reklama

12. SVČ sleh

Termín: 31.05.2019
Místo: Chlumec nad Cidlinou,

Zvu vás na dvanáctý severovýchodočeský sleh.
Letos budeme bydlet v kempu na koupališti v Chlumci nad Cidlinou.
Ubytování si zarezervujte přímo na rezervačním systému kempu zde
http://www.chlumecnc.cz/online-rezervace-chatky...
Abychom byli pohromadě, rezervujte chatky od č.12 a…

Datum: 04.04.2019
Autor: HonzaK
  • Re: 12. SVČ sleh

         

    Proti celorepublikovému, je to skoro "za barákem". Obávám se, že budu muset přijet.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2019
    Autor: drak
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 12. SVČ sleh

         

    Koukal jsem, že je rezervovaná kromě 11 teprve jedna další chatka. Chtěl jsem si rezervovat 13, ale oni tam chtějí hned vložit počet hostů. A to zatím nevím.
    Sám bych v ní být nemusel - vypadá to, že kola se vejdou na terasu.
    Tak jak s tím zaplněním provést? Dohodnem se nějak předem?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2019
    Autor: Radek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 12. SVČ sleh

           

      Další hosté se vyplňovat nemusí, ale rezervuje se a platí za celou chatku. Nejlépe se domluvit s někým dalším.
      Paní recepční mi říkala, že tu větu, že tam nezapsané hosty nepustí máme ignorovat, že je to kravina.
      č. 11 už je plná.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.04.2019
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 12. SVČ sleh

           

      Přidám se k tobě.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.04.2019
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 12. SVČ sleh

         

    Zdar lidi,
    letos jsem se odhodlal snést z půdy své leho a kupodivu po umytí a velmi mírné údržbě jezdí. Protože jsem z HK, tak bych se rád podíval na SVČ sraz. Je to blízko a snad mi vyjde čas. Máte nějakou představu o programu?
    Díky a přeji všem bezva akci!
    Petr

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2019
    Autor: asni
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 12. SVČ sleh

           

      Dotazy na program se množí. Tak tedy, kromě sobotní vyjížďky je v pátek a v neděli volná zábava, jsou možné pěší procházky k památníku selských bouří a na zámek (pro ty, co nebaví žvanit u píva).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.05.2019
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 12. SVČ sleh

         

    Doplněno o mapu trasy
    Sobota 1.6.19
    Trasa výlehu: https://mapy.cz/s/3rTIf
    nebo zkrácená: https://mapy.cz/s/3rTIq

    Body zájmu: https://mapy.cz/s/3rTIP

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.05.2019
    Autor: HonzaK
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 12. SVČ sleh

           

      Když už budete v Libici u Slavníkovců, tak dojeďte až na soutok Cidliny a Labe. Je tam skvělý gril - klobásky, pstruzi, vše za rozumné ceny. Místo jako stvořené na oběd.

      A u Opolan je pěkný výhled z Oškobrhu, průjezdné i na lehu...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.05.2019
      Autor: mildakh
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 12. SVČ sleh

             

        Mám to jako zálohu, pokud v Libici nedostanem najíst.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.05.2019
        Autor: HonzaK
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 12. SVČ sleh

             

        Ale když je hezky, tak mraky lidí...vždyť jsme tam byli spolu :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.05.2019
        Autor: highlander
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 12. SVČ sleh

         

    Já, Duče, Zazvur a Strejda jsme v Mohelnici. Zítra pokračujeme směrem Zábřeh, Česká Třebová, Brandýs nad Orlicí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.05.2019
    Autor: Papji
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 12. SVČ sleh

           

      To volno vám tak trochu závidím. Dobře dojeďte.
      Vyrážím až v pátek dopoledne osvědčenou srazovou cestou snad zpaměti směr Konice, Mor. Třebová, Litomyšl, Choceň, Borohrádek, Opatovice n. L. a už jenom kousek.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2019
      Autor: Radek
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 12. SVČ sleh

             

        Kolika dkg sacharidů se dobíjíš?
        8-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.05.2019
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: 12. SVČ sleh

               

          Tak jsem si zvážil, co balím s sebou a je v tom cukru přes kilo.
          Ale to je na tři dny a předpokládám, že budu jíst i něco jiného :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 31.05.2019
          Autor: Radek
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: 12. SVČ sleh

                 

            ... stejně obdivuji, jak jsi vyšlechtil svůj metabolismus!
            8-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 31.05.2019
            Autor: AV
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 12. SVČ sleh

         

    honzo díky ((-:
    https://photos.app.goo.gl/zm2JCLzqTbD987K68
    https://photos.app.goo.gl/aEYnSs57gGmqLvoo7

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2019
    Autor: brum
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 12. SVČ sleh

           

      Teda, když jsem viděl ten profil tratě, tak bych Vás dojel tak ráno :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.06.2019
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 12. SVČ sleh

             

        Ale to jenom tak vypadá, vždyť to kolísalo v rozmezí metrů. Občas to z kopečka trochu zrychlilo, ale jinak jsme málokdy překročili patnáctku i po rovině.

        Už jsem přestával věřit, že se dá takhle na srazu ještě vůbec tolik ujet. Jo když není kam spěchat, všechno se stihne.

        Dokonalá pohoda a odpočinek, jenom toho opalování (jenom některých částí těla) mohlo být míň.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.06.2019
        Autor: Radek
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: 12. SVČ sleh

               

          Jo chtělo to nezapomenout na opalovací krém. Když jsem po návratu jen tak pro informaci vlezl na váhu se vším, co jsem vezl, měl jsem pár kilo přes metrák. Nechápu, proč jsem si ten dvacetidekovej krém nepřibalil. Jsem po těch sobotních sedmi hodinách na slunci růžovej jak sele. I tak díky všem za skvělou akci.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.06.2019
          Autor: drak
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: 12. SVČ sleh

                 

            To ses ale vážil bez tříkolky, draků a další stálé výbavy, ne?
            Přes metrák mám s jenom trochu naloženým kolem normálně.

            Já jsem se mazal jako vždy, jenom zapomněl, že jedu ve srazovém triku bez límečku.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.06.2019
            Autor: Radek
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 12. SVČ sleh

         

    Honzo dík, toto volno jsem si opravdu užil.
    https://papji.rajce.idnes.cz/SVC_Sleh_2019

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2019
    Autor: Papji
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 12. SVČ sleh

           

      Úvodní fotka evokuje vzhled automobilů z doby "pra-pra-". Úzké gumy, minimální ochrana řidiče a i ten "baldachýn" ...
      Pěkné, líbí se mi, ale bohužel, nebylo by ji kam ukrýt před sběrači kovů ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2019
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 12. SVČ sleh

             

        Nosič na stan jsem okopíroval od Zazvura, protože nebyl čas vymýšlet vlastní řešení. Nicméně nápad už se dostavil, už jen najít trochu času a zrealizovat.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2019
        Autor: Papji
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

446 cyklistů (20 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024