reklama

Pláště na tříkolku

V současné době vozím vpředu Schwalbe Tryker a nemůžu si je vynachválit, ve směru jízdy drží, dokud je na čem (z pochopitelných důvodů na mokré trávě podmazané blátem jedu jako na saních). Co je ale důležitější, drží v zatáčkách, kde se původní continentalky žvýkaly stranou, až to bylo vidět na sjíždění vzorku.
Takže pokud někdo váháte čím obout přední nápravu tříkolky s 20", vřele doporučuji.
Malinko mě ale trápí zadní náprava. V současné době mě tam drží Continental Doublefighter 24x2.00 a na asfaltě či šotolině si za sucha nevede vůbec špatně, svízel ale nastává za mokra, kde na asfaltě stačí šlapat do kopce kolem nedalekého staveniště a bahno přestože okem neviditelné, způsobí prokluz. Ještě horší je situace, když mě okolnosti vyženou z asfaltu.
Proto se chci zeptat, jaké by jste doporučili obutí na nepříliš zatížený avšak záběrový zadek tříkolky?
Popravdě zatím váhám mezi Schwalbe Table Top (kvůli dezénu), kde mám ale obavu z rozměru 24x2.25 (ještě větší balon než mám teď) a Schwalbe Land Cruiser, kde sice rozměr tvrdí shodných 24x2.00, ale dle všech dostupných fotek vypadá dost úzký.
Náprava je sice pružená, ale o nízkou a úzkou gumu bych měl docela strach...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.12.2019
Autor: Sodoma
  • Re: Pláště na tříkolku

musíš přibrat

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.12.2019
    Autor: mech
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky mám ty Conti, jo občas to hrabě, kór když plný tlak. Měl jsem na mtb maxxis crosmark. Ideální pro terén i asfalt. Zkus.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.01.2020
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já mám trojkolku obutou do Schwalbe marathon puls 1,75". Ochrana proti defektu je pro mně asi nejpodstatnější.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.02.2020
    Autor: Jimi

Pro informaci: zdá se, že Tryker skončil. Schwalbe už ho nemá v nabídce.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.02.2020
    Autor: NightRider
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společně, v létě kolo nebo pěšky, v zimě běžky...

Hledám: Společně, v létě kolo nebo pěšky, v zimě běžky...
včera
Muž 47 let Zájmy: kolo, běžky, turistika, tanec, koncerty, divadlo... Hledám kamarádku nebo přítelkyni podobných…

Hledám: Na pohodu

včera
Někoho na občasnou pohodovou vyjížďku z okolí pražské Hostivaře.

Hledám: Parťáka/partu 50+ na kolo, lyže, turistiku...

Hledám: Parťáka/partu 50+ na kolo, lyže, turistiku...
včera
Ahoj, hledám parťáka nebo kamarády na kolo, lyže, turistiku v lokalitě Tachovsko/Český les. Ne závodníky, ale…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

305 cyklistů (19 přihlášených)

Gruzie s dětmi na kole - Jak jsme měli psa...

Asi před rokem, ani ne, jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že s dětmi a koly vyrazíme do Gruzie, Arménie a…
Peggy | 24.04.2020

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště…
Peggy | 10.03.2020

Západní Evropou s dětmi - část 5. - Route des Grandes Alpes

To se prostě ráno vzbudíte, po snídani sbalíte stany a vyjedete si nějaké dvoutisícové sedlo... :-) Jmenuje…
Peggy | 26.02.2020