reklama

Cyklotrans 2019 - R.I.P.

Dneska ráno jsem si v novinách přečetl dvě varianty jednoho článku. Jeden je z Mladé fronty, druhý z Jindřichohradeckého deníku.
Je to potvrzeno i tady: http://www.cyklotrans.cz/
Když se podívám na tu mapku, tak je zřejmé, že kdo nemá auto nebo prostě nechce výlet plánovat tak, aby se musel vrátit k autu, tak se do té centrální části Šumavy, kam vedla většina linek, bude dostávat hodně těžko.
Docela dost mě to překvapilo. Už na třech dovolených na Šumavě jsem to využíval a musím konstatovat, že to mělo docela smysl, bylo to využíváno poměrně hojně, celkem dobře se s tím dalo dostat odněkud někam, já to třeba využíval z Vimperka na Kvildu buď přímo, nebo ve spojení s vlakem do K. Huti a odtud busem z H. Vltavice na Kvildu. Pamatuju si, že po příjezdu na Kvildu tam stálo několik malých autobusů s přívěsy (Zelené autobusy NP Šumava se to myslím jmenovalo, provozovalo to tuším ČSAD Plzeň), které na tenhle spoj víceméně čekaly a zájemce vozily dál, na Bučinu, Srní, Modravu, atd. Pokud nevyjede Cyklotrans, ten zbytek asi trochu pozbyde smysl. Leda že by na to zareagoval jiný dopravce, někde z Vimperka nebo třeba Prachatic, ale tomu nic nenasvědčuje.
Je to pochopitelně o penězích. No nevím, dva miliony za sezonu.... ano, není to málo a jsou místa, kde by se asi hodily víc, ale myslím si, že zrovna pro ČEZ to není nikterak závratná suma.
Takže pokud to někdo jste zvyklí vužívat, pro letošek máte/máme smůlu...:-(.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.05.2019
Autor: mira.l
  • Re: Cyklotrans 2019 - R.I.P.

V takovém případě když jim chybí perníze na provoz, tak nechápu proč nezvednou jízdné. Když je to tak výhodné a hodně využívané, tak si lidi zaplatí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2019
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Když Jihočeský kraj ivestuje miliardu do letičtě, tak peníze musí chybět někde jinde.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2019
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

"Akcionáři ČEZ-u mají právo na své dividendy."
    Nebudou přeci vyhazovat peníze na problematické projekty.
    A turisté!? Každý má/může mít auto ...
    8(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2019
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hmm, tak se nakonec nějak dohodli.
    https://www.cyklotrans.cz/jihoceske-cyklobusy...!.html

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2019
    Autor: mira.l
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Co já bych za to dal kdyby nejezdili u nás do Orlických a Krkonoš :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2019
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

235 cyklistů (14 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019