reklama

Scott dětská sedačka

Dobry den,

mam kolo Scott a chci zacit jezdit s dcerou v sedacce. Nicmene zadni tyc, na kterou se sedacka uchytava neni klasicky kulata, ale tak zvlastne nepravidelne tvarovana, ze si na ni netroufnu klasickou sedacku pripevnit. Muze mi prosim nekdo poradit, zda je na to nejaka specialni sedacka nebo staci specialni drzak? Nebo mohu pouzit tu beznou s uchytem na normalni tyc?
Moc dekuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.08.2019
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklo podél Mohanu

15.06.2021
Jsme skupina cykloturistů z Prahy (60+) a pořádáme pro sebe a kamarády cyklo akci na týden podél Mohanu od…

Hledám: parťáka/ku,skupinu

15.06.2021
Hledám parťáka/ku na cyklo projíždˇku Chorvatskem,nástup Praha vlak do Ogulisu ,pak část trasy vnitrozemím do…

Hledám: cyklistku do terénu, na Kosíř a třeba i do Drahan

14.06.2021
Muž nedaleko PV hledá nekřehkou bikerku (okolo 40-ti), na nepravidelné výlety do kopců v okolí Prostějovska
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

252 cyklistů (13 přihlášených)

Kavkaz s dětmi - část 9.

Podél řeky Tskhenistsqali a seznámení s Velkým Kavkazem Když už se na to sedlo dáte, tak už ho budete muset…
Peggy | 09.06.2021

Kavkaz s dětmi - část 8.

Z Tbilisi do Kutaisi Trasa z Tbilisi do druhého největšího gruzínského města byla vcelku obyčejná. Nedělo se…
Peggy | 03.06.2021

Okolo ČR - 2. část

Moje cyklistika je biková cyklistika. Postupně jsem se vyvíjel od totálního začátečníka, účastníka bikových…
vrubozubec | 28.05.2021