reklama

MTB plášť dopředu

Ahoj, rychlodotaz co obout dopředu na klasické amatérské cross country. Plášť by měl dobře držet v terénu a zároveň nebýt moc brzda na asfaltu. Dál ne moc těžký a zároveň aby se moc rychle nesjížděl a nebyl náchylný k defektům. Na ježdění za sucha ale aby se na tom dalo dojet i za deště. Vzadu mám Ikon a až na to že docela rychle odchází dezén nemám výhrad. Mám dát taky Ikon, nebo doporučíte něco jiného? A ještě by mě zajímalo u těch Maxisů jestli se ekonomicky vyplatí připlatit si za 3C (tj jestli je životnost minimálně násobně stejná jako poměr v ceně oproti standardní směsi), díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 18.08.2019
  • Re: MTB plášť dopředu

Tak s těmihle požadavky by mě taky zajímalo jaký plášť.
    Až nějaký vymyslíš tak dej vědět jaký to je a kde ho koupit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2019
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

já mám výborné zkušenosti s maxxis crossmark (2.1 - kevlar) obouvám ho i na zadek a vozím celoročně. Je to vážně dobrý univerzál, jedině v hlubším nebo řídkém bahně má problémy, ale jinak přejede mokré kameny, kořeny, neklouže. Pokud hrozí větší bahno, přezouvám na zadní hrubší vzorek, vpředu nechávám permanentně. Rajtoval jsem s ním i na ledě a ve sněhu a docela držel, což mi hodně překvapilo. vydrží mi na zadku tak rok, na předku rok a půl.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2019
    Autor: JohnyB
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

...Jinak je spíše do sucha a na mokrý ale pevný podklad. Žádný univerzál stoprocentní do všech podmínek asi neexistuje

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2019
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky
dnes
Hledám ženu na nejen ty společné MTB vyjíždky :-)

Hledám: Vlakem k Baltu

04.11.2019
Max čtyři do party na 14.dní k Baltu. Vlakem do Kolobřehu a dál kolem podél moře do Kámen Přímořský a zpět Odra…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo
02.11.2019
Ahoj, navštívil jsem tvůj profil. Moc rád bych tě poznal více. Buď jako kamarádku nebo popřípadě pak později jako…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

257 cyklistů (11 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019