reklama

Brecon Beacons – Velikonoce na horách (2019)

No na horách – nejvyšší kopec má jen necelých 900 m, takže spíš taková Českomoravská krabatina než Krkonoše. Ale to vůbec nevadí, navíc díky průchodnějšímu terénu se tu dá s kolem dobře drandit i po travnatých svazích a hřebenech. Tentokrát však Čerta výjimečně na kamzičí stezky hrkat nehodlám – …

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.05.2019
  • Re: Brecon Beacons – Velikonoce na horách (2019)

Parádní fotky a pěkný výšlap.
    Na kolo to tam ale opravdu moc není.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brecon Beacons – Velikonoce na horách (2019)

Díky – vím že jsem tentokrát k obrázkům žádné povídání nesepsal a sypu si popel na hlavu. Kolo jsem nebral právě z toho důvodu že na téhle trase by bylo spíš na obtíž. Jinak ale zvlněné travnaté hrbky Brecon Beacons jsou pro horáka terén přímo parádní – viz třeba první foto tady dole. OK, OK, ubrat trochu toho nákladu a hned to bude jetitelné. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.05.2019
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka Brno okolí 50+

Hledám: parťáka Brno okolí 50+
17.11.2019
Hledám parťáka na kolo,na běžky,na sjezdovky,do hor....

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky
15.11.2019
Hledám ženu na nejen ty společné MTB vyjíždky :-)

Hledám: Vlakem k Baltu

04.11.2019
Max čtyři do party na 14.dní k Baltu. Vlakem do Kolobřehu a dál kolem podél moře do Kámen Přímořský a zpět Odra…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

124 cyklistů (5 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019