reklama

Dema Auron Disc 2006 verus dalsi bajky

Nazdar bikeri, jsem skoro urcite rozhodnutej pro DEMA Auron Disc 2006. Zda se mi to jako hodne dobrej bajk, kompletne osazenej na LXu a vidle Manitou Splice. Koukal jsem jeste na Superior XC920, Apache Blackhawk, Kellys Majestic a Trek 6500 Disc, je to vsechno na hydraulice, ale jak rikam, ten slovenskej stroj mi vychazi nejlip, co vy na to ??? Jen neznam nikoho, kdo ma DEMU a tak bych se vas chtel zeptat, znate nekdo kvalitu jejich hlinikovych ramu ??? Jo a jeste...prosim moc neodrazovat, uz jsem skoro rozhodnutej :o)) Diky, Honza

[ Zpět ]
Datum: 26.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jendys)
  • Re: Dema Auron Disc 2006 verus dalsi bajky

Přímo s tímhle kolem ti neporadím, ale sám mám od Demy crossové kolo a jsem s ním spokojen. Jdi do ní:-)

[ Zpět ]
    Datum: 27.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Denny)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dema Auron Disc 2006 verus dalsi bajky

Naprosto bez problémů.

[ Zpět ]
      Datum: 27.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (merida)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: V Brně a okolí na kolo, procházky a výlety

Hledám: V Brně a okolí na kolo, procházky a výlety
dnes
Ráda bych našla společníka na pohodové, občasné rekreační projížďky na kole v Brně a okolí, na procházky a výlety,…

Hledám: štíhlejší kamarádku

dnes
Ahoj, rád bych našel kamarádku na kolo,procházky přírodou,k moři. Já 58/183/85.

Hledám: Sympaťák na kolo

Hledám: Sympaťák na kolo
dnes
Hledám sympatického parťáka nejlépe vyšší postavy na vyjížďky ve všední dny i na víkendy.Sdílené zážitky jsou…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

313 cyklistů (23 přihlášených)

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v…
JohnyB | 16.03.2018

Moje příprava na novou cyklo sezónu

Tak to vypadá, že zima konečně končí, začíná jaro a s ním přichází nová cyklistická sezóna. Těšíte se jako já…
StanaPavlicek | 13.03.2018