reklama

Znova ve Vysokých Tatrách na kole i pěšky 2019

Stejné výchozí místo jako vloni, ne že bychom neradi objevovali nové lokality, ale když se nám někde líbí, rádi se tam vracíme. Náš loňský pokoj s terasou a výhledem na kostel v Nové Lesné je volný přesně začátkem srpna, kdy potřebujeme odjet z města a konečně přestat bušit celé dny do klávesnice,…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.09.2019
Autor: HMS
  • Re: Znova ve Vysokých Tatrách na kole i pěšky 2019

ještě fotky tady, nejsou stejné jako vloni :-)

https://kockoslon.rajce.idnes.cz/Vysoke_Tatry_2019

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Až nás o dovolených přestane bavit jezdit natěžko, tak si dovoleńou v podhůří Tater uděláme taky. Dík za inspiraci ..

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pěkně jste si to užili, jen co je pravda.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.09.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Když jsme byli před pár lety na dovolené v Tatrách, říkal jsem si, že by asi nemělo moc smysl brát si sem kolo... A vida, ono to celkem jde :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2019
    Autor: JohnyB
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Krasny vylet. Len malu poznamku (mozno pre buduci krat) Po tej tahanici do kopca k Velickemu plesu by som ja urcite pridal este kusok pesieho vystupu nad pleso do Velickej doliny. To miesto sa vola kvetnica a kvitnu tam skoro vsetky tatranske kvety. Pre mna je to jedno z najkrajsich miest v Tatrach (teda okrem vyhladov z vrcholov).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pěkný článek,pěkné fotky a určitě pěkná dovolená.Tatry jsou Tatry.Když jsem jako malý byl s rodiči v Tatrách poprvé byl to silný zážitek a připadal jsem si jako v jiném světě.Mám Tatry rád a dodnes mě ten pocit úplně neopustil.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: jarpal

děkuji i za poznámku, sice jsem to v plánu měla, kousek se po vyjetí projít, ale v nášlapových botách se moc dobře po kamenech nechodí a brát sebou náhradní boty a uvazovat někde kolo se mi moc nechce. i když občas jsem někde kola uvázaná viděla. a ten den zrovna u Velického plesa nebylo nikam vidět, takže to bylo jen o tom výjezdu na kopec. jinak je tam opravdu všude krásně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.09.2019

Naslapne boty ma nenapadli. Asi to bude tym, ze ja vacsinou jazdim v sandaloch bez naslapov. Raz sme vyssie vo Velickej doline videli aj rodinku svistov, ako pobehovali z jednej diery do druhej. Oddychovali sme po navrate z Bradavice. Mas pravdu je tam krasne.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.09.2019
        Autor: Jaroslav
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

203 cyklistů (9 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019