reklama

Sraz lehokol Polsko

Termín: 23.06.2020
Místo: Jelenia Góra, Grodziec (zámek)

Ubytování s možností stanování na krásném zámku, zajímavé trasy výletů do okolí, večerní grilování a báječní kamarádi. Z Prahy 200 km.

Datum: 22.01.2020
Autor: velobed
  • Re: Sraz lehokol Polsko

         

    V termínu od 26. do 28. června bude XV. MSSL.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.01.2020
    Autor: Papji
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sraz lehokol Polsko

           

      Ale mám to o 2/3 blíž.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2020
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sraz lehokol Polsko

             

        50 km za górou...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.01.2020
        Autor: brum
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sraz lehokol Polsko

             

        To je na tobě, kam pojedeš:-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.01.2020
        Autor: Papji
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sraz lehokol Polsko

               

          To by jste srejdovifidovy neudělali,nepřijed na sraz.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.01.2020
          Autor: duče
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sraz lehokol Polsko

                 

            No já určitě né. To by mě k tomu musely donutit jiné okolnosti, než sraz v Polsku. Jediným řešením vidím tyto srazy spojit v jeden. Ale nemyslím si, že se to někdy povede.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 24.01.2020
            Autor: Papji
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Sraz lehokol Polsko

                   

              MSSL bych kvúli jinému srazu neopustil,pro mne jasná volba.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 24.01.2020
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Sraz lehokol Polsko

                     

                Navíc jsi organizátor.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 24.01.2020
                Autor: Zden42
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sraz lehokol Polsko

         

    Škoda, že moje leho není ta takovou dálku přizpůsobené. Do těch míst bych se rád s někým, kdo to tam zná, podíval.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.01.2020
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sraz lehokol Polsko

           

      Taky bych se chtěl nějak rozkoukat v Polsku.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2020
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sraz lehokol Polsko

           

      Proč by tvé kolo nemohlo ujet delší trasy?

      Pokud se chceš zúčastnit, bylo by dobré, kdyby ses zaregistroval (odkaz na stránky jsem tam umístil, Google ti je případně přeloží, budeš-li potřebovat).

      Já jedu po vlastní ose z Prahy pohodovým tempem už o víkendu před tím úterým (od toho úterka 28. 6. tam mám objednáno ubytování), klidně se ke mně na cestu může připojit někdo další.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2020
      Autor: velobed
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sraz lehokol Polsko

             

        Protože je elektrifikované.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.01.2020
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Sraz lehokol Polsko

               

          Myslíš, že v Polsku nemají elektřinu? :-))
          strejdaFido jezdí taky s elektropohonem a SVČ sleh dává po ose v pohodě. Chce to jen rozplánovat na delší čas a mít aku s patřičným dojezdem.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.01.2020
          Autor: Papji
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sraz lehokol Polsko

                 

            Jásně, Jindraxxx jezdí se 4 akumulátory :-D Otázka motivace :-D

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 24.01.2020
            Autor: Arnošt905
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Sraz lehokol Polsko

                   

              Strejdovi stačily dva, na které ujel přes 100 km. Večer dobil a ráno se pokračovalo. V rovinatějším terénu mu stačil jeden aku na cca 70 km. A pokud dobře pamatuji, tak průměrná rychlost byla okolo 17 km/hod.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 25.01.2020
              Autor: Papji
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sraz lehokol Polsko

                 

            No já plánuji na letošní SVČ sleh dorazir taky se čtyřmi akumulátory - je třeba zvýšit rychlost i dojezd a dobře zvládnout přesun do Hodonína,

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 24.01.2020
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sraz lehokol Polsko

                 

            Vím, že tam mají elektřinu, jezdím tam na dovolenou. :) Ale nemám to aku s patřičným dojezdem ani ten čas na dobíjení. :( Ono je leho pro mě jednoúčelová věc pro ježdění do práce či na nákup. Na výlety mám "zábradlí". Spíš ta Jelení Hora mě nalákala.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.01.2020
            Autor: petrp
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Sraz lehokol Polsko

                   

              Tak přijeď na zábradlí.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 25.01.2020
              Autor: velobed
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Sraz lehokol Polsko

                   

              To musíš vědět ty, jestli tam chceš jet a na čem. Sraz lehokol není o kolech, ale o lidech.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 26.01.2020
              Autor: Papji
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 23.01.2020
      Autor: velobed
  • Re: Sraz lehokol Polsko

         

    Polsko v sobotu otevírá hranice.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2020
    Autor: HonzaK
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

335 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024