reklama

Vidlice v hlavovém složení je volná

Ahoj,

mám problém. Montoval jsem na kolo odpruženou vidlici. Mám hlavové složení typu AHEAD. Sejmul jsem se staré vidlice spodní kroužek, nasadil na novou a vše namontoval. Problém je v tom, že vidlice je ve své šířce volná (šíře 28,6 ale sedí, koupil jsem správnou). Nevím si rady, a než to dám do servisu, třeba mě někdo poradí. Když jsme sundaval starou vidlici, musel jsem jí jemně vytlouct, ale tuhle novou lehce nasadím i sundám - není problém v tom, nemá tam někde něco do sebe \"zapadnout\" a pevně držet? Na délku sloupku ale vidlice volná není, prostě jen ta šíře.. Díky všem za radu

[ Zpět ]
Datum: 30.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza2)
  • Re: Vidlice v hlavovém složení je volná

         

    Ještě jen dodám, je to tak, když zmáčknu přední brzdu a hýbu kolem dopředu a dozadu, tak vidlice se viklá..

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza2)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vidlice v hlavovém složení je volná

           

      To co vyřeším na místě za půl minuty,takhle asi těžko:-))))Musíš dodržet sestavu elementů hl.složení-bezpodmínečně.A taky délku krku-vypadá to,že se vrchní kroužek opírá o konec vidle,ale taky to nemusí být typ s "ježkem"-to není z tvého popisu jasné.Pokud to tak bylo u staré vidle a ty jsi ho tam nedal-nemáš to čím utáhnout,pokud je to jiný typ,není sranda to udělat když o tom nemáš ani "šajn".A to bez urážky nemáš.Navštiv první servis než to špatně dopadne!Co je pro tebe neřešitelný problém,je pro dobrého mechanika práce na pár minut.:-)))))))

      [ Zpět ]
      Datum: 30.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (merida)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

353 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024