reklama

Scott dětská sedačka

Dobry den,

mam kolo Scott a chci zacit jezdit s dcerou v sedacce. Nicmene zadni tyc, na kterou se sedacka uchytava neni klasicky kulata, ale tak zvlastne nepravidelne tvarovana, ze si na ni netroufnu klasickou sedacku pripevnit. Muze mi prosim nekdo poradit, zda je na to nejaka specialni sedacka nebo staci specialni drzak? Nebo mohu pouzit tu beznou s uchytem na normalni tyc?
Moc dekuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.08.2019
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se pohodová MTB cyklistka

včera
Ahoj,rád bych našel pohodovou MTB cyklistku z Prahy a okolí na společné výlety na kole nebo pěšky ....počasí už…

Hledám: Hledá se pohodová MTB cyklistka

včera
Ahoj,rád bych našel pohodovou MTB cyklistku z Prahy a okolí na společné výlety na kole nebo pěšky ....počasí už…

Hledám: Parťák na kolo kolem 60

27.02.2021
Kamarád na cykloturistiku, v pohodě, pro radost, hlavně na objevování krásných a zajímavých míst u nás.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

260 cyklistů (18 přihlášených)

Jak jsem očuchával bikepacking - poprvé

Bikepacking je stále ještě novým a pro mnohé neznámým pojmem. Je to zcela zvláštní odvětví cyklistiky. Dalo…
JohnyB | 14.02.2021

Okolo ČR - 1. část

Moje cyklistika-biková (jinou ani neprovozuji) se vyvíjela od prvotních začátků se šílenou výbavou, přes…
vrubozubec | 05.02.2021

Cykloturistika po Jižní Moravě

Určitě se to minulý rok stalo spoustě z Vás – naplánovaná dovolená, zaplacený zájezd, ale nakonec nemožnost…
Hanar | 04.02.2021