reklama

Mapy.cz

Vzal jsem si dnes na projížďku do kapsy mobil se zapnutým stopařem v mapy.cz.Celá trasa se v pohodě nahrála do mobilu ale neni v PC.Čekal jsem že tam ty data v rámci stejného účtu automaticky budou.Místa a trasy z minula (pěšo po lese) v pc mám.V aktivitách jsou ale jen nuly.Pokud je tu někdo kdo to používá tak poraďte.Dík.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.03.2019
Autor: milann
  • Re: Mapy.cz

         

    Občas to používám a funguvalo to normálně.
    Zkusil bych se odhlásit a znova přihlásit. V mobilu i v PC.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2019
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mapy.cz

         

    A když si dojel, dal sis trasu uložit? :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2019
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Mapy.cz

           

      Ptalo se to jestli chci vytvořit složku.Vytvořil,uložil.V mobilu to je ale fakt netuším jak to zobrazit v pc.Přihlásit a odhlásit se ze seznamu jsem zkoušel.Taky jsem ted stáhl do mobilu ještě aplikaci seznam.cz,to s tím asi nic společného mít nebude.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2019
      Autor: milann
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mapy.cz

             

        A jsi vůbec zaregistrován?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.04.2019
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mapy.cz

               

          Pokud bych nebyl zaregistrován,nemohl bych se přihlásit.Přihlašuji se přes jméno a heslo co mám na sznamu email,jestli se musím přihlašovat přes něco jiného to nevím ale přihlásím se.A jak jsem psal,když kliknu na "místa trasy" tak tam gps body co jsem do mobilu ukládal jsou ale v aktivitách nic.Zkusím to ještě jednou v terénu a znova uložit.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.04.2019
          Autor: milann
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mapy.cz

                 

            Tak ani druhý pokus nic. Navíc fakt nechápu to převýšení,přenížení.Alespoň v tomhle jsem čekal nějaké smysluplné hodnoty.5km pěší procházka s výškovým rozdílem 100m a ono to ukazuje 1500 nahoru a 1500 dolů.Nedá se stáhnout nějaký program který dokáže zaznamenat výškový profil nejlépe i s grafem a v reálných hodnotách.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 06.04.2019
            Autor: milann
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Mapy.cz

                   

              Tak potom máš chybu někde v nastavení mobilu nebo máš mobil, který se nechce kamarádit se Seznamem. Zeptej se v Seznamu kde by mohl být problém.
              Graf trasy ti to kreslí, graf profilu je v pořádku a celkem odpovídá. Nastoupané metry je nutné brát s velkou rezervou. Tyhle mapy a snad všechny podobné mobilové aplikace neodpovídají skutečnosti.
              Pokud chceš přesné údaje o nastoupaných a naklesaných metrech, tak musíš používat nějakou navigaci nebo výkonnější počitadlo s výškoměrem.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 06.04.2019
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Mapy.cz

                   

              Mně se to z mobilu do PC načítá přes wifi, pokud ho mám vypnuté tak se mi to do PC nenačte.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 06.04.2019
              Autor: Bobbob
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Mapy.cz

                     

                Když máš vypnutá data, ale když je máš zapnuté a je zapnutá synchronizace, tak se to normálně načte okamžitě se synchronizací.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 06.04.2019
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Mapy.cz

                       

                  Přesně, data mám zakázáná pokud jedu na internet v mobilu. Po příjezdu domů se to přepne na WIFI a po chvíli se to načte do PC.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 06.04.2019
                  Autor: Bobbob
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Mapy.cz

                   

              Převýšení neřeš, tam to docela lítá.
              Občas mi to ukáže úplně nesmyslnou nejnižší nadmořskou výšku, jako např. jen 75 m.n.m.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 07.04.2019
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mapy.cz

             

        Když máš účet na Seznamu a jsi přihlášený a po přihlášení otevřeš seznam mapy a ve vytvořené v záložce nemáš uloženou trasu, kterou máš uloženou v mobilu, tak bude rozumné napsat seznamu - mapy jaký máš problém a zavolat na jejich podporu, mohli by ti poradit, bývají tam docela vstřícní.
        Mě to funguje normálně a používám běžně.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.04.2019
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Mapy.cz

             

        Ještě mě napadlo, jestli nemáš víc registrací, různých, na seznamu.
        Mě se občas stane, že nově zaznamenanou trasu mám v prohlížeči až za nějakou dobu, až se sesynchronizují data z mobilu (používám jen wifi).
        Tady je fórum nápovědy:
        https://napoveda.seznam.cz/forum/subsections/99

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.04.2019
        Autor: PepikW
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Mapy.cz

         

    V obchodu Play jsem zahlédl, že na tom dělají. Takže to asi bude chybka a ne úmysl...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2019
    Autor: Jarda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mapy.cz

         

    Poslední dobou (asi dva týdny) mě zlobí mobilní aplikace Mapy.cz.
    V mobilu si zobrazím uloženou naplánovanou trasu, nechám aplikaci běžet na pozadí, otevřu ji podruhé a zmizí mi čára, která zobrazuje trasu v mapě. Jinak všechno ostatní zůstane - zobrazení délky a převýšení, i průchozí body. Máte to někdo také tak? -

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.02.2023
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mapy.cz

           

      Jo, taky se mi to stalo a už při vyjížďce před 14 dny. Musel jsem to vždy zavřít a znovu načíst. A dělá mi to stále, teď jsem si to ověřoval.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.02.2023
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Mapy.cz

           

      Tohle mi dělaly mapy.cz vždycky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.02.2023
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Mapy.cz

           

      Ano, po poslední aktualizaci to dělá taky. Jinak max spokojenost s Mapy.cz .
      Obrovské úlety s převýšením jsem konzultoval přímo s Mapy.cz a bylo podáno vysvětlení, že je na vině záznamové zařízení, tedy telefon.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.02.2023
      Autor: kotek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mapy.cz

             

        No, taky tvrdím uživatelům jako helpline, že nejede internet kvůli překážce mezi klábosnicí a židlí...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.03.2023
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Mapy.cz

             

        Momentálně funguje vše jak má.
        Jen takový fígl - pokud si pohlížíte záznam trasy ze stopaře přímo v Mapách, tak tam máte převýšení jako kráva. Ale pokud ten záznam exportujete do GPX a pak jej zpětně naimportujete do Map, tak je to převýšení téměř OK.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.03.2023
        Autor: kotek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mapy.cz

               

          Nějaká blbost, mě mapy dávají převýšení výrazně menší než je reál. Konkrétně dneska vesměs po silnici dávají mapy v mobilu 540 m a v reálu to bylo nějakých 750 výškových m.
          Podobně mi to dává vždycky.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.03.2023
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mapy.cz

             

        Uvedený problém nepozoruju, mapy.cz v9.31.0.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.03.2023
        Autor: ondrap
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mapy.cz

               

          Tak už to opravili, je dobře, že to netrvalo dlouho, bylo to otravné. Zřejmě to nebyl až tak velký problém.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 09.03.2023
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mapy.cz

           

      Já jedu v on-line mapy cz, režim silniční kolo. Funguje obstojně, jen občas má blbý nápady na "zkratky". Ale zdá se mi, že více než dříve aplikace vytuhne a chce restartovat. Mobilem to není, protože ostatní apky běží v pohodě.

      Záznam jedu do Garmina, ten skládá i fotky na oříslušné souřadnice.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2023
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Další otevřená data :-D

         

    článeček se shrnutím
    https://www.zive.cz/clanky/tak-toto-je-velke...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2023
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Další otevřená data :-D

           

      Tak na to se těšim. Super!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.04.2023
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

255 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024