reklama

Jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (Léto 2017) -

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017)
Část 3 - Transfagaraš 2.045 merů
Přejezd vysokohorské silnice napříč pohořím Fagaraš byl nejhezčím zážitkem celých rumunských hor. Silnice nazvaná Transfagarašan je dlouhá asi 152 km a…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.04.2019
Autor: Peggy
  • Re: Jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (Léto 2017

Pěkné a zajímavé.Nechci se opakovat,ale nedá mě to.Malé děti vyjedou Fagaraš,pusu od ucha k uchu a ještě dělají blbiny.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2019
    Autor: jarpal
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Průběžně čtu o Vašem putování. A tato část mi připomenula Faragaš v roce 2008, kdy jsme celý hřeben přecházeli natěžko.
    A takhle jsem transfagarašskou silnici viděl já z hřebínku nad tunelem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2019
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Krása!!! Děkuju!!! Někdy bych ten Fagaraš ráda přešla též, ale obávám se přelidnění a bouřek.
      Takhle podobně jsem zažila Rilský klášter v Bulharsku. Nejprve jsme ho navštívili na kole zespodu, a potom jsme na něj shora shlíželi při pěším přechodu Rily ... výhodu to mělo, většina lidí hřeben opouštěla, aby klášter navštívili, my už ho měli odškrtnutý :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dragosteu mám oblíbenou. Mám ji i jako vyzvánění. Jede se na ni lépe do kopce, nebo z kopce?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jo jo :-) Navíc je to moldavská kapela, která působila i v Rumunsku, tak se to hodilo :-)
      Je to taková cestovatelská píseň ve smyslu, že se k těm cestovatelským videím podle mne docela hodí. Mně to evokuje spíš sjezd....

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Nedá mi to, a znovu se skláním před výkonem dětí. To, co zvládly ony, nezvládne leckterý dospělý. Jejich výkony jsou opravdu obdivuhodné.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.04.2019
        Autor: šíp
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Leo, dík, ale ... já věřím tomu, že by to zvládlo každé dítě, které není úplná lemra a každý dospělý, který je průměrně zdatný a zdravý. Všichni víme, že to je o hlavě. Ty děti mají potenciál mnohem větší, než si myslíme. Fakt. Ale neboj, nechceme v žádném případě to rvát na krev, zkoušet co dokážou... zničit je. Proto jsem sem dala odkazy i na ta videa, aby nikdo nemohl říci, chudáci děti a tak...

Naše děti jsou po nás, tj. žádní sportovci (už jsem to tu někde psala, že měl Víťa v pololetí dvojku z těláku:-)), navíc jsou oba nejmenší ze třídy... jen mají trochu výdrž. Plus, troufám si říci, že i trochu naši výchovu, že jedou, a vědí, že se prostě jede, že to jinak nejde. Že sednout si na zem a bulit jim tady nepomůže. Je to na delší debatu a ne tady, ale tohle si myslím, že jim ty cesty daly.
          Plus je zajímavé to, že ze Šárky trochu cítím to, že má hory ráda, obdivuje je, ráda se na ně kouká a ráda je zdolává. Víťa trochu jede kvůli tomu, aby to už měl za sebou, ale hlavně že jede :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.04.2019
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společné vyjižďky a nej to...

dnes
Jsem pohodový důchodce, nekuřák, abstinent. Jezdím na kole, rád bych se seznámil s ženou podobných zajmu. Třinec a…

dnes
Jsem pohodový důchodce, nekuřák, abstinent. Jezdím na kole, rád bych se seznámil s ženou podobných zajmu. Třinec a…

Hledám: Cyklo vyjizdky, Ostravsko

dnes
Ahoj, hledam nebo klidne dam dohromady pokud bude zajem partu lidi (vek neresim, ja sam jsem dosahl jiz 40ti let…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

268 cyklistů (20 přihlášených)

Karpatský oblouk na kole s dětmi - část 5.

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017) Část…
Peggy | včera

Karpatský oblouk na kole s dětmi - část 4.

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017) Část…
Peggy | 15.04.2019

Jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (Léto 2017) - část 3.

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017) …
Peggy | 07.04.2019