reklama

Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

Loni jsme jeli ve dvojku Orlické hory, tak jsem si říkal, že bychom se mohli posunout kousek na západ. Krkonoše. Slovo vzbuzující respekt. Podhůří Krkonoš zní lépe. Ještě naplánovat trasu, která by byla schůdná pro Petru a logisticky zvládnutelná. Vlak taky nejede všude. Start je jasný. Zlínský…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.12.2019
  • Re: Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

         

    Hezké ranní čtení. Vzhledem k tomu že jsme letos s Petrou objížděli Jizerky a Krkonoše, tak jsem měl místy pocit, že je to z našeho "cestovního deníku".

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2019
    Autor: petrp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 20.12.2019
    • Re: Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

           

      Doufám že to nebyla moje Petra :-) :-) :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.12.2019
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

         

    Hezká akce. Jsou to moje téměř domácí končiny.
    Pěkné čtení i video. Děkuji!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2019
    Autor: vlli2
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

         

    A moje taky končiny :) Ráno jsem si četla na mobilu a před chvílí jsem se zase ráda podívala na video a projela se s vámi, až jsem pozapomněla, že jsou za dveřmi Vánoce, no ale za oknem stejně není sníh, dnes jsem taky byla aspoň kousek na kole, zdravila se s cyklisty, jakýpak prosinec.
    Myslím, že jsme byli v létě ve stejnou dobu na cestách, my jihozápad, vy jih. Pokud mi uniklo video, prosím o odkaz.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2019
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

           

      Myslíš Zlín - Benátky?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.12.2019
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

             

        Ano.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.12.2019
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

               

          Teď 30.listopadu jsem teprve dodělal celovečerní film hodinu padesát. Docela jsem se na něm vyřádil. Měli jsme i privatni projekci na plátně jestli to můžu pustit do éteru. :-) teď přes Vánoce chci něco sepsat o tom a video samozřejmě přidám k tomu

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.12.2019
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

         

    Pěkná cyklotůra kolem Krkonoš. Jen ke konci jsem se trochu ztrácel kdy jste jeli vlakem a kdy zase na kole... Dobrý typ na cyklodovolenou. Líbí se mi, že se nebojíte spát venku pod širákem a ve stanu - zkrátka žádná zhýčkaná cykloturistická "smetánka" :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2019
    Autor: JohnyB
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

           

      Ono to tam bylo napendrek kvůli té výlučně. Božkov Semily ráno 10 km na kole. Pak vlakem do Nové Paky, autobusem do Hradce. A protože jsme se nechtěli ochudit o celý den tak ještě na kole 30 km Hradec - Pardubice. Z Pardubic vlakem do Otrokovic. A z Otrokovic na kole domu do Zlína. :-) bylo to trošku kostrbate, ale nic co by se nedalo zvládnout.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.12.2019
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

317 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024