reklama

K 24 a Drtič

Kdo se chystáte, už běží přihlašování. K24 ode dneška, Drtič už pár dnů. Tak jen připomínám, kdyby někomu uniklo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.05.2019
Autor: ronda
  • Re: K 24 a Drtič

         

    Cyklomaratony:
    https://www.horydoly.cz/cykliste/cyklomaratony...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2019
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: K 24 a Drtič

           

      To je tak trochu úúúplně něco jiného. ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2019
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: K 24 a Drtič

             

        Ale Drtiče tam mají

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.05.2019
        Autor: Billicek
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: K 24 a Drtič

               

          njn, tak se jim mezi závody přimotala pohodová vyjížďka. Chybička se vloudí. :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.05.2019
          Autor: ronda
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: K 24 a Drtič

         

    Na K24 jsem se přihlásil, zajímá mě, jak to tam mají vylepšené.
    Vzpomněl jsem si tak mezi řečí zrovna na srazu na Slovensku, nastavil si budík, pak to zkusil radši hodinu dopředu a přihláška už fungovala.
    Cílem nebudou najeté km, pojedu na Azubu a zkusím takové tempo, abych k ránu neusnul, což se mi s Azubem ještě nepovedlo. Vyšší spotřeba je poznat.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2019
    Autor: Radek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

189 cyklistů (0 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023