reklama

Kožené sedlo Brooks Flyer

Protože z jiných lajků vím, že někteří jezdíte na Brooksech, chtěl bych požádat o radu - je rozdíl mezi B.Flyer a B.Flyer Imperial? Myslím tím pocity při jízdě, Imperial má vprostřed větší "díru".Děkuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 11.03.2019
Autor: levah
  • Re: Kožené sedlo Brooks Flyer

         

    Imperial je pro dlouhý štreky (původně). Je díky tomu prořezu pohodlnější. Musíš si ho tedy dole přiloženou kaničkou sešněrovat, protože by (se díky tomu prořezu) rozšklebil... tím jak to stahneš reguluješ i tuhost sedla. Tady je to šněrováná nutnost, sedlo má za tím účelem i vysekanou spoustu děr... nemusíš to samo šněrovat na všechny jako boty...
    Já si tedy po vysezení šněruju i sedla bez prořezu, líp pak držej tvar.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2019
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kožené sedlo Brooks Flyer

           

      Děkuji za odpověď. Mám ještě jednu prosbu - čím provádět údržbu /mazání/ sedla. Pročetl jsem tady několik vláken, ale doporučení od Indulony přes krém na goretexovou obuv, Nivea krém a pod. se mi nezdají. Ty Brookse jezdíš, mohl by jsi mi prosím poradit? Předem děkuji.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2019
      Autor: levah
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kožené sedlo Brooks Flyer

             

        Buď ten drahej balzám od brooksů, ale já si koupil balzám na kůži extrém
        http://www.banghandmade.cz/shop/index.php?page... . Když to ošetří kůži proti potu koňskýmu, boty, tak na sedlo je taky dobrej.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.03.2019
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kožené sedlo Brooks Flyer

               

          Děkuji za bezva typ, já si tam pro to zajedu na kole. Ještě jedou mockrát děkuju.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 12.03.2019
          Autor: levah
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kožené sedlo Brooks Flyer

                 

            Při cestě vem i kožený opasek, mají je na eshopu za korunu :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.03.2019
            Autor: Bruca
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kožené sedlo Brooks Flyer

                 

            Dost velký balení na jedno sedlo, semizdá. Kolikrát v roce se to tak maže? Snad ne po každým dešti.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.03.2019
            Autor: abernathy
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Kožené sedlo Brooks Flyer

                   

              mě to velký nepřijde, kupuju si tak 3-4 najednou. Sedlo mažu tak 2 - 3* do roka zespodu. Jenže já těch sedel mám 6, k tomu 8 párů ručně šitých kožených bot, koženou bundu a kabát a haldu řemení na vojenskou historii.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 13.03.2019
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Kožené sedlo Brooks Flyer

                   

              Když chce opici, musí mít dost banánů

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 13.03.2019
              Autor: AV
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

351 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024