reklama

Mapy.cz

Vzal jsem si dnes na projížďku do kapsy mobil se zapnutým stopařem v mapy.cz.Celá trasa se v pohodě nahrála do mobilu ale neni v PC.Čekal jsem že tam ty data v rámci stejného účtu automaticky budou.Místa a trasy z minula (pěšo po lese) v pc mám.V aktivitách jsou ale jen nuly.Pokud je tu někdo kdo to používá tak poraďte.Dík.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.03.2019
Autor: milann
  • Re: Mapy.cz

Občas to používám a funguvalo to normálně.
    Zkusil bych se odhlásit a znova přihlásit. V mobilu i v PC.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2019
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A když si dojel, dal sis trasu uložit? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2019
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ptalo se to jestli chci vytvořit složku.Vytvořil,uložil.V mobilu to je ale fakt netuším jak to zobrazit v pc.Přihlásit a odhlásit se ze seznamu jsem zkoušel.Taky jsem ted stáhl do mobilu ještě aplikaci seznam.cz,to s tím asi nic společného mít nebude.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2019
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A jsi vůbec zaregistrován?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pokud bych nebyl zaregistrován,nemohl bych se přihlásit.Přihlašuji se přes jméno a heslo co mám na sznamu email,jestli se musím přihlašovat přes něco jiného to nevím ale přihlásím se.A jak jsem psal,když kliknu na "místa trasy" tak tam gps body co jsem do mobilu ukládal jsou ale v aktivitách nic.Zkusím to ještě jednou v terénu a znova uložit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.04.2019

Tak ani druhý pokus nic. Navíc fakt nechápu to převýšení,přenížení.Alespoň v tomhle jsem čekal nějaké smysluplné hodnoty.5km pěší procházka s výškovým rozdílem 100m a ono to ukazuje 1500 nahoru a 1500 dolů.Nedá se stáhnout nějaký program který dokáže zaznamenat výškový profil nejlépe i s grafem a v reálných hodnotách.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak potom máš chybu někde v nastavení mobilu nebo máš mobil, který se nechce kamarádit se Seznamem. Zeptej se v Seznamu kde by mohl být problém.
              Graf trasy ti to kreslí, graf profilu je v pořádku a celkem odpovídá. Nastoupané metry je nutné brát s velkou rezervou. Tyhle mapy a snad všechny podobné mobilové aplikace neodpovídají skutečnosti.
              Pokud chceš přesné údaje o nastoupaných a naklesaných metrech, tak musíš používat nějakou navigaci nebo výkonnější počitadlo s výškoměrem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mně se to z mobilu do PC načítá přes wifi, pokud ho mám vypnuté tak se mi to do PC nenačte.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Když máš vypnutá data, ale když je máš zapnuté a je zapnutá synchronizace, tak se to normálně načte okamžitě se synchronizací.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Přesně, data mám zakázáná pokud jedu na internet v mobilu. Po příjezdu domů se to přepne na WIFI a po chvíli se to načte do PC.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Převýšení neřeš, tam to docela lítá.
              Občas mi to ukáže úplně nesmyslnou nejnižší nadmořskou výšku, jako např. jen 75 m.n.m.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 07.04.2019

Když máš účet na Seznamu a jsi přihlášený a po přihlášení otevřeš seznam mapy a ve vytvořené v záložce nemáš uloženou trasu, kterou máš uloženou v mobilu, tak bude rozumné napsat seznamu - mapy jaký máš problém a zavolat na jejich podporu, mohli by ti poradit, bývají tam docela vstřícní.
        Mě to funguje normálně a používám běžně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ještě mě napadlo, jestli nemáš víc registrací, různých, na seznamu.
        Mě se občas stane, že nově zaznamenanou trasu mám v prohlížeči až za nějakou dobu, až se sesynchronizují data z mobilu (používám jen wifi).
        Tady je fórum nápovědy:
        https://napoveda.seznam.cz/forum/subsections/99

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: PepikW
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

V obchodu Play jsem zahlédl, že na tom dělají. Takže to asi bude chybka a ne úmysl...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2019
    Autor: Jarda
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku nejen na kolo

17.09.2019
Ahoj, hledám parťačku na kolo a turistiku z Plzeňska Jsem štíhlý 65/189/VŠ.

Hledám: Partner nejen na kolo

17.09.2019
Ahoj, hledám parťáka nejen na kolo, ale i na turistiku, tenis, do divadla. Chodím po horách, v zimě lyžuji. Dokážu…

Hledám: pridejte se ke skupine Moravsti bajkeri

Hledám: pridejte se ke skupine Moravsti bajkeri
17.09.2019
Ahojte, zalozil jsem takovou bajkarskou skupinu pro organizovani MTB vyletu po nasi krasne Morave (facebook…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

273 cyklistů (14 přihlášených)

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019

Znova ve Vysokých Tatrách na kole i pěšky 2019

Stejné výchozí místo jako vloni, ne že bychom neradi objevovali nové lokality, ale když se nám někde líbí,…
HMS | 02.09.2019

Miladatlon 2019 - skoro na bedně

Oproti loňsku jsem letos moc závodů nestihl, triatlonů bylo jen pár a zatím žádný kvadriatlon. Zkoušet…
Jrr | 01.09.2019