reklama

Crosse nebo horske

Jeste jeden dotaz.
(vice jeste vysvetluje
http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2706
)
Mam Authora Stratose 99 a az na posledni niceni dusi a obcastnemu zapadnuti do spar (tram koleje, spary v silnicich , kanaly) jsem vice nez 100% spokojen.
Kola uz ma ale neco za sebou. Takze bud hromadna prestavba nebo priblizne za stejnou cenu nove.
Ale jake ?
Jezdim nakole v Praze do Prace. Dlazdicky jsou sice hruza, ale to bych vyresil odpruenou vidlici. Zde je Cross preidealni. (asi 70%).
Hodne jezdime na Sumave. Tam ted vsude bohuzel cpou asfalt. Jezdi se na nem super, ale proto tam nejezdim. Zde by byl a mozna jeste idelanejsi silnicka. Takze Cross idelal.
No a zbytek je fakt teren. Vcera kameny, koreny, bahno. To je s Crossem hruza. Ono i na tu dlazbu a obrubniky v Prag;u by byl horskac vetsi ?
Dve kola mit nemuzu, nemam protor.
Ted mam "traktor" vpredu Ritchey 700x32 a vzadu nove Ritcey 700x35

Doporucite horske s velkejma kolam a mensi sirkou (nejake ty 29,5")
Mam zustat vernej crossu a dtam tam poradny balony (700x42)
Mam si koupit nejake sestavene, nebo pouzit pro me overenej a dobrej ram a postupne si ho postravit ? Chci kroutici razeni, lepsi vidlici, takze to stejne vetsinou v sestav enekoupim a na kolo na zakazku asi mit nebudu.
dik vsem za reakce, snad to pomuze vice lidem.

[ Zpět ]
Datum: 18.06.2006
Autor: Jivo

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: Crosse nebo horske

         

    ... No a zbytek je fakt teren. Vcera kameny, koreny, bahno. To je s Crossem hruza...
    Přesně kvůli této větě bych volil horské kolo. Na silnici si obuješ hubené slicky, do terénu nasadíš 2.1 nebo i víc se vzorkem. Už se to tady probíralo x-krát, výsledek žádný. Každý hájí svoje. Toto je můj názor - z bajka uděláš kolo i na silnici, z crosse kolo do náročného terénu ne.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Crosse nebo horske

         

    29" bike.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2006
    Autor: ekib
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Crosse nebo horske

           

      Souhlas, 29" by mohlo být to pravé. Rám z MTB ti nahodí možná kilo či dvě navrch, ale za tu možnost širších plášťů (pokud je třeba) a robustnost to asi stojí. A nebo zvaž ty prostory, taky jsem si myslel že už se mi domů nic kromě starého favorita nevejde a teď tu kromě toho mám crosse, mtb a manželky mtb. Když se chce, všechno jde.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

384 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024