reklama

brzdy

Rozhoduji se pro MTB kolo v hranici 16-18.000. Koupit kolo již v této cenové relaci s hydraulickou brzdou nebo mechanickou. A c zdvih vidlice slyšell jsem, že 80 mm je málo a je lepší se poohlídnou po 100 mmm. Díky za tradu

[ Zpět ]
Datum: 25.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (ccangu ([email protected]))
  • Re: brzdy

         

    Brzdy viz historie, napr.:
    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2589
    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2539
    V zasade jsou mnohem lepsi slusna vecka nez jakekoli mechanicke kotouce.
    Vyska zdvihu vidlice 80 mm je dnes spis standard uz jen pro zavodniky. 100 mm ti prinese vic pohodli, ale za predpokladu, ze bys treba nejezdil moc terenem, tak staci i tech 80. Ale to bys asi nechtel MTB vubec...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.06.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: brzdy

           

      To, že jsou mnohem lepší slušná véčka než jakékoli mechanické kotouče je ale tvůj názor?????

      [ Zpět ]
      Datum: 25.06.2006
      Autor: Biker65
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: brzdy

             

        Dobre, oprava, mas pravdu, ze bych mel psat spis to, ze si myslim, ze ... atd., v ramci objektivity. Nekdo si urcite muze myslet neco jineho, budu si na to davat priste pozor.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.06.2006
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: brzdy

         

    JÁ SI MYSLÍM že souhlasím s Vaškem, na mechanický kotoučovky se vykašli. Pokud vím, tak jediný dobrý mechaniky sou Avid Ball bearing, ale to je jen z doslechu, nemůžu to potvrdit.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.06.2006
    Autor: Kelib
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: brzdy

           

      já účinnost avidů potvrdit můžu ale když porovnáš jejich cenu např. s hydrama shimano lx, tak bych šel do hydrauliky:)

      [ Zpět ]
      Datum: 26.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (...vette)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: brzdy

             

        BB5 stojí snad kolem 2500,-. LX se dají sehnat za stejnou cenu...?
        To by mně docela zajímalo, uvažuji také o hydrách, ale zatím jsem za tuto cenu viděl jen M525...

        [ Zpět ]
        Datum: 26.06.2006
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: brzdy

         

    Jestli mechanické kotoučovky tak jedině Avid, zbytek je slabý odvar, mám je doma. Jo a nastavovaní je super, nepotřebiješ k tomu ovzdušňovací sady apod.Ryché a jednoduché nastavení. Důležité je mít kvalitní brzdovou páku a bovden (s podélnými drátami - podobné jako u řazení).

    [ Zpět ]
    Datum: 26.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Indra)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: brzdy

         

    http://www.bagbike.cz/?cmd=1093, máš to i s kotoučem a dualama, takže ušetříš i za řadící páčky. Teda pokud nejse výrazně proti dualům. Cena 2500

    [ Zpět ]
    Datum: 26.06.2006
    Autor: Kelib
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

256 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024