reklama
Země: Island Island

Nebyl jste někdo v poslední době na Islandu na kole

Ahoj.
Chystám se na horském kole, na Island a rád bych si projel vnitrozemí a podíval se do kopců, spát budu ve stanu. Díval jsem se na mapu a moc obydleně to tam nevypadá :-)
Chci jet na pláštích 29x2,4, odolných a proto předpokládám, že to bude v pohodě. Vezl bych jen jeden nepromokavý pytel na řidítkách a druhý za sedlem, dohromady cca 12 kilo, abych byl co nejlehčí, dá-li se to tak říci, ale zase netrpěl zimou, nepohodlím a nestrádal...

Proto bych potřeboval tak nějak zjistit, jak je to tam s možností sehnat jídlo mimo pobřeží, ve vnitrozemí na vysočině apod. Máte někdo zkušenosti ?

A co jsem se díval na ceny potravin, tak to jsou celkem vysoké, až se mi to vůbec nelíbí, ale měsíc to snad půjde přežít :-)
Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.05.2019
Autor: Z.Z
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč
Seznamka

Hledám: Na kole ve dvou

26.05.2020
Hledám ženu na společné výlety na kolech, plné legrace a někdy i dřiny

Hledám: Parta nadšencu kolem 50 porada ve dnech 5-7.6

25.05.2020
Parta nadšencu kolem 50 porada ve dnech 5-7.6 vyjíždku na kole Praha - tabor. Vice na www hellstourclub.eu. Nove…

Hledám: vyjížďky na kole

21.05.2020
Ahoj, hledám tu cyklistku na cyklovýlety a vyjížďky do okolí Prahy na pohodu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

267 cyklistů (7 přihlášených)

Gruzie s dětmi na kole - Jak jsme měli psa...

Asi před rokem, ani ne, jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že s dětmi a koly vyrazíme do Gruzie, Arménie a…
Peggy | 24.04.2020

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště…
Peggy | 10.03.2020

Západní Evropou s dětmi - část 5. - Route des Grandes Alpes

To se prostě ráno vzbudíte, po snídani sbalíte stany a vyjedete si nějaké dvoutisícové sedlo... :-) Jmenuje…
Peggy | 26.02.2020