reklama

Re: Bafang M500 omezení rychlosti

Nevíte někdo jak zrychlit motor BAFANG M500 displej DP C230.CAN. Elektrokolo Leader Fox Kent 2019.
Dík

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.04.2019
Autor: petr62
  • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

         

    Musíš přišlápnout. Pak to pojede rychleji.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2019
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

           

      to se ale zapotíś...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.07.2019
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

         

    Normálně nejde a čipování nemám rád a nedoporučuji.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2019
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

         

    Ahoj,taky potom pátrám, měl jsem kolo Altar a tam to nebyl problém. Kolo Kent mám dvanáct dnů zatím jsem nic nezjistil,ani nevyčetl. Kdyby jsi získal nové poznatky dej vědět. Hezký den Petr

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2019
    Autor: Budla
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

           

      Dobrý den,
      jaké máte zkušenosti s Bafang M500? Jeden prodejce mě ho nedoporučoval, díky za reakce

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.08.2019
      Autor: Majkl1971
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

             

        Mám jen informace z druhé ruky, ale ta "druhá ruka" je technik servisu elektrokol firmy, která je poměrně velkým prodejcem e-kol. No a ten mne informoval, že všechna nová elektrokola s bafangem M500, co prodali, se vrátila na reklamaci. Jak jsem slyšel, tak předávám, příčiny reklamací nespecifikoval.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.08.2019
        Autor: Benshot
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

               

          Jestli to nebude také tím, že těch 95Nm, které by Bafang M500 měl dávat subjektivně není moc poznat - testováno kolo LF Acron.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.08.2019
          Autor: ondrap
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

               

          Mám M500 a zatím dobrý ,tak doufám že to tak bude dále

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.05.2021
          Autor: sumavak4
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bafang M500

             

        Mám a spokojenost

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.05.2021
        Autor: sumavak4
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

           

      Ahoj.Já mám Altara a pátrám o odstranění omezovače.Píšeš že to nebyl problém,mohu vědět více?Moc díky

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2021
      Autor: sumavak4
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

         

    rychlost motorů M500 jde zvýšit pouze přes software BESST. Jinak z našich zkušeností vyplývá,že motor M500 ukáže co umí až po otevření na 35km/h potom je to paráda. Jinak co se týká již zmiňovaných reklamací u nás ani jedna.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2019
    Autor: Ada74
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

           

      Jj, vysol 4-5 tisíc Kč za úpravu a ujedeš jen čtvrtinu dojezdu! - No, nekup to! :-)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2019
      Autor: vysočina
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

             

        4-5 tisíc? Na to jste přišel jak? Jde to přes SW čip není potřeba.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2019
        Autor: Ada74
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

               

          Čtu a vidím ceny obvyklé. Odkaz na SW tady není, ani podmínky jeho získání, tak jsem očekával tutéž.

          I kdyby byl SW zadarmo, tak dojez bude zkrácený.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.08.2019
          Autor: vysočina
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

           

      Ahoj vsem, mam opacny dotaz. Jde snizit nastavenou max. rychlost pri pomoci? Mně by stačla rychlost např. 22 km/hod. Vetsinou jezdim na pohodu 25-27 km/hod. Motor vypina pri cca 26 km/hod, takze zbytecne casto vypina a zapina. Motor se mi hodi hlavne v kopcich nebo pri protivetru. Mam LF KENT, ale nemuzu to ted zkusit, kolo muselo po cca 150 km do servisu pro vice problemu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.08.2019
      Autor: Majkl1971
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Bafang M500 omezení rychlosti

             

        Po dosažení ustálené cestovní rychlosti těch 25 - 27 km/h snížit přípomoc (na 2 nebo 1, popř 0).

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.08.2019
        Autor: docware
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

306 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024