reklama

Jake brasny???

Mam takovej dotaz.
Potrebuju koupit pro pritelkyni jednu sadu brasen (komplet predek, zadek). Uz uz jsme byli rozhodnuti, ze koupime Arsenal, ale ted vaham. Ja mam od nich celej komplet a jsem s snima celkem spokojenej a hlavne se mi libi,jak jsou promakane. Ale....parou se (hlavne bocni, ale i nepromokava na spacak). A to me stve. A vim, ze nejsem jedinej, kdo si na to stezuje. A vubec nechapu, proc s tim Arsenal nic neudela, protoze jinak jsou brasny absolutne v pohode.
Takze jsem si myslel, ze budu vernej Arsenalkam, ale ted premyslim, ze asi ne.
Co rikate na znacku Testudo? Ma s nima nekdo zkusenosti? Celkem se mi libej.
Dik

[ Zpět ]
Datum: 05.06.2006
Autor: Michal
  • Re: Jake brasny???

         

    Na jare 98 jsem koupil temer komplet TESTUDO: 4-kombinace zadek + 2 male predek, tenkrat jeste stary dobry Cortex. Naprosta spokojenost. Do dneska je pouzivam - bez problemu. Perfektni material, zadne znamky opotrebeni - a ze ja na kole jezdim. Jen barva se uz ponekud zmenila:-))) Zipy u zadnich brasen sice davno odesly (ale ty odejdou u jakychkoliv brasen ktere pouzivas nadoraz), ale TESTUDO ma navic sichr presky jako Arsenal - to byl taky jeden z hlavnich duvodu proc jsem tehdy do TESTUDA sel. Nepromokave sice nejsou - svy nejsou prelepene, ale ktere brasny jsou, ze? Koneckoncu muzes na ne koupit plastenku - nejlip ale do ni vespod udelat par der, aby voda ktera se tam zespodu od viricich se kol tak jako tak dostane mohla kudy vytekat. Dnes uz je sice na CORTEXu nekoupis, ale ani COTREXIM by myslim nemusel byt spatny.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jake brasny???

           

      Jinak ale to prichyceni vrchni brasny na ty spodni skrze zip - zatim dobry. Tenhle zip je totiz o dost bytelnejsi nez ty brasnove zaviraci, ktere jsou navic mnohem vice namahany - tenhle nijak zvlast namahany neni a tak taky nema potrebu se rozbit. Jedine co budes muset urcite vymenit, a radeji co nejdriv - jsou ty plastove imitace hacku co se prichycuji dole k nosici a taky ty plastove zaclonove krouzky dole na brasnach. Ja tam dal hacky z dvojky plechu a ocelove krouzky, a od te doby pohoda.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jake brasny???

         

    Ortlieb!!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mišo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jake brasny???

           

      Ortlieb je dobry, ale na kolik te prijde? Ja myslim ze i za podstatne mensi peniz se daji poridit srovnatelne kvalitni brasny.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jake brasny???

         

    Do výběru brašen ti mluvit nebudu, ale co se týká promokání - do brašen vše VŽDYCKY všechno balit do pytlů, to je základ. Já používám dvojitě mikrotenové pytle do odpadkových košů na 50 litrů, které mi akorát přesně pasují do brašen a jsem stále v suchu :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jake brasny???

           

      Ju ju...vim,, vim....My hodne pytlikujem, hlavne ja...mam na to uchylku. Stve me, kdyz pak mam neco mokreho:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2006
      Autor: Michal
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jake brasny???

             

        Na severu se ti to hodí - mě v tomhle vyškolilo právě Norsko :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jake brasny???

         

    Já používám tyto od Kellyse:
    http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module...

    Dají se vlece dobře přenášet - horní jako batoh nebo přes rameno, spodní dvě za jedno ucho nebo pomocí popruhu přes rameno takže vždy zbyde jedna ruka volná na kolo. K tomu jsem si na letošek přikoupil pláštěnku od Arsenálu.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MHD)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jake brasny???

         

    co rikate na brasny od Authora?levny, pekny, svuj ucel snad splni.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (schali)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

308 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024