reklama

Merdia Matts Miami 05 x 06

Dneska jsem se svezl na 06, ale porad me samozrejme laka 05 o 2000 nizsi cenou. Jen mam trosku strach z vidle + nevim co tam je za brzdovy paky apod. Jinak to dulezite (presmyk, prevodnik, prehazovacka a pod jsou stejne).
06 je mi sympaticka, ale 05 je hezci na pohled.

[ Zpět ]
Datum: 15.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (xandrew)
  • Re: Merdia Matts Miami 05 x 06

         

    jenom se chci jeste Meride omluvit za skomoleny nazev :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (xandrew)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Merdia Matts Miami 05 x 06

         

    A na co se tedy ptáš ? Pokud už jen váháš kvůli designu, tak si to musíš vyřešit opravdu sám...

    A s tím, že jsi to nakonec rozhodl podle vzhledu, bych se tu už moc nerozepisoval ;-) Někteří nejmenovaní jedinci jsou na to přímo alergičtí a jsou schopni za to vynadat i do debilů apod...;-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2006
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Merdia Matts Miami 05 x 06

           

      Nechci se rozhodovat jen podle vzhledu, to bych se tu opravdu neptal.
      Ptam se prave zde na zkusnosti at uz obecne nebo prave s obema modely, zda jsou mezi nimy znatelne rozdiliy.
      Pokud ne, tak samozrejme prichazi na radu cena a vzhled, ale jsem doposavad otevern oboum variantam.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (xandrew)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Merdia Matts Miami 05 x 06

             

        V pohodě, já tomu rozuměl. Ale opravdu se tu vyskytují jedinci, které prý design vůbec nezajímá... Podle nich ten kdo kouká i na toto kritérium je....(jak už jsem psal výše...)

        Jinak když teď na ty kola koukám, tak v nich tak zásadní rozdíly nevidím. Spíš vůbec žádné... Výbava je skoro úplně stejná, jen se liší vidlice. Vzhledem k cenové relaci obou kol se ale nedají ani od jedné čekat nějaké zázraky...

        [ Zpět ]
        Datum: 15.06.2006
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Merdia Matts Miami 05 x 06

               

          Taky na to koukám na internetu a oba modely jsou vpodstatě stejné. Klidně se rozhodni podle toho, co se Ti víc líbí - otázka vzhledu je pro chlapy mnohdy stejně důležitá (ne-li více) než pro dámy, pro mě teda určitě .-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 16.06.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Merdia Matts Miami 05 x 06

                 

            Dnes jsem se byl opet podivat na model 05. Rozdil je hlavne ve vidli, trosku ram je jinaci a brzdove packy jsou jine. A pak jeste sedlo a na starsim jsou hrubsi pneu.
            No mam cas pres vikend ...

            [ Zpět ]
            Datum: 16.06.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (xandrew)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

241 cyklistů (16 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024