reklama

Nejlepší cykloshop v Brně?

Chystám se koupit 2 kola (1xcross,1xhorák) v ceně cca 30 tis. + výbava cca 10 tis. Bydlíme v Brně a z důvodu dostupnosti servisu je hodlám koupit v některém z mnoha brněnských obchodů. Doporučíte nějaký, se kterým máte dobré zkušenosti (odbornost, ochota poradit, kvalitní sevis..). Poznámka: minimálně jedno z kol bude od značky Author, takže musí jít o prodejce i této značky.

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomula)
  • Re: Nejlepší cykloshop v Brně?

         

    Velo HANAK na ul. Krenova. Znam jej uz od dob co zacinal v garazi ve Starem Liskovci :) Skvele ceny komponentu, ochota a poradi. Servis nevim, delam si zatim vsechno sam. A jeste T. Kocar na Stefanikove ul., take zatim vzdy skvele a ochotne poradili.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Puk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nejlepší cykloshop v Brně?

           

      Velo Hanák můžu taky doporučit, prodávají zejména Author a GT, lidi příjemný a servis OK. XCR na Špitálce je kousek vedle, můžeš se tam podívat, taky dobrý, ale na Authora tam nenarazíš. Zato na spoustu jiných krásných kol včetně úžasných silniček.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Sectorr)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší cykloshop v Brně?

         

    Záleží na tom, jakou značku kola si chceš koupit, ne všechny obchody mají značky stejné. Já jsem si kupoval kolo na Vodní, tuším Cyklos Brno, mají rok servisu zdarma a celkem velký výběr. Taky celkem dobrý obchod je XCR na špitálce, kde mají výtečný servis.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2006
    Autor: Kelib
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší cykloshop v Brně?

         

    pokud Authora, tak urcite Hanaka, XCR ani Kocar myslim Authory neprodavaji a i kdyby, tak tam ne.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2006
    Autor: Santus
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nejlepší cykloshop v Brně?

           

      Obcas se taky objevim i v Brne, Velo Hanak i XCR p.Svorady muzu jenom doporucit, sve praci rozumi, vyborne poradi a udelaji si na cloveka cas, i kdyz nechcete utratit zadnou nehoraznou sumu penez.
      Kde jste v Brne spokojeni se servisem? Konkretne by me zajimal nejaky autorizovany servis RockShox..? Dekuji

      [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2006
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nejlepší cykloshop v Brně?

             

        Pokud je otazka na mne, tak nevim, delam si vsechno sam, ale zrovna Hanak je "autorizovanej".
        Velkou chvalu sem slysel od kamosu na Lasla , pry je precizni, levnej , ale myslim ze nebude autorizovanej a jak bude rozumet vidlim to nevim.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2006
        Autor: Santus
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší cykloshop v Brně?

         

    Já osobně jsem nadmíru spokojen s Cyklo Pavka v Židenicích ( www.cyklopavka.wz.cz ). Akorát si nejsem příliš jist jak to mají s tím Authorem.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2006
    Autor: Koťas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nejlepší cykloshop v Brně?

           

      Souhlas, Pavka je dobrej. ale Autory urcite nema.
      Pokud neco potrebuji koupit prvne jdu tam, ceny asi nejlevnejsi v Brne a kdyz tam clovek chodi pravidelne, tak dava slevy, kdyz nema, zbozi sezene.
      Je pravda ze kultura prodeje je tak z roku 80, ale na to nehraju:-).
      Servis neznam.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2006
      Autor: Santus
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší cykloshop v Brně?

         

    Naprostá spokojenost s Velo Hanák, další potom na ulici Vodní.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Franta ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší cykloshop v Brně?

         

    Já už patnáct roků nedám dopustit na Rk Cyklos
    http://www.redweb.cz/rkcyklos/
    Dobré ceny a vzorný servis

    [ Zpět ]
    Datum: 25.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (havran)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

308 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024