Krásná práce, gratuluji k posunutí osobního maxima !!!!

    (a přidávám taky bod za Meridu, obě naše silničky jsou stejné značky :-) )

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2020
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: 330 Šumavou aneb jedna vyjížďka se sedmi Nej

           

      No, přiznám se, že až takovej zarytej "meriďák" nejsem. Sháněl jsem levnou silničku bazazarovou a cenově dostupnu a tahle mi padla do oka - a zatím slouží dobře

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.02.2020
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: 330 Šumavou aneb jedna vyjížďka se sedmi Nej

             

        .. a to já taky ne. :-) Když jsem pořizoval silničku já, dali mi kluci v místní cykloprodejně na Meridu takovou cenu, že nešlo ji nevzít. A pro ženu jsem pořídil bazarovou, ale ve stavu nového kola.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.02.2020
        Autor: mildakh
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: 330 Šumavou aneb jedna vyjížďka se sedmi Nej

         

    Johny, ty prostě nezklameš. Nádherná trasa, nádherné vyprávění. Já to jel kdysi s kolegou na bajku tři dni ze Špičáku na Lipno a ty to dáš za den tam a zpět. Ovšem nejel si přes Poledník ani přes Březník - my ano. Ale i tak, obrovský respekt.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2020
    Autor: Stanley58
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 330 Šumavou aneb jedna vyjížďka se sedmi Nej

           

      Díky :-) No byla to jen taková exhybice a hokus pokus co vydržím. Zkrátka experimentální cyklistika, žádná kochací a poznávací vyjížďka

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.02.2020
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 330 Šumavou aneb jedna vyjížďka se sedmi Nej

         

    Ty jo, tak to je nářez. Ty jsi fakt blázen :o)))
    NEJ blázen :o)))

    Četla jsem to se zatajeným dechem, to je fakt hodně dobrý výkon.

    Mimochodem - jak ti bylo druhý, třetí den?!? A to kolo si opravil?!? Za to, že tu cestu vydrželo ve stavu v jakém bylo by si to i zasloužilo.

    Gratuluji k výkonu (můj osobák je na horáku 136 km na těžko a nemám ambice, že bych někdy dala víc) a už se těším na nějaké další vyprávění.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2020
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 330 Šumavou aneb jedna vyjížďka se sedmi Nej

           

      Jsou větší blázni, ale díky :D
      Jak mi bylo následující dny už přesně nevím, ale myslím, že jsem kolo obcházel velkým obloukem a při sezení pravidelně střídal levou a pravou půlku. S brašnami terénem, je těch 120 za den myslím akorát.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.02.2020
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 330 Šumavou aneb jedna vyjížďka se sedmi Nej

         

    > Lepení mám, jenomže jak ze zkušenosti vím, pokud bude takhle mokro, je mi taky na nic.

    Co to je za lepení? Já už lepil v mokru, a navíc většinou lepím tak, že ve vodě najdu dírku, osuším hadrem a pak přilepím, takže vody je dostatek. Používám takovou tu obyčejnou sadu Ferdus.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.02.2020
    Autor: JendaH
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 330 Šumavou aneb jedna vyjížďka se sedmi Nej

           

      já mám zkušenosti, že když je kolo mokré, tráva mokrá, země mokrá, asfalt mokrý, cyklista ai všechno na něm mokré, tak je dost těžké uprostřed lesa něčím duši osušit. Záplaty pak moc nedrží, hlavně samolepky, klasické flastry trochu líp, ale stejně se často odlupují - hlavně na uzounkém plášti ze silničky je to problém. Když je dírka malá a duše se dá nahustit i když uchází, záplata se pak pod tlakem přimáčkne k plášti a celkem drží, ale když je to něco většího, je to problém.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.02.2020
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

444 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024