reklama

Scott dětská sedačka

Dobry den,

mam kolo Scott a chci zacit jezdit s dcerou v sedacce. Nicmene zadni tyc, na kterou se sedacka uchytava neni klasicky kulata, ale tak zvlastne nepravidelne tvarovana, ze si na ni netroufnu klasickou sedacku pripevnit. Muze mi prosim nekdo poradit, zda je na to nejaka specialni sedacka nebo staci specialni drzak? Nebo mohu pouzit tu beznou s uchytem na normalni tyc?
Moc dekuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.08.2019
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku / cykloparťačku - Středočeský kraj

22.09.2021
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné cyklo-projížďky, nejraději po cyklostezkách a silnicích…

Hledám: Na kole z Prahy

19.09.2021
Ahoj, hledám tu cyklistku na vyjížďky z Prahy do okolí a třeba i dál, na pohodu, nejlépe víkendy či po práci

Hledám: Parťák na cyklovyjížďky

Hledám: Parťák na cyklovyjížďky
17.09.2021
Najdu tady prima parťáka na cyklovyjížďky z Prahy 55+, který také jezdí sám a nebaví ho to. Uvítám Prahu 9, 10
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

178 cyklistů (19 přihlášených)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021