reklama

Jaké škrpále pořídit?

Uvažuji pořídit nové botky na bike (jezdím na crossu). Zatím nemám přesnou představu o výrobci, provedení ani ceně, jediné co vím, že nechci sandále, a cenová hladina by měla být rozumná. Díky za rady.

[ Zpět ]
Datum: 21.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (lukasl)
  • Re: Jaké škrpále pořídit?

         

    Mám zn. Diadora a jsem moc spokojená. Mají funkční větrací síťky (nevýhoda - za deště v botě plavu), ze suchých zipů úchytky na tkaničky, na podrážce připraveno na nášlapy. Cena kolem 1.500,-Kč.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké škrpále pořídit?

         

    včera jsem pořídil nové "LAKE MX 81" Hned jsem je prubnul a zadjí se být sqjelé ;-))

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2006
    Autor: deyv
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké škrpále pořídit?

           

      Jo, LAKE se za poslední rok velmi a to velmi zlepšily.
      Jak projezdím "střevíčky" jdu také do nich...

      [ Zpět ]
      Datum: 21.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké škrpále pořídit?

         

    Lake MX 101 za 1700,- Kč, koupené vloni, barva světle hnědá, - seděj výborně, podrážka vibram - tvrdá,chodí se v ní dobře, akorát když je namrzlo tak připomíná brusle.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2006
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké škrpále pořídit?

           

      A co navlhlé kamínky a kořínky :o)))
      Taky pěkné svinsto, že?!?

      [ Zpět ]
      Datum: 21.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaké škrpále pořídit?

             

        No žádná katastrofa to neni. Mám tuhle podrážku na pohorách a nemůžu si v nejmenším stěžovat. Proto jak jsem viděl Vibram, řikám si "Váňo, to bude ono, na to už jsi zvyklej". Akorát uklouzanej sníh je můj nepřítel.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.06.2006
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké škrpále pořídit?

         

    Škrpále mám Specialized Comp MTB. Tuhá podešev, dobře klenutá. Po chvíli cviku chůze nečiní problémy. Dobře odvětrané, ani moje haksny se v nich moc nepotí. Jsem spokojen. Cenová hladina je trochu vyšší, stojí okolo 2900,-

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kominík*)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké škrpále pořídit?

         

    Jezdím v keckách za 300 a pohoda

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké škrpále pořídit?

         

    taktéž mám Specialized Comp MTB a opravdu mohu taktéž potvrdit naprostou spokojenost, s tím že to chce na chladnější a deštivé počasí návleky...

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirkas)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké škrpále pořídit?

         

    Louis Garneau ErgoGrip Montana. Suprová závodní MTB tretra, ideální pro XC. Orientační MOC - 3100,- Kč.

    Chodí se v ní trochu hůř, zvlášť na mokrých dlažkách to celkem klouže kvůli tvrzené pryži a kovovým drapákům vpředu, ale dá se to naučit. Do terénu, obzvlášť do bahna a marastu je to naprosto nej, prostě brutální traktor.

    Jak dojde na jízdu na nášlapech, tak je fakt super. Ani po desítkách km už při první vyjížďce jsem ani nevěděl, že mám nějaké boty na noze. Netlačí, žádné puchýře, squele větrá. Pro ty co více jezdí než chodí nelze než doporučit ;o)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké škrpále pořídit?

         

    Na léto vozím Specialized Comp MTB a jsem maximálně spokojený. Do sněhu jsem koupil zimní LAKE - ty jsou super - okamžitě jsem vyhodil všechny neoprenový návleky na letní tretry a už je nechci nikdy vidět.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

407 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024