reklama
Země: Rakousko Rakousko

Praha - Salzburg

Ahoj,
nejel jste někdo tuhle trasu?
Plánuju jet po méně frekventovaných silnicích, co nejkratší cesta :)
Díky za tip!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.02.2020
Autor: kapstar
  • Re: Praha - Salzburg

Já jsem ji nejel.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.02.2020
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já jsem ji jela.
    Plánuj :)
    Tip: https://de.mapy.cz/s/gegepuceva

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2020
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

jsem kousek pod Prahou, tak pojedu jinudy, ale díky tvému odkazu jsem našla lepší trasu z Pasova :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

my jsme to jeli s dětma cestou do Benátek, ne teda z Prahy, ale od nás z východních Čech.
    Trasa zhruba Tábor - Český Krumlov - Hořice na Šumavě - Horní Planá - Nová Pec - Stožec - Haidmuhle - po té cyklostezce Adalbert Stifter do Waldkirchen - Passau a dál podél Innu (my si mezitím tedy střihli ještě jezera Solné komory)
    Nejkratší to nebylo.
    Jinak mapy.cz -> Praha - Salzburk na kole -> nejkratší a jedu

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Peggy

Jj, mapy.cz jsem použila, cesta vedla přes Velký Bobík :) A přes ten se mi nechce, tak jsem hodila dotaz sem. Každopádně moc díky za tip na cyklostezku Adalberta, té jsem si nevšimla :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

a ještě dotaz, z Haidmuhle do Passau asfalt?
      jedu poprvé, tak jsem zmatená :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč
Seznamka

Hledám: Sympaťáka na kolo i turistku ...:)

včera
Hledám akčního sympatického přítele na kolo,turistiku,brusle ...zkrátka na užívání si všeho krásného co nám život…

Hledám: fajn ženu na kolo i pro život

27.11.2020
Ahoj. Rád poznám ženu na cykloturistiku, cestování po Čechách na kole i vlakem. Rád poznávám jiná města, zajímavá…

Hledám: Na kole za společnými zážitky

Hledám: Na kole za společnými zážitky
23.11.2020
Společná dovolená na kole. Jak to vypadá tak za hranice se v příštím roce spíše nepodíváme. Plánuji tedy na kole…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

245 cyklistů (23 přihlášených)

Cesta k pramenům

Nápadů na různé cyklovýlety, cyklotoulky a jiné cesty v sedle dvoukolého oře nosím v hlavě plný pytel. Každý…
JohnyB | 05.11.2020

Přesmykač pro Favorita, třípřevodník a indexové řazení

Na mém Favoritu se mi po 20 až 30 letech probrousila kladka presmykače na straně co shazuje řetěz z větších…
Brahma | 18.10.2020

Jižní Morava na kole v turistickém duchu

Na jižní Moravě byl na kole téměř každý z nás – pohodová krajina s novomlýnskými nádržemi, výhledem na…
Ladulak | 15.10.2020