reklama

Dva dny za městem – Do Poličky na medovník

Loňská dvoudenní cyklovýprava mě nadchla tak, že jsem byl rozhodnut si ji zopakovat i letos. I když to nebylo úplně jednoduché, nakonec se podařilo najít i potřebné volno na samém konci srpna.
V noci před startem přešla studená fronta, která v jinak horkém létě přinesla citelné ochlazení a hlavně…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.09.2019
Autor: Santi
  • Re: Dva dny za městem – Do Poličky na medovník

         

    Krásně popsaná cyklotoulka. Pro mě úplně neznámý kraj, ale alespoň jsem to podle vyprávění projížděl po mapě, a přiznávám, že bych se tam do těch míst taky jednou rád podíval. Večerní pohoda a bivak... paráda. To mám taky moc rád, i když paradoxně na mě v těch večerních chvílích nejvíc doléhá samota a tesknota. Jen tiše závidím ten dlouhý spánek :) S nocováním venku mám vždy problémy a kolikrát zaboha nezaberu. Při letošním čtyřdenním vandru jsem pořádně spal jen jednu noc a domů dojížděl doslova jako zombie.
    Krásně jsi vyjádřil ten stav, kdy člověk na nic nemyslí, nic ho netrápí, prostě dokonalá pohoda a klid: Tak si pár minut jen tak existuji... Moc hezky napsaný blog o pěkné pohodové cyklotoulce, díky za pěkné počtení.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2019
    Autor: JohnyB
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dva dny za městem – Do Poličky na medovník

         

    Pěkný výjezd a v tom horku slušná porce kilometrů.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

351 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024