reklama

Marathon vs. Tryker

Začínám stavět tříkolku (20" nákladní FWD delta) a přemýšlím, jaké pneumatiky na ni dát. Na přední kolo přijde Big Apple 50-406, která mi zbyla z dřívějška, ale co dozadu? Pokud zůstanu u Schwalbe (zatím se mi osvědčily), vybírám mezi Marathonem a Trykerem. Na Trykeru se mi čistě z technického hlediska líbí plochý běhoun optimalizovaný na jízdu bez naklánění, ale dělá se jenom v šířce 40, což mi přijde z hlediska pasivního pružení málo. Marathon mám vyzkoušený, šířka až 47, vydrží dost a dobře jezdí i pruží, ale zase je to pneumatika pro jednostopáky. Máte někdo na svojí tříkolce zkušenosti s oběma typy? Kterému byste dali přednost?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.05.2019
Autor: NightRider
  • Re: Marathon vs. Tryker

No nic, hodil jsem si korunou a objednal maratony. O jízdních vlastnostech a životnosti poreferuju za pár let, až se nějak projeví.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2019
    Autor: NightRider
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Letní putování na kole

Hledám: Letní putování na kole
25.02.2020
Ahoj, chtěl bych najít cyklistu, popřípadě skupinku, která by chtěla vyjet někdy v létě (červen až zaří - 5-15 dní…

Hledám: Cyklo-senioři z Plzně-doplnění na týdenní pobyt

23.02.2020
Skupina cyklo-mladších seniorů z Plzně, hledá 2-4 muže z plzeňska pro doplnění týdenního pobytu od poloviny…

Hledám: Cyklistky z Kladna

23.02.2020
Najdou se v Kladně holky přes padesát, které dávají přednost jízdě na kole před jízdou autem a mají chuť si občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

171 cyklistů (11 přihlášených)

Západní Evropou s dětmi - část 5. - Route des Grandes Alpes

To se prostě ráno vzbudíte, po snídani sbalíte stany a vyjedete si nějaké dvoutisícové sedlo... :-) Jmenuje…
Peggy | 26.02.2020

Dámská zdraví z PoSázaví aneb jaké jsou cesty podél Sázavy

Dámská 2019 se nesla pod heslem "Pramen zdraví z PoSázaví" a Posázaví jsme si užily opravdu dost. Jely jsme…
radka | 14.02.2020

Západní Evropou s dětmi - část 4. - Alpami pod Mont Blanc

Oberalppass (2046 m n. m.) tak tam končí naše cesta podél Rýna. Nebude to žádné dlouhé psaní, asi tak jako…
Peggy | 14.02.2020