reklama

První dobrodružství v sedle

Asi málokdo dokáže zapomenout na své první větší cyklistické dobrodružství. I já si to své velmi dobře pamatuji - možná i proto, že to není zase tak strašně dávno, ale přeci jen od té doby třináctkrát sníh zasypal hory, třináctkrát odkvetly lípy a třináctkrát vlaštovky přilétly z teplých krajin.…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.05.2019
Autor: JohnyB
  • Re: První dobrodružství v sedle

Moc pěkně jsi to napsal. Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pěkné počtení :o)))
    Jak je vidět, zážitky musí být hlavně intenzivní :o)))
    Jen teda nechápu, že jste si naložili takové porce kilometrů. Teda vlastně s ohledem na těch 17 chápu :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Hezké dobrodružství, básnicky sepsané.
    Bouřka a stoupající voda nejsou příjemné, navíc v noci. V noci vypadá vůbec všechno jinak.
    Marně vzpomínám, jaké bylo moje první větší dobrodružství. Nevím.
    Byla jsem třeba nadšená i z toho, když jsem v době gymplu zlákala k cestě na kole 2 spolužačky, když jsme místo školy jeli brigádničit do lesa.
    První cesta natěžko byla už s dítětem na přední sedačce. Velkým zážitkem bylo, když to dítě ve svých 24 došlapalo se mnou, s tátou a se sestrou z domova na kole k moři a zpět. To už nezapomenutelné je.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2019
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

S dětmi k moři, tak to musel být taky parádní nezapomenutelný zážitek. Obdivuji. Snad se k takové cestě taky jednou dostanu

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.05.2019
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Můžu tady prosím v tvém tématu zavzpomínat?
        Nechci dávat přímo fotku, ale mám ji stejně na rajčeti - to je to dítě:
        https://jana-l.rajce.idnes.cz/Oder-Neisse...
        Myslím, že i když bylo "müde", cesta se mu líbila a má na co vzpomínat. Občas se ho zeptám :)
        Na Šumavě jsme byli kdysi, jenomže jsme na cyklovýlety vyráželi z kempu. Jednou bez kol, to měly děti aspoň brusle.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.05.2019
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Vždycky mám mindrák, když potkávám cykloturisty s pečlivě sbalenými věcmi. Připadám si jako tlupa kočovných cikánů. Potěší mě, když vidím, že i někdo jiný má bagáž v podobném stavu jako já.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: petrp

Ty jsi mě nechtěl urazit, že?
            Já jsem už ji trochu vylepšila.
            Na začátku té cesty jsem si právě u Kristýny vyfotila naše kola :D Nic jsme neztratili.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky se hlásím do klubu... a jen tak pro porovnání, jak jsem jela po Labské já a jak Milan:

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: Ifča
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ano, to je přesně to srovnání, které jsem měl na mysli.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Autor: petrp
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

"Člověk může být klidně úplně blbý, hlavně si musí umět vždycky poradit" - zajímavá myšlenka :))
    Šumava mi přirostla k srdci, už tam jezdím každý rok a doufám, že ještě dlouho budu. Pěkný článek, dík.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2019
    Autor: pgnext
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partu pohodových sportovců 47+

Hledám: Partu pohodových sportovců 47+
dnes
Ahoj, hledám parťáka/partu na kolo, lyže, běžky, turistiku - vše na pohodu, pro radost. Ozve se někdo? Radka …

Hledám: Parťáka/parťačku/partu 47+

Hledám: Parťáka/parťačku/partu 47+
dnes
Ahoj, hledám parťáka/partu na kolo, lyže, běžky, turistiku - vše na pohodu, pro radost. Ozve se někdo? Radka …

Hledám: Ženu, nejen na kolo.

Hledám: Ženu, nejen na kolo.
10.10.2019
Ahoj, jmenuji se Pavel a hledám aktivní ženu, která neumí sedět doma a má ráda přírodu, výlety, cestování, kolo,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

333 cyklistů (18 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019