reklama
Město: Brno

Plánování tras

Ahoj, kdysi dávno jsem tady někde v diskuzi našel odkaz na mapu, kde se daly plánovat cyklo trasy, daly se tam nastavit různé profily, jako mtb, silniční, nejrychlejší cesta, apod., daly se vybrat úseky, kterým by se chtěl člověk vyhnout. Bylo to fajn právě na plánování cest po městě, ale už si nemůžu vzpomenout jaká to byla stránka. Mám pocit, že to byla německá stránka s příponou .de, ale tím si nejsem vůbec jistý...
Nevíte náhodou, jaká stránka to mohla být, případně nemáte tip na něco podobného, kromě mapy.cz?
Díky za případné rady.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.05.2019
Autor: vojtaaa
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklisku na cyklovýlety

Hledám: Cyklisku na cyklovýlety
dnes
Hledám pohodovou nadšenou cyklisku z Prahy ve věku 30-40 let na společné cyklovýlety ve volných chvílích o…

Hledám: Jízda na kole na pohodu

Hledám: Jízda na kole na pohodu
včera
Ahoj jsem začátečníce, trochu při těle. Ráda bych našla prima cyklonadsence na pochodu. Já 23/155cm. Těším se na…

Hledám: Orlické hory - celodenní cyklovýlet

03.08.2020
Hledáme dvě nadmíru zdatné MTB cyklistky, dostatečně dobrodružných povah, na celodenní výlet v délce 90 nebo 110…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

278 cyklistů (30 přihlášených)

Kolem Jihlavy od pramene k ústí

Na letošní rok jsem měla připravenu nejen trasu kolem řeky Jihlavy, ale i příjemnou společnost po cestě: Janu…
Aar | 30.07.2020

Dámská Mže 2020 „pokud se zadaří i stovka se podaří“16.7. – 19.7. 2020

Vloni se nám kolem Sázavy šlapalo velmi pěkně, a tak i na letošní tradiční Dámskou jsme měly připravenou řeku…
HMS | 22.07.2020

Grónsko – za Inuity, polárními psy a jedovatou kytkou

Arctic Circle Trail Trasa Arctic Circle Trail v Grónsku je považována za jeden z nejlepších výletů na dlouhou…
šíp | 17.06.2020