reklama

Těžké rozhodování

Vaše rubrika mi připadá úžasná a tak i já bych moc prosila o radu. Vůbec nerozumím nějakému osazení kola, navíc co člověk to názor. Rozhoduji se mezi značkou Merida a Wheeler. Původně jsem doufala do 10.000, teď jak tady čtu tak aspoň za 12.000,-.
Ve wheelerovi připadá do úvahy CROSS 2600ZX"C", popř. 3600ZX. Merida mi přijde šmrncovnější a tam by to asi bylo CROSSWAY 8500. CROSSWAY 8300 mi prodavač nedoporučil. Také jsem řešila zda dámský či pánský rám. Nůžete to prosím někdo za mne rozhodnout -): ??? A všem moc děkuju!

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (vera)
  • Re: Těžké rozhodování

         

    http://www.merida-bike.cz/detail06.php?znac=44...
    http://www.wheeler.cz/2006/2006/cross26c.html
    .. ať to odborníci na osazení nemusejí hledat. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2006
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Těžké rozhodování

         

    Z tohohle výběru bych preferovala Meridu a já osobně pánský rám, protože jsem na něj zvyklá. Ikdyž teď už se i dámká kola dělají stejná, jen jsou oproti pánským kratší.
    Rám si rozhodně vyzkoušej - je to o tom, jak si zvyklá na kolo nasedat a sesedat z něj...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Těžké rozhodování

         

    Já bych brala Wheelera, ale u mě to je srdeční záležitos, jinak souhlas s Radkou pánský rám s dámskou geometrií.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Těžké rozhodování

         

    My jsme dceři koupili Crossway 8500 a já jezdím na 8900 a zatím u obou spokojenost. Co se týká Wheelera, tak tady neporadím, ale jinak asi srovnatelný bude ten 36. No a ohledně rámu také bych doporučil pánský. Dámský rám mi přijde vhodný spíš tak na městské kolo, ale ani manželka ani dcera o něm neuvažovaly ani na chvilku.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2006
    Autor: Jurk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Těžké rozhodování

         

    Určitě bych poradila, ať vezmeš Meridu nebo neuvažuješ třeba o Maxbiku? Taky kvalitní kola a do 10 000 se určitě vlezeš.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Andrysska ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Těžké rozhodování

         

    Ram pansky a Wheeler 36.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2006
    Autor: Santus
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Těžké rozhodování

         

    ... no já bych asi zvolil tu Meridu, nicméně bych šel do Kelly´s Axis, stojí 11.590,-.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2006
    Autor: davesport
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Těžké rozhodování

         

    Krosové Meridy jsou moc pěkné, rám dámský, stejně se to už skoro nepozná a proč zvedat nohu zbytečně vysoko, že? Každý centimetr navíc unavuje! :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nepřihl. Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Těžké rozhodování

         

    Já bych bral jednoznačně MERIDU ...

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2006
    Autor: kubík69
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

302 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024