reklama

Velikonoční

Termín: 13.04.2019
Místo: Praha, Jižní PřiPraží

Tradiční akce pořádaná kolem Velikonoc.
KDY: v sobotu 13.4.2019 - pokud nám nepopřejí rosničky s počasím, termín posuneme
SRAZ: v 9:23 odjezd vlakem do Petrova u Prahy (směr Davle)

10:16 - zastávka Petrov u Prahy

Předběžná trasa: https://mapy.cz/s/3qmse
Z Petrova na nádraží Smíchov je to 50 - 55…

Datum: 01.04.2019
Autor: radka
  • Re: Velikonoční

         

    takže platí tahle bez zajíce :-)?
    upravila bych trasu, z Pikovic uhnout na cyklo 8201 a dojet do Třebsína lesem. a jsem zvědavá, jestli trefíme cestu co jsou body 11 a 12, pak by se dalo sjet po žluté k přehradě.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2019
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velikonoční

           

      Bez jakého zajíce?!?

      Ta cyklotrasa se mi zdála trošku drsná vzhledem k tomu, že se vyjede skoro až na Medník, pak dolů a pak ještě skoro kolem vrcholku Chlumu a zase dolů.
      Myslím, že kopců budeme mít i tak dost, ale klidně to můžeme prubnout :o)))

      Na tu silničku (body 10 a 11) jsem také zvědavá. V mapě vypadá moc pěkně.
      Žlutou dolů jsem zvažovala, ale nerada bych slaňovala. A po té, co jsi mi zakázala červenou ze Štěchovic jsem byla trošku opatrnější :o)))

      Hlavně bacha - dala jsem to až na ten pozdější vlak. Těch 8:25 mi přišlo přece jenom brzo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2019
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velikonoční

         

    miluju vyjížďky,kdy se vracíme kolem mého domova

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2019
    Autor: wíla
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velikonoční

         

    Ja nepojedu. Ddam si akci tady u nas. Je tu pocohod a cyklo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2019
    Autor: Valdek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velikonoční

         

    Rosničky sice vyhrožují ranními mrazíky, ale v těch kopečkách se bezpečně zahřejeme.

    Zatím vše platí.
    Deadline ale dávám na zítra večer, kdyby se náhodou rosničky ještě rozhodly, že v sobotu zaprší.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velikonoční

         

    Tak jsem si říkal,že s váma vyrazím,ale ouha! Přítelce makám na bytě a v sobotu mi dala konečně volno, ale nutnější je zahrádka, než výjezd. Takže zase nic.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2019
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Velikonoční

           

      zacinam si myslet,ze se vymlouváš!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.04.2019
      Autor: wíla
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velikonoční

           

      tak si hlavně naplánuj nějaké těžké práce, prohazování zeminy, kopání a podobně, aby ses zahřál, budeme na tebe v těch kopečkách myslet

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.04.2019
      Autor: HMS
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velikonoční

         

    Cukry, uhlovodany i proteiny jsou připraveny,
    zimní oblečení jsem vytáhla ze skříně a kolo stojí připravené.
    Zítra můžeme vyrazit :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velikonoční

         

    Ráno nám sice ČD poněkud změnily plány, ale parádní výlet nám nepokazily. Vlak měl výluku a z hlaváku jen do Radotína, kde měli přepřáhnout lokomotivu a jet zpět do Libně, odkud do Krče a dál po své trase na Davli a Petrov u Prahy.
    S johnem jsme raději v Radotíně vystoupili a s HMS a wílou jsme se sjeli na Zbraslavi.
    Původně jsme tu měli končit, tak jsme holt jeli opačně a z Hvozdnice jsme sjeli do Davle na vlak.

    Počasí vyšlo na jedničku a na tachometru mi přibylo 51,5 km.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velikonoční

           

      Jj, bylo dobře,beránek mňam,so společnot vybraná a rovnou z kola jsem seskočila mezi vnucky a doteď se nezastavila,ale už je dcera na tahu, vnučky v postylkach a jdu péct štrůdl

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2019
      Autor: wíla
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velikonoční

         

    Fotky
    https://vrstevnice.rajce.idnes.cz/20190413...

    Když tak dneska koukám z okna na to deštivé počasí, měli jsme zase jednou kliku na počasí.
    Burajdo, díky :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velikonoční

           

      Ahoj, bylo Vás nějak málo??

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.04.2019
      Autor: Valdek
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Velikonoční

             

        Na beránka a velikonoční vajíčka nás bylo tak akorát!

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.04.2019
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Velikonoční

               

          Jj,být nás víc,tak jsem si nenacpala břich

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.04.2019
          Autor: wíla
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velikonoční

           

      Já jsem v tom, prosím pěkně, nevinně. 8-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.04.2019
      Autor: Burajda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velikonoční

           

      Hézo, až teď jsem si je mohl prohlédnout. Jojo, počasí vám vyšlo, to je fajn.
      Já včera zahrádka, odpoledne až večer vymalovat obývák, dnes skoro celý den balit na středeční stěhování do ještě nehotového bytu, zítra další malování a v úterý dobalování. Takže kdybych byl s vámi, byla by to ulejvárna.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.04.2019
      Autor: Pepíček
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velikonoční

           

      bylo to pěkné, i opačná trasa byla příjemná, sama bych se nikdy na vyhlídky pod Trnovou nevydala. nazpět jsem jela po žluté a vzpomínala na jarní sraz 2017, když jsme tudy jeli společně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2019
      Autor: HMS
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velikonoční

         

    Díky za příjemně strávený den. Na počasí jsme měli kliku, dnes tady celé dopoledne padal sníh nebo poprchávalo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2019
    Autor: john
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velikonoční

         

    ještě fotky ze soboty https://kockoslon.rajce.idnes.cz/Velikonocni...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2019
    Autor: HMS
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

364 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024