reklama

Přechod z Véček na Hydry - kolik mě to bude stát?

Zdravím bajkery, mám prosbu, zejména na ty co tuto přestavbu již dělali, kolik by mne vyšlo předělat Véčka na Hydry? Mám dualy, takže ty by se musely nejspíš vyměnit.

[ Zpět ]
Datum: 01.06.2006
Autor: james74
  • Re: Přechod z Véček na Hydry - kolik mě to bude st

         

    Jsou hydry a Hydry,tak se mrkni na web obchody a víš to hned-ovšem pokud chceš zůstat u dualů,tak to bude drahý....

    [ Zpět ]
    Datum: 01.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (merida)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přechod z Véček na Hydry - kolik mě to bude st

         

    Přesně jak psal merida. Dualy se dělají buď pro V-čka (použitelné i pro mech. kotouče) nebo pro hydrauliku... Takže pokud budeš trvat na dualech, tak vyměníš i je. Dále si k tomu připočti nové náboje + přepletení kol (nejlépe silnějšími dráty), samozřejmě způsobem vhodným pro kotouče. Pokud na to nejsou přímo dělané úchyty na rámu, tak ještě takovou umělou bižuterii kvůli vedení hadičky...

    [ Zpět ]
    Datum: 01.06.2006
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přechod z Véček na Hydry - kolik mě to bude st

           

      Souhlas se vším předchozím, kromě drátů. Vozím hydry XT na FS a LX na HT a používám zeslabované dráty 2.0-1.8-2.0 od DT Swiss. Teď dokonce přeplétám HT na 2.0-1.5-2.0 DT Swiss Revolution. Drát je válcovaný za studena a má v místě zeslabení vyšší pevnost, než u závitu nebo kolena. Ještě jsem taky neviděl drát, který by prasknul uprostřed - vždy jen u kolena. Zeslabovaných drátů bych se nebál, vozím je už dost roků a nikdy mi žádný neprasknul ani na FS (neplatí pro duralové niple).

      [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2006
      Autor: ckp13
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přechod z Véček na Hydry - kolik mě to bude stát?

         

    krátce a jednoduše - shimano deore 525 hydry jsou myslím dost dobrý a pořídíš to za hubičku

    [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (newman)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přechod z Véček na Hydry - kolik mě to bude st

           

      kolik stojí komplet těchto brzd? kola bych si sehnal zapletená určená na kotouče-líbí se mi Mavic Crossride.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2006
      Autor: james74
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přechod z Véček na Hydry - kolik mě to bude st

             

        V koloshopu P-1830,Z-2355Kč komplet.Poměr cena -kvalita bezkonkurenční..

        [ Zpět ]
        Datum: 02.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (merida)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přechod z Véček na Hydry - kolik mě to bude st

             

        bikestore 3990kč za obě, naplněné a odvzušněné. Mám meridu a délky hadic 90+130 mi stačili.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (volvej)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Přechod z Véček na Hydry - kolik mě to bude st

               

          Díky hoši

          [ Zpět ]
          Datum: 04.06.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (james)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

245 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024