reklama

Frýdlantský Duatlon 2020

Termín: 30.05.2020
Místo: Frýdlant nad Ostravicí, Areál 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí

Nenechte si ujít 4. ročník Frýdlantského duatlonu v malébném prostředí beskydské krajiny!

Dne 30. května se uskuteční ve Frýdlantu nad Ostravicí 4. ročník sportovní akce Frýdlantský duatlon, který je koncipován tak, aby se akce mohl účastnit opravdu každý.

Součástí akce je mimo Duatlonu také…

Datum: 21.11.2019
Autor: sevendays
  • Re: Frýdlantský Duatlon

Pozvánka na akci půl roku dopředu?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2019
    Autor: Mig-all
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Frýdlantský Duatlon

Nejvyšší čas na tu 19 km řachu začít ladit formu !

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.11.2019
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společnost na občasné rekreační cyklovýlety

26.01.2022
Ahoj, hledám společnost - kamarádku / kamaráda, skupinku, na občasné jednodenní cyklovýlety. Jsem z Prahy, věk 50+…

Hledám: přítelkyni z CL

20.01.2022
48 let, 184/78, svobodný, nikdy zadaný, nedotčený hledá holku 45+ z České Lípy a nejbližšího okolí pro společné…

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských
22.11.2021
Hledám parťáka na aktivní dovolenou na Azorských ostrovech mezi 3. a 22. prosincem. Můj cestovní plán můžete…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

159 cyklistů (3 přihlášení)

Československo s dětmi - kapitola 10.

Kdo nebyl na Háji, nebyl na Ašsku Ašský výběžek je velice zajímavý kout Česka, před mnoha lety jsme jeho…
Peggy | 25.01.2022

Československo s dětmi - kapitola 9.

Vzpomínky na Stříbro Nedávno jsme koukali na soutěž Kde domov můj. Padla v ní otázka ze západních Čech, už…
Peggy | 18.01.2022

Československo s dětmi - kapitola 8.

Vlastivěda pro naše dva puberťáky Šumavský samotář Znáte knihu rozhovorů se šumavskými samotáři Raději…
Peggy | 10.01.2022