reklama

První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

Termín: 30.03.2019
Místo: Praha, hlavní nádra, Vršovice

zvu vás na první jarní vyjížďku
ke zbytkům městečka Odranec a k zaniklému hradu Stará Dubá. V sobota 30.3. Nejdřív se popovezeme vlakem z Hl. nádraží 9:05, Vršovice 9:10 do Čerčan 9:58 na kole z nádraží po červené do Lštění, pak po modré ke kostelu sv. Klimenta, který je dominantou na bývalém…

Datum: 19.03.2019
Autor: HMS
  • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

         

    měla to být oslavující vyjížďka, každý rok takhle oslavuju, že jsem zase o rok starší, ale bohužel v neděli se zranil manžel mé kamarádky, přepadl přes řídítka v téměř nulové rychlosti, prasklá krční páteř, už je po operaci předního krku a ještě jej čeká zadní a pak už to bude jen o čase a vůli a štěstí. tak tuhle první jarní věnuju jemu, aby se brzy postavil na nohy....
    a samozřejmě jste všichni zváni, přidat se můžete u vlaku nebo cestou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.03.2019
    Autor: HMS
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

           

      Když tak čtu trasu, budeme rovněž rádi, když se v neděli postavíme na nohy :o)))

      Krpál od Lorety u Pyšel jsem vždycky jela jen dolů a tajně jsem doufala, že opačným směrem mě to nikdy nepotká.
      Holt nikdy neříkej nikdy :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.03.2019
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

         

    Jen pro info, lávka je zavřená
    https://region.rozhlas.cz/lavka-v-hvezdonicich...
    Podle fotek se to asi nějak přelézt dá.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.03.2019
    Autor: xtonda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

           

      Zdá se, že to s HMS bude opět dobrodružný výlet :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.03.2019
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

           

      díky za upozornění, dá se jet podle trati k dalšímu mostu do Lštění, takže lávku nepotřebujeme.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2019
      Autor: HMS
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

         

    Já tolik km a kopce neujedu a pak metrem s kolem. Asi nepojedu. Ještě jsem nezačal jezdit ani do práce. A okolo Sázavy jsou kopce veliké.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2019
    Autor: Valdek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

         

    kdyby se někdo chtěl přidat je vítán, nastoupit do vlaku může i ve Vršovicích nebo se připojit v Čerčanech a bahno určitě nebude, jsou to vesměs asfaltové cesty nebo šotolina. žádná koňská stezka jako vloni :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2019
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

           

      Tak já tedy pojedu, ale jestli nestihnu vlak z hlaváku do Čerčan tak pojedu domů z Prahy kolmo at mám výlet.....

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.03.2019
      Autor: Valdek
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

         

    Člověk míní, žena mění. Ta má větší polovička rozhodla a byl jsem nucen pod nátlakem změnit rozvrh a sobotu strávit prací na bytě.
    Přeju fajn cestu a nevzpomínejte ve zlém.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2019
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

           

      Když má být tak krásně, ty budeš makat zavřený v bytě?!?
      Probůh, co jsi provedl?!?

      Ale budeme na tebe myslet a jestli potkáme bahno, tak dvojnásob :o)))
      Hlavně se při těch domácích pracech nezraň!!! To jsou strašně nebezpečný činnosti!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.03.2019
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

         

    Kolo stojí v chodbě připravené, chleba je upečený, mapy vytištěné a jízdenka nahraná na in-kartě.
    Na Hlaváku budu cca v 8:45.

    Kdo dorazíte na sraz, obstarejte si jízdenku sami. Nákup hromadné se neplánuje.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

         

    Byla to paráda - počasí vyšlo na jedničku, společnost byla vybraná a trasa luxusní - PoSázavské kopce jsme zdolali kolmo i pěšky :o)))
    https://mapy.cz/s/3qiGT
    Nakonec mi to hodilo krásných 56 km.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

           

      ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2019
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

           

      Perfektně naplánovaná trasa a snad jsme se jí i drželi. Počasí úžasné. Ale asi nejvíc si budu pamatovat, jak uplatit hasiče, aby nám otevřel vesnický kostel. A taky, na kterou stranu jezdí na Hájích metro. :-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2019
      Autor: SOP
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

         

    A našli jsme i trochu toho bahna pro Pepíčka :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

           

      Jsem rád, že jsem nakonec jel. Hezka trasa,milá společnoct, super počasi. Bahna kupodivu malo.Jen se nadalo vystopit z vlaku, když jsem se vracel domu. Projit uličkou rychlìku s kolem k jediným dveřìm zážitek!!!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2019
      Autor: Valdek
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

         

    děkuji všem za účast, počasí bylo krásné, bahno jsme vyloženě museli hledat kvůli Pepíčkovi :-) kilometrů akorát a kopců přiměřeně. otevření kostela jen pro nás, opravdu zážitek, a přispěli jsme na místní varhany.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2019
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

         

    Fotky
    https://vrstevnice.rajce.idnes.cz/20190330...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

           

      Pokochal jsem se fotkama, abych věděl, o co jsem přišel. Vymaloval jsem koupelnu, usadil patery dveře, vymaloval ložnici a další a další, neflákal jsem se. A dnes (pondělí) ještě makačka na zahrádce. Trochu jsem vám záviděl, ale život (snad) nekončí, tak někdy jindy.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2019
      Autor: Pepíček
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

             

        Ty jo, ty si teda pilný.
        Já bych to měla práce na měsíc.

        Ale doufám, že jsi si občas škytnul, jak jsme na tebe neustále vzpomínali.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2019
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: První jarní vyjížďka ke zbytkům hradu

               

          Dík.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2019
          Autor: Pepíček
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

369 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024