reklama

Brompton-prosim radu-mechanicka kotoucovka na predni vidlici

Dobry den,
po skoro rocnim vlastnictvi Bromptna resim technicky problem.Do kopcu to s 9-kovou kazetou(vyuzivam 36-12,nejmnsi 11 ne) jede,ale problem je z delsich a vyssich kopcu dolu,rafky se dost zahrivaji a brzdova guma nema dlouheho trvani.Proto zvazuji dat dopredu mechanickou kotoucovku
(vcetne nove vidlice s navarkem na ni).Naboj uz mam.Ted hledam dobrou mechanickou kotoucovku(hydrauliku nechci).Zvazuji dvou pistak Tektro Spyre,popr jedno pistak Avid BB7.Prosim poradte,nemam s koutoucovkami zadne zkusenosti.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.07.2019
Autor: jar
  • Re: Brompton-prosim radu-mechanicka kotoucovka na predni vidlici

         

    Škoda, že ses "zasek´" na mechanikách.
    Až vyzkoušíš hydrauliky, budeš rádcům vyčítat, že tě do nich nepřemluvili.
    Ale tvoje volba ...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2019
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brompton-prosim radu-mechanicka kotoucovka na predni vidlici

           

      Dekuji za nazor

      Nejedna se o spickoveho horaka,ale beznou skladacku.Potrebuji jednoduchost,budu casto ohybat kabel a bojim se ohybani "hydraulickeho kabelu".
      Mam hodne nacteno,ale zadne zkusenosti.
      Z toho,co jsem nacetl,se mi zda ,ze Tektro Spyre bude lip brzdit,Avid BB7 bude lepsi na odolnost a udrzbu.
      Nemam vlastni zkusenosti,proto prosim o zkusenosti ty,ktere ji maji.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2019
      Autor: jar
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Praha Rumburk

25.05.2023
Je-li počasí, snažím se o víkendu absolvovat cestu z Prahy do Rumburku na silničním kole. Jezdí-li někdo po této…

Hledám: Hledá se cykloparťačka

22.05.2023
Ahoj, našla by se tu aktivní cykloparťačka pro cyklistiku z Prahy směrem ven do Středních čech a následně třeba i…

Hledám: Labská stezka

Hledám: Labská stezka
20.05.2023
Na léto plánuji jet od pramene Labe dál po Labské stezce pouze víkendově. Začínám od 1.7 z Harrachova. Nejsem…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (4 přihlášení)

Bikepacking španělsky 6.část: Z Andalusie přes Extremaduru do Castilla y León

Ronda s ikonickým mostem přes hluboký kaňon, poutnické El Rocío, kde sa naše kola topí v písku, nádherná…
Kristina | 29.05.2023

Stezka středozemím

Inspirací pro letošní trasu byly knížky Jana Hocka o dálkových trasách v ČR (na internetu www.viaczechia.cz).…
Aar | 19.05.2023

Norsko 2022 – S děravou botou Hardangerviddou

Náhorní plošina Hardangervidda není pouze norská, nýbrž s největší určitostí i evropská nejrozsáhlejší horská…
šíp | 30.03.2023