reklama

K 24 a Drtič

Kdo se chystáte, už běží přihlašování. K24 ode dneška, Drtič už pár dnů. Tak jen připomínám, kdyby někomu uniklo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.05.2019
Autor: ronda
  • Re: K 24 a Drtič

Cyklomaratony:
    https://www.horydoly.cz/cykliste/cyklomaratony...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2019
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

To je tak trochu úúúplně něco jiného. ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2019
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ale Drtiče tam mají

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.05.2019
        Autor: Billicek
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

njn, tak se jim mezi závody přimotala pohodová vyjížďka. Chybička se vloudí. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.05.2019
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Na K24 jsem se přihlásil, zajímá mě, jak to tam mají vylepšené.
    Vzpomněl jsem si tak mezi řečí zrovna na srazu na Slovensku, nastavil si budík, pak to zkusil radši hodinu dopředu a přihláška už fungovala.
    Cílem nebudou najeté km, pojedu na Azubu a zkusím takové tempo, abych k ránu neusnul, což se mi s Azubem ještě nepovedlo. Vyšší spotřeba je poznat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2019
    Autor: Radek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ahoj, rada bych našla muže na společný život.

dnes
Ahoj, hledám muže bez závazků, se kterým bych mohla sdílet svůj čas, běžné záliby a podělit se o denní rituály?…

Hledám: Parťačku na kolo i volný čas..

Hledám: Parťačku na kolo i volný čas..
17.05.2022
Ahoj, hledám parťačku na horské, nebo silniční kolo a třeba i na horskou turistiku cca kolem 50 :-).

Hledám: Partnerku

12.05.2022
Ahoj, najdu zde sportovnĕ založenou ženu 54 plus? Sport i relax v létě i v zimě. Já 60 let,170/70.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

215 cyklistů (11 přihlášených)

Proč bychom se nerakovinovali aneb onkologickým pacientem snadno a rychle

Tento můj deník vznikal v době, kdy Lubošovi byla zjištěna rakovina, a psala jsem jej v průběhu léčby tak,…
šíp | 18.05.2022

Vez mě dál, Esko má 04 - Za mizející krajinou ropáků

Motto výletu. Poslouchej [poslouchej]Píseň mou [varovnou]Jen pár not [jen pár slov]Ten zvláštní tón [snad je…
Favorit1970 | 15.05.2022

Na Kanáry na kole

Někdy nám život připraví okamžiky, kdy je potřeba vzít rozum do hrsti a… …zahodit ho, co nejdál to jde. A tak…
Martin_re-cyklista | 14.05.2022