reklama

Cykloservis č.9

Ahoj nevite nekdo nahodou kde maji ještě toto číslo na pultech? Nemohu jej sehnat.

Dík moc všem.

[ Zpět ]
Datum: 15.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Hayes)
  • Re: Cykloservis č.9

         

    Což o to, já Ti ho zítra klidNě koupím u náš v Říčanech. Jseš z Prahy?

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloservis č.9

           

      jasny kde se sejdem???

      [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Hayes)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloservis č.9

             

        Jestli jsi ochoten přijet do Uhříněvsi, tak tu jsem zítra od 9,30 do 13,00 (třeba bus 267 z Hájů). Pak až v pondělí. Ten cykloservis mám u sebe, tak Ti ho dám a zítra odpoledne si tam vemu jiný.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cykloservis č.9

               

          Aičko moc ti dekuju uz jsem ho sehnal u Sterby

          [ Zpět ]
          Datum: 15.06.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Hayes)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cykloservis č.9

                 

            Ok, mě v noci napadla ještě jedna možnost - že bys mi poslal číslo faxu ve Tvém okolí a já bych Ti ten článek poslal. Tak hlavně uspěj :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 16.06.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

dnes
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

245 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024