reklama

,Kompatibilita´ duše a pláště na MTB

Dobrý den, pomůže mi, prosím, zkušenější biker/ka poradit?
Půjde mi na jízdní kolo, MTB, s uvedenými údaji na jednotlivých komponentech: Plášť: 54-559 (26x2.1), Ráfek:ETRTO 559x17 mm ,Duše: MTB 26x1,5-2,5´´ , galuskový ventilek , vybraný plášť: Schwalbe Smart Sam Performance 26x2,1" a vybraná duše: Schwalbe duše 26" SV14 ? Hodí se tedy tyto vybrané komodity k sobě? Mohu je bez problémů vyměnit za předchozí, co mám na kole? Děkuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.01.2019
Autor: xEva82
  • Re: ,Kompatibilita´ duše a pláště na MTB

Pasuje to k sobě, ale SV14 je tenká duše. Dvojnásobně drahá oproti běžné SV13, menší odolnost. Ale taky menší váha. Jenže ta má smysl taky s lehoučkým pláštěm. Záleží na použití.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Za sebe bych tu tenkou do performance verze smrtsama nedával, protože ten plast je dost tenky...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

jj, je to dobré na závody, kde se jede o vteřinky, hop nebo trop (i když dneska se jezdí už bezduše). Na turistiku je vhodnější standard.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Děkuji za Vaše rady. Přeji hodně šťastných km :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.01.2019
    Autor: xEva82
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: KAMARÁDA/PŘÍTELE

20.10.2019
KAMARÁDA 60 + EL.KOLO,PROCHÁZKY,VÝLETY,TURISTIKU,POBYTY,A JINÉ.... Z VINOŘE A BL.OKOLÍ POHODOVÉHO PÁNA BEZ…

Hledám: I need my own man

Hledám: I need my own man
19.10.2019
I am generally try to live a somewhere healthy lifestyle, exercising and some sort of jogging, 3-4 days a week and…

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
17.10.2019
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

287 cyklistů (13 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019