reklama

Re: Bafang M500 omezení rychlosti

Nevíte někdo jak zrychlit motor BAFANG M500 displej DP C230.CAN. Elektrokolo Leader Fox Kent 2019.
Dík

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.04.2019
Autor: petr62
  • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

Musíš přišlápnout. Pak to pojede rychleji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2019
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

to se ale zapotíś...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.07.2019
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Normálně nejde a čipování nemám rád a nedoporučuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2019
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Ahoj,taky potom pátrám, měl jsem kolo Altar a tam to nebyl problém. Kolo Kent mám dvanáct dnů zatím jsem nic nezjistil,ani nevyčetl. Kdyby jsi získal nové poznatky dej vědět. Hezký den Petr

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2019
    Autor: Budla
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Dobrý den,
      jaké máte zkušenosti s Bafang M500? Jeden prodejce mě ho nedoporučoval, díky za reakce

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.08.2019
      Autor: Majkl1971
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mám jen informace z druhé ruky, ale ta "druhá ruka" je technik servisu elektrokol firmy, která je poměrně velkým prodejcem e-kol. No a ten mne informoval, že všechna nová elektrokola s bafangem M500, co prodali, se vrátila na reklamaci. Jak jsem slyšel, tak předávám, příčiny reklamací nespecifikoval.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Benshot
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jestli to nebude také tím, že těch 95Nm, které by Bafang M500 měl dávat subjektivně není moc poznat - testováno kolo LF Acron.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: ondrap

rychlost motorů M500 jde zvýšit pouze přes software BESST. Jinak z našich zkušeností vyplývá,že motor M500 ukáže co umí až po otevření na 35km/h potom je to paráda. Jinak co se týká již zmiňovaných reklamací u nás ani jedna.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2019
    Autor: Ada74
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Jj, vysol 4-5 tisíc Kč za úpravu a ujedeš jen čtvrtinu dojezdu! - No, nekup to! :-)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: vysočina
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

4-5 tisíc? Na to jste přišel jak? Jde to přes SW čip není potřeba.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Ada74
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Čtu a vidím ceny obvyklé. Odkaz na SW tady není, ani podmínky jeho získání, tak jsem očekával tutéž.

I kdyby byl SW zadarmo, tak dojez bude zkrácený.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: vysočina
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ahoj vsem, mam opacny dotaz. Jde snizit nastavenou max. rychlost pri pomoci? Mně by stačla rychlost např. 22 km/hod. Vetsinou jezdim na pohodu 25-27 km/hod. Motor vypina pri cca 26 km/hod, takze zbytecne casto vypina a zapina. Motor se mi hodi hlavne v kopcich nebo pri protivetru. Mam LF KENT, ale nemuzu to ted zkusit, kolo muselo po cca 150 km do servisu pro vice problemu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.08.2019
      Autor: Majkl1971

Po dosažení ustálené cestovní rychlosti těch 25 - 27 km/h snížit přípomoc (na 2 nebo 1, popř 0).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.08.2019
        Autor: docware
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

199 cyklistů (12 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019