reklama

Perníková 24

Termín: 08.06.2019
Místo: Pardubice, Kunětická hora

Již druhý ročník 24.hodinového, cyklistického, charitativního závodu.

Datum: 07.03.2019
Autor: SteveCZ
  • Re: Perníková 24

         

    Tak co, přidá se někdo a pojede se vyblbnout?

    Povrch silnice je pěkný asfalt a mimo asi 300 m je celý téměř nový, hladký a bez flastrů. Asi třetina okruhu je v lese a tak je krytá proti větru a slunci.
    Podle pořadatelů bude dobu akce významně omezený provoz motorových vozidel.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2019
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Perníková 24

         

    Jen tak mimochodem - dá se někde dohledat loňská výsledková listina?
    (Jde mi o to, jaký je rozptyl. Zda se účastní především závodníci či zda se v tom najdou i lidi, co si tam prostě nějakou dobu pro dobrý pocit zajezdí.)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2019
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Perníková 24

           

      Když vydržíš být čtyřiadvacet hodin sjetá perníkem, tak je jedno, kolik ujedeš :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.03.2019
      Autor: bara2
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Perníková 24

           

      Jednotlivci kolem 400 az 460, druztva stafetove o dost vic. Vyvesenou ji nemaji, poslali mi ji v tabulce, tak jestli chces podrobne, muzu ti ji preposlat do mailu. Zatim tam moc lidi nejelo, ale byl to prvni rocnik. Nebal bych se toho, tyhle akce byvaji na pohodu, kazdy jede jak chce a umi. I na K24, kde jel i profik, to je tak.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.03.2019
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Perníková 24

             

        Letos se mi to stejně kryje s jinou akcí, ale jinak mě tady ty čtyřiadvacetihodinovky docela lákají - pokud by tam krom profíků bylo dostatečně početné zastoupení i na druhém okraji spektra. :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.03.2019
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Perníková 24

               

          Tyhle soutěže pro kolemjedoucí jsou v pohodě, bývá tam také dost těch co si chtějí v soutěžní atmosféře vyzkoušet svoje možnosti nebo jen tak pro zábavu a v pohodě si odjezdí pár kilometrů proti těm nejlepším.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.03.2019
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

354 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024