reklama

Výběr kola 13 - 18 tis. MTB

Ahoj všem, rád bych Vás poprosil o pomoc s výběrem kola. Nyní jezdím na Author Airline - krosové kolo. Chci přesedlat čistě na MTB - doteď s ním nemám žádnou zkušenost. Ročně najedu cca 1500 - 2000 Km, do budoucna to může být i více, ale počítám max 3000 Km. Na kole mám v plánu i absolovat případně amatérské závody - čistě se zůčastnit bez nějakých ambicí, Kolo pro život kratší trasy apod. S cenou bych se pohyboval ideálně do 18 tis., ale není to úplně pevný limit. Co jsem zběžně koukal tak se mi zamlouvali tyto kola: Author Pegas 2019, Rock Machine Storm 90-29 nebo např. Merida Big Nine 100. Budu rád za každou radu :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.07.2019
Autor: JENDA13
  • Re: Výběr kola 13 - 18 tis. MTB

         

    Horské kolo 27,5" ST 560 podle mě nabízí lepší výbavu při ceně v očekávané výši
    https://www.decathlon.cz/horske-kolo-275-st560...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2019
    Autor: ondrap
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 22.07.2019
      Autor: JENDA13
    • Re: Výběr kola 13 - 18 tis. MTB

           

      Vyhoda 27,5? Vsude radi spis 29, jinak merim 192cm

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.07.2019
      Autor: JENDA13
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr kola 13 - 18 tis. MTB

           

      To je asi subjektivní záležitost - nutno vyzkoušet, já osobně rozdíl prakticky nepoznám. velikost XL: mezi 1,85 m až 2,00 m.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.07.2019
      Autor: ondrap
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výběr kola 13 - 18 tis. MTB

             

        A velikost rámu není menší něž u ostatních výrobců? XL už mají od 185 cm u jiných až od 191 cm..

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.07.2019
        Autor: JENDA13
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Výběr kola 13 - 18 tis. MTB

               

          Co jsem zjišťoval, tak v Decathlonu si to kolo můžeš nezávazně půjčit až na tři dny na otestování, chtějí jen decathlon kartičku (zdarma). Ne všechny modely jsou k dispozici v každé prodejně, je dobré se nejprv optat, jaká kola mají na testování.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.07.2019
          Autor: ondrap
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr kola 13 - 18 tis. MTB

           

      Myslím, že by mohlo vyhovovat požadavkům.
      Docela dobré osazení za slušnou cenu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.07.2019
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

333 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024